Bunlarda benim cekimlerim ; Dubai

tek kelimeyla harika
ağzım açıkkaldı valla bu ne biçim bi yer bu kadar güzel bi mimariye sahip olduğunu bilmiyordum bizi baya aydınlattın bu konuda çok saol.
zepp senin eşin ne iş yapıyor acaba???
sana bedava oluyor gezmeler...

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Mükemmel, çok etkilendim gerçekten...
Mimari şahane, keza fotoğraflar, seçilen kareler de öyle...Dubai'ye gitmiş gibi olduk sayende:)
Çok imrendim sana Zepp, umarım ilerde ben de bu şansa erişirim, görmek istediğim pek çok yer var (birisi kesinlikle Dubai) ...

emeğine sağlık cok güzelya ama cok sıçak bir şehir öğlenleri kapalı alışveriş merkezleri hariç dışarda gezemiyorsun cok sıçak ama deyiyo dubaiye teşekkürler

zepp valla cok gusel goruntuler hayatta gıtmek gormek ıstedıgım yerlerden bırı allah cocugumla ve esımle gıtmeyı nasıp etsın gıtsem bıle o otelde kalamam galıba ama olsun nefıs ya sagol..gumruk yok galıba bıde marka makyaj malzzzemelerı cok ucuzmus.......

evet zuzu vergi yok ,bu yonden cok iyi ...
Marka ,teknoloji vs. cok ucuz ...%70 e varan indirimlerde alabiliyorsun yerimseniben

ya benim nişanlımın amcası da dubaide oturuyo. matematik profu kendisi. bizede gelin dio ama bakalım hayırlısı biz bi evlenelimde..

bu arada gerçekten harika bir ülke, seninde eline sağlık zep abla

Bunu cep tel.cektim

;Iste size Arab camiisi

Arkadaslar hafta sonu Burj Al Arab'taydik yine sizler icin bu goruntuler ...
Kendi cekimlerim bazi arkadaslar icini merak etmislerdi ...gerci ilk sayfalarda var ama daha ayrintili verdim bu kez yerimseniben
harika !!gorulmeye deger ...

Kisaca hatirlatmak isterim ;

Burj Al Arab ; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir lüks oteldir. İsmi Yelken Otel olarak geçmektedir.

Yapımına 1994 yılında Basra Körfezi yakınlarında başlanan otel 1 Aralık 1999 yılında kapılarını müşterilerine açmıştır. Otel deniz kıyısında önceden büyük kaya bloklarının denize indirilmesiyle oluşturulan bir adacık üzerine kurulmuştur. Otel dünyanın ilk ve tek 7 yıldızlı oteli olmakla ün yapmıştır.

Burj Al Arab, Arap Kulesi anlamına gelsede, mimari açıdan denizde yüzen bir yelkeni andırdıgı için Yelken Otelde denilmektedir.

Otelin dış yüzeyi hem mevcut ağırlığı azaltmak hemde sıcak havanın sirkülasyonunu sağlamak amacıyla büyük bez kumaşlardan yapılmıştır. Bu yönüylede geceleri projektörlerle aydınlatılan dış yüzeyde değişik renk figürleri oluşmaktadır. Otelde sarı olan her nesne ya som altından ya da varak altın kaplamadan oluşmaktadır.Gercekten cok guzel arkadaslar ...
Odalara giremiyorsunuz cunku yasak !Esim gormustur meleginden dolayi yerimseniben
Oteli girisinde hurma ikram ediliyor ...

Otelin ucuz suitlerinin fiyatları 1000$ - 6000$ arasındayken daha pahalıları 15000$'a kadar çıkabilmektedir...

Son düzenleme:
Bu menşur otel, dublex olan odalar hesaba dahil edilmediği zaman 26 kattan ibaret arkadaslar . çift kat olan odaları dahil edersek 46 hadi benden olsun 47 kat.:)

27.katında yer alan "Sky View Bar"ı var . Sky View Bar'ın denize bakan asansörü biraz yüreğimizi hoplatsa da camlarından Dubai'yi yüksekten görmek çok keyifliydi :asigim:

ic mekanindan goruntuler yine benden tabii yerimseniben

Bu fotograflar giris kapisindan ;fotograflarda gordukleriniz devlet kuruculari ve baskanlari ...

zepp görüntüler harikaaa... ne düşündüm biliyormusun.. keşke Selim Mert biraz daha büyük olsaydı...ileride buraları belki hayal meyal hatırlıycak çocuğum...bir masal gibi.. yoksa ruyamı ne güzel yerler hakikaten ellerine sağlık bu güzellikleri bizimle paylaşıyorsun....a.s.

zepp abla dıyeyım sen orda mı oturuyorsun yoksa gezmeyemı gıttın???

bu kadar zenginlik ,ihtişam doğrumu bılemıyorum valla,ama halkın rahat ettiği kesin,darısı bizim memleketin başına...halkımızın rahat ettiği günleride görürüz inşallah....

Arkadaslar biliyorsunuz Birlesik Arap Emirlikleri 7 emirlikten olusuyor...Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Ajman, Umm al-Qaiwain, Ras al-Khaimah ve Fujairah.
Bu cekimlerim Abu Dhabi'den ;ulkenin baskenti ...eger bu ulkeye geldiyseniz mutlaka Abu Dhabi'yi gorun derim yerimseniben 7 emirligide gezdik biz ...

Elimde kalan son Dubai fotograflarini yayinliyorum arkadaslar ...
Malum 5 ay oldu Dubai'den doneli ama aklimda kalbimde orda kaldi :asigim:

Dubai çevresinde kamuya açık sayısız park ve bahçe bulunmakta.Özellikle aileler açısından popüler olan bu alanlar çok çeşitli eğlence tesisleri ile birlikte çekici piknik ve çocuklar için oyun alanları sunmakta. Iste sehrin en büyük parklarındanbiri olana Dubai Creek Side Park'tan cekilmis sehrin bir goruntusu sizler icin ;

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…