Banyo Dekorasyonu Bunlar nasl Banyo...Sanki ykanmak iin deil, yaamak iinler

bayildim.. cookk güzellerrr...:1shok:
amaaann bunlar zengin isi biz hayatta göremeyiz... :umursamaz:

bazılarına bayıldım
Ama çoğu çok ağır açıkcası
daralırım ben orada

:1shok: :1shok: :1shok: çok çalışmamız lazım çoooooooooooookkkkkkkk delikafadulden ancak sahip oluruz bunlardan birineee :dance:

benimde ruhumda kakılmışlık var sanki hemen nasıl temizlenir diye aklıma geliyor sankim böyle banyom olsa temizliğini ben yapıcam :)

hahahaha aynı şeyi bende düşündüm:)) dediğin gibi böyle banyoya sahip olsak bizmi temizliycez.. daha doğrusu böyle banyosu olan bir eve sahip olsak ki o ev nasıldır ALLAH bilir..

hayat bu işte krallara layık denilen şeyde bu sanırım ama böyle bir banyoya sahip olabilmek için şato gerekli e şato içinde pere pere pereeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

bellimi olur rabbim nasip eyler de birgün bende böyle bir banyo yaparım kendimeee:Saruboceq: kraliçelere layıkkkkkkkkkkkkaydirigubbakcemile3

bizim banyomuza bnzioo ama bu kadar büyük değil.. ama biraz abatılı sahte pırlanta taşLıı felan : ) insanın ici açılıor ama : )

yok anam bunlar banyo değil benim böyle banyom olsa kıyamam yıkanmaya ölünce beni bu banyonun küvetine gömün derim sadecesırnaşık şey yokya bu kadar lükste gözüm yok gerçekten bende aynen meleklerkorusun arkadaşımız gibi düşünüyorum allah kendi evimi nasip etsin kendi evim olsunda 1+1 e de razıyım yeterki kendi evim olsun:Saruboceq:

ooofff temizliği nasıl olur ya bide koltuklar dikkatimi çekti salon gibi.abartılı ya bence.ama şöminelilere bayıldım zemuszemus sıcak sıcak ohhhhhh :teytey:

BİZ YIKANIP ÇIKMANIN DERDİNDEYİZ MİLLET NERDEYSE MİSAFİR AGIRLAYACAK BANYODA:dance:

AY CANIM BENIM INS DUALARIN GERCEK OLUR ALLAHIM EVINIZI NASIP ETSIN a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…