Banyo Dekorasyonu Bunlar nasl Banyo...Sanki ykanmak iin deil, yaamak iinler

benimde ruhumda kakılmışlık var sanki hemen nasıl temizlenir diye aklıma geliyor sankim böyle banyom olsa temizliğini ben yapıcam :)

vavvvvvvvvv sardunyam sözün bittiği yer burası iştedelikafadulden
mükemmel diye buna derim:jeyyar:
ama bukadar lüksündede gözüm yok bacım
allah kendi evimi nasip etsin:Saruboceq:
mümkünse 3+1 yeter

Son düzenleme:
içlerinden 1 tanesi benim banyom olacak olursa hangisini tercih ederdim diye uzun uzun baktım ve hepsini çok çok beğenmeme rağmen 1 tane seçmek zorunluluğumdam buna karar verdim

hepsi iyi hoşta :))) ben camın önünde banyo yapmam :):) eheuheuheuheuehuehuehu

Çıkmayacan bütün gün bunların içinden kaydirigubbakcemile5 alacan çayınıda yanına gel keyfim gellllll

Çok güzeller sarduşşşşş kaydirigubbakcemile3

ben normalde 2 saat banyoda dururken böyle bi banyom olsa hiç çıkmam heraldekaydirigubbakcemile3 çokk güzeller canım ekleyen ellerin dert görmesin

benimde ruhumda kakılmışlık var sanki hemen nasıl temizlenir diye aklıma geliyor sankim böyle banyom olsa temizliğini ben yapıcam :)
kiz bende resimlere bakinca ilk nasil temizleniyr böyle banyom olsa dedin di:roflol:
baktim ilk yorumda sende öyle demissin.delikafadulden
herylade böyle banyomuz olsa bizmi temizliycez hizmetcilerimizde olurdukaydirigubbakcemile3

bir tanesinde klozetin yanına koltuk konmuş..ya saçma bunlar..banyada bulunmanın iki amacı vardır ya yıkanırsın yada sı...:1rolleyes: bundan fazlası abartı bence...

bu banyolar harika yaaa ben hiç çıkmam zaten severim banyoyu artı konfor olunca tutmasın kimse beni :)))
şahaneee yaaa

bende ilk bakınca nasıl temizlenir diye düşündüm sonrada böyle banyom olsa zaten evde yardımcımda olur dedim ve temizlemeyi düşünmekten vazgeçip izledim hihihih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…