Bunlarda benim cekimlerim ; Dubai

zepp cok saol cok guzel bır yer bende oralara gelıp gezmek gormek ıstıyorum ınş.bır gun gelıcem oradakı hayat standartları nasıl pekı cok merak edıyorum mesela kadınlar ısterse karma plaja gıdebılıyormu yoksa haremlık selamlıkmı ?oranın yerlılerını soruyorum)emegıne salık canım

zepp cok saol cok guzel bır yer bende oralara gelıp gezmek gormek ıstıyorum ınş.bır gun gelıcem oradakı hayat standartları nasıl pekı cok merak edıyorum mesela kadınlar ısterse karma plaja gıdebılıyormu yoksa haremlık selamlıkmı ?oranın yerlılerını soruyorum)emegıne salık canım

mrb gamzesiz;
biliyorsun Dubai Birlesik Arap Emirliklerinin(UAE) bir emirligidir ve emin ol ki ortadogunun en zengin ve en modern ulkesidir burasi ...elbette karma plaja gidiyorlar ,isterlerse sadece kadinlara ait plaja giderler bu kisilerin kendi tercihine kalmis birsey ..bir kisitlama yok yani .
Bir bayan tek basina gece yarinda bile sokakta korkusuzca gezebilir ..hic birsey olmaz...sengözlerimebaksanab

zepim saol canım acıkladıgın ıcın bende bır arapım ama dedelerımızın tam olarak nereden goc ettıgını bılmıyorum o yuzdende arap ulkelerını cok merak edıyorum keske ımkanımolsada gorsem oraları emegıne yuregıne saglık canım

anacım o ne zengin memleket öylee insan yerlere basmaya kıyamaz... geçen gün tv de dubai belgeselini izledim petrol sudan daha ucuzmuş su pahalıymış ordada.... sizde benzin için kurt dökersiniz bol bol:)))
şaka bi yanada ben tunus ve mısırı çok merak ederim e biraz daha aşağılara kayıp dubai yide görsek fena olmamzmış dimi:)) ama nerdeeeeeeeeee ...
zeep siz ne iş yapıyosunuz orda yada neden ordasınız bu şansı neye borçlusunuz:)

anacım o ne zengin memleket öylee insan yerlere basmaya kıyamaz... geçen gün tv de dubai belgeselini izledim petrol sudan daha ucuzmuş su pahalıymış ordada.... sizde benzin için kurt dökersiniz bol bol:)))
şaka bi yanada ben tunus ve mısırı çok merak ederim e biraz daha aşağılara kayıp dubai yide görsek fena olmamzmış dimi:)) ama nerdeeeeeeeeee ...
zeep siz ne iş yapıyosunuz orda yada neden ordasınız bu şansı neye borçlusunuz:)

:) Bu sansi esime borcluyum ..Esimin isi sebebiyle burdayiz ...sengözlerimebaksanab

Dun cektim bunlari arkadaslar taze taze :)yerimseniben
Burj Al Arab'in ic mekani ;

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Oglusum:)

Bu da Madinat Jumairah Hotel'ten Burj Al Arab'ín gorunusu ;

Son düzenleme:
zepp cim bişi sorcam bu yelken otelin bazı yerlerinin altın olduğudoğrumu?sanırım ziyaret bile 150 euroymuş.

32616c23ad1f1895f416a1cc9508f71b.jpg

burjdubai22rq0.jpg

Dunyanin en yuksek binasi olacak olan :Burj Dubai'den cekildi bu fotograflar ...

0fde3391be010a96aca00b4a7b08d08f.jpg

179110574b90ec726f5179a7d99149cd.jpg

ca3b8e6922b11244bb8bc16197839d7a.jpg

549b88bb6886bac9d16e2658fc216690.jpg

Bu fotograflarda burada bulunan (Dubai'de)bir hastaneden ;

dubaihastanekc4.jpg

dubaihassd3.jpg

Oy oy oy valla boyle mimarisi gelismis musluman bir ulkenin olmasi beni cok mutluyo ediyo.Super bir yer valla bakinca gozlerim kamasti.Zep abla yav nasil olduda oraya yerlestiniz ben benim herifi kafalasamda keske bizde oraya gelsek :roflol:

vaaaaaaay inanamadım yaa hiç böyle resimlerle görmemiştim.ne kadar gelişmiş bir şehir öle.mimarisi tek kelirika.paylaşımın için teşekkürler

Zep,ellerine sağlık canım,Dubai ye gitmiş kadar oldum..Hangi birine tek tek teşekkür ediyim ki..hepside çok güzeller..Burdan paylaştığın için ayrı ayrı teşekkür ediyorum..Şeniz

X