Bunlarda benim cekimlerim ; Dubai

Bu fotograflari bugun cektim (cep telefonumla cektigim icin kalite biraz dusuk :1rolleyes:ama idare edin artik arkadaslar yerimseniben )

uaeqp8.jpg

uae4or6.jpg

valla çok saol arkadaşım ne müthiş yer ya benim en çok gitmek istediğim yerlerden birisi(diğeri mısırrrrrrrrr) ama gitmiş kadar oldum zaten ancak böle giderim başka türlü zor malum ekonomik koşullar:KK43:(((

5 yıl once ordaydım heryer inşaat halindeydi yinede muhteşemdi şuan kim bilir nasıl olmuş

Ben Dubaiye gelmek istiyorum, bana ne çok güzel kıskandım:1closedeyes:

arkadaşım ne güzel resimler yapmışsın eline sağlık harika olmuş.bende bir zamnlar karakalem çalışmıştım amatör olarak.deniz manzara resimleri çok hoşuma gidiyor eminim deniz temalı resimlerinde vardıryerimseniben

çoookk süper yaa adamlarda ne mimari var :1shok::1shok:

adamların yaptığı her bina birer şaheser valla onu geçtim çölleri bile bir sanat eseri sanki.

yüreğine ve emeğine sağlık zepp hepsine tek tek teşekkür etmek yerine buradan toplu teşekkür etmeyi tercih ettim ellerine sağlık hepsi çoook güzel fotoğraflaryerimsenibenyerimsenibena.s.

Dubai'nin dunyaca unlu iki binasi

Emirates Towers;

zepppdubai2lk4.jpg

Dubai uluslararası finans merkezi;

zeppdubai3rc9.jpg

Bu fotograflari Dubai koyu kenarına kurulu olan Creek Park'ta ;teleferikten cektim yerimsenibenDubai'ye gelmisseniz mutlaka bu parka gelin ;harika:asigim:Teleferikle Dubai'yi kus bakisi seyretmek cok guzel :asigim:

dubaizeppnr1.jpg

zeppdubaiix5.jpg

zeppdubai1xf2.jpg

Arkadaslar eger Dubai''ye gelmisseniz mutlaka Heritage Village'de gorun; Heritage Village sizi şehrin tarihi ve Arap usulü yaşam konusunda aydınlatacaktır.
Iste Heritage Village 'den birkac kesit sizler icin yerimseniben

dsc04608zeppso1.jpg

dsc04616zeppgu7.jpg

dsc04624zeppcq6.jpg

imga0740zeppfr2.jpg

imga0742zeppjj4.jpg

dsc04607zeppbo1.jpg

imga0744zeppmb7.jpg

dayanamadım artık atladım geliyorumm karşıla beni kız zepp

yaaa zep sen ordamısın kıssss
en çok görmek istediğim yerdir dubai :çok üzgünüm:
bananeee bende görmek istiyorummmmmmmmmmsenağlama
bu arada paylaşımın için teşekkürler sengözlerimebaksanab

Arkadaslar eger dubai'ye gelmisseniz mutlaka col safarisi yapacaksiniz ...
Dun col safarisine katildik ...4 çekerli jeeplerle altın kum kumuluna doğru yola çıktik . Kumullar sayesinde bir yukarı bir aşağı inmek cok heyecanliydi ;tek kelime ile harikaydi :sm_cool:Çöldeki gezimizin son durağı kamp alani oldu Bütün büyüsüyle gün batımını izledik sonra kamp yakınlarında deve turuna çıktik . Lezzetli bir barbekü yemeği ve her çeşit içecek beğenimize sunuldu .Daha sonra ise göbek dansçılari eslinde dans ettik ...:dance: Henna(kina )yaptirin mutlaka ...Nasil olmus hennam :eek:
Arap kiyafetleri ile Fotograf cektirebilirsiniz ...yerimseniben
Cok guzel bir Arap gecesi deneyiminiz oldu ve sizlerlede birkac kare paylasmak istedim .:içelim:

zeppsafari1lk6.jpg

zeppsafariql8.jpg

zeppsafari5en6.jpg

zeppsafari2xa0.jpg

zeppsafari4pl3.jpg

Son düzenleme:
zeppsafari3wp0.jpg

Oglusumunda cok hosuna gitti ...Safariye hamile bayanlari ve 6 ayliktan kucuk bebeklari almiyorlar bilginiz olsun yerimseniben
Gonullu Dubai turizmcisi oldum yaa :roflol:

dsc04845hi3.jpg

Ayy cok eglencelı:icecream:
az bır zamanın kaldı tadını cıkar kanımca:asigim:

Ben büyülendim yaaaaaaaaa, harikulade gerçekten. tüm kulüp toplanıp basıcaz dubai yi bu gidişle:smiley-cool: teşekkürler bizlerle paylaştığın içina.s.

:teytey:zep canım çok şanslısın valla keşke bizede kısmet olsada görebilsek oraları
tadını çıkar

zepp resimler çok güzel henna dahada güzel .unutmadın değilmi geldiğinde bunların aynından bende istiyorum benim ellerimede henna yapah..:roflol:

Burj Al Arab 'in bu gormus oldugunuz plaji halka acik olan tarafi (hem de free) yerimseniben Bu aralar tam denize girme vakti yerimseniben

dubaizeppnq9.jpg

dubaizepp1ei8.jpg

X