Banyo Dekorasyonu Bunlar nasl Banyo...Sanki ykanmak iin deil, yaamak iinler

bu banyolardan biri benim olsa varya orda yatar orda kalkardim herhalde nekadar muhtesem ve komforlu ya:jeyyar:istiyom istiyom banane:jeyyar:

aboooww:1shok::1shok: gerçekmi bunlar diyecem ama daha öncede birkaçını görmüştüm
harikaydı canm emeğine sağlıka.s.

oldum olası pencere önünde manzaralı küvetlere bayılmışımdır... inşallah bir gün olur... :asigim: uzak bir olasılık ama olsun... umududa güzel... a.s a.s.

gerçekten çok gösterişli ve çok güzel insan her zaman banyo yapası gerlir hiç çıkmak istemez tşk

yaw benim evimde öyle bir banyom olsa vicdan azabı çekerim valla ......herhelde çektiğim zorluklardan olsa gerek fisfisfis

bikere bu banyolar küçükmüş benim kokom bilem sığmaz böööööööööö-tatlicadiarzu- benim banyom bi kaç numara daha böyük puhahahahahaha:roflol:

bunlar da nedir öyle. İnsan yıkanmaya kıyamaz kızlar. De hadi çalışalım da öyle banyomuz olsun diycem, bunlar çalışmakla olur mu.... Bakar bakar iç geçiririz artık...

böyle banyosu olan birinin mutlaka yardımcısıda olur kii temizlik için.

benim olsa bunlardan biri,gelen misafirimi bile cip cip yapmadan göndermem sanırım.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3.

Ellerine sağlık hepsi çok güzel.Bazılarında karar veremedim salonmu banyo mu diye:1shok:Misafir bile ağırlanır valla...kaydirigubbakcemile3

vay anam vayyyyyyyyyyyyyyy
bunlar ne böyle yaaaaaaa
adamların banyosunun alanı=benim evin alanııı
yoksa tüm evi boşaltıp böyle bir banyomu yaptırsammmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…