Banyo Dekorasyonu Bunlar nasl Banyo...Sanki ykanmak iin deil, yaamak iinler

muhtesemmm
ama bunları koymaya vılla lazım daracık daıreler ıcın uygun degıl ferah mekanlar ıcın bunlar

içlerinden 1 tanesi benim banyom olacak olursa hangisini tercih ederdim diye uzun uzun baktım ve hepsini çok çok beğenmeme rağmen 1 tane seçmek zorunluluğumdam buna karar verdim

evet aynı şeyi düşündüm bende ne büyük ne küçük
bide duşun kapalı olması içini sıcak tutar bende sıcağa bayılırım...

woowww mükemmel banyolar.
böyle bı banyom olsun yatak odam olmasa da olur sempatiksalakcinni

harikalar ya gözlerim kamaştı inanın bakarken ben hepsini alsam bi gün birinde bi gün birinde banyo yaparım :)

biz bölee ozel banyo yaptırmayı dusunuyoruz kocem emeklı olunca o parayla :))
bazı fantazilerımız varda hihihih

bu banyolar gerçekten çok şık ve güzeller.sanırım banyosuna bu kadar özen gösteren kişinin çok sayıda hizmetçiside vardır.o yüzden temizliği bizim gibi dert etmiyorlardır.ayrıca böyle bir banyom olsa temizliğini gözümde büyütmezdim sanki.
birde banyosu bu kadar şık olan insanların diğer odaları nasıldır acaba

Vay vay vay ! Pes ne diyelim... Allah huzurla oturulacak evler nasip etsin herşeyden önce gerisi boş ama güzel paylaşım olmuş arkadaşım teşekkürler gözümüz gönlümüz açıldı hiç olmazsa :)

fotolardan birinde küvetin önüne şömine koymuşlar yahu :) zenginlik yaratıcılığı da artırıyor demek ki

Gerçekten müthişler. Benim en çok küvetin önünde şömine fikri hoşuma gitti. Bir de böyle lüks bir banyo olmasa bile biraz yer varsa küçük bir koltuk veya kadife kaplı bir puf koymak tüm havayı ve algıyı değiştiriyor sanırım. Bazı restoran ve cafelerin tuvaletlerinde görüyorum bir aynanın önünde puf veya küçük bir koltuk. Bence çok güzelleştiriyor. Belki ben de denerim bir gün daha geniş bir banyom olursa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…