Bunalımdayım eşimin beni anlamadigini düşünüyorum

Yapmayın Allah aşkına bırakın kıyamet koparırsa koparsın. Evlenmiş olsanız bile sizin kendinize özel hayatınız, istekleriniz var. İstemediğiniz işi neden yapasanız ki? Ona ne oluyor, çalıaşacak olan sizsiniz.
Düzgün bir dille konuşun ama size bu konuda karışamaz!!!! Bu konuda taviz ve yüz vermeyin. Ben şu an okuyorum ama tatildeyim ve 1 aylık tatilde sıkıntıdan patladıysam sizi düşünemiyorum.
Kesinlikle kendinize uygun bir iş bulun 3-5 kuruş veriyor diye bakmayın çalışmaya başlayın. Hatta açıktan da bir bölüm daha okuyabilirsiniz. Siz okumuş, eğitimli bir kadınsınız. Lütfen eşinize bağlı yaşamayın.

Dogru soyluyosun aslında ama olur mu öyle habersiz başvurup görüşmeye gitmek bide ise başlamak napmaya calisiyosun der kıyamet kopar ondan habersiz bide
habersiz değil ki
iş aradıgınızı bılmıyor mu?
onun istediği iş mi olacak, siz neden izin alıyorsunuz ki?
bu iş olacak diyeceksınız ve olacak
o hangı ıste calısacagını sıze sordu mu?

Bugün akşam ben calisicam başka bir iş bulacam kusura bakma sen istedin diye istemedigim birseyi yapmak zorunda değilim dicem bakalım ne olcak :O

habersiz değil ki
iş aradıgınızı bılmıyor mu?
onun istediği iş mi olacak, siz neden izin alıyorsunuz ki?
bu iş olacak diyeceksınız ve olacak
o hangı ıste calısacagını sıze sordu mu?
Valla o karışıyor işte ben eşimin öyle biryere çalışmasını istemiyorum diyor, istemediğim yerlere bakma diyor, iyide senin istediğin birsey yok ki diyorum , ona göre bak işte diyor gelde uyuz olma

Bugün akşam ben calisicam başka bir iş bulacam kusura bakma sen istedin diye istemedigim birseyi yapmak zorunda değilim dicem bakalım ne olcak :O
Olaya sinirli şekilde girmeyin, düzgün düzgün belirtin ters tepmesin. Eğer eşiniz bağırırsa filan da sakinliğinizi koruyun ve kararlı olduğunuzu görsün. Bunu er ya da geç kabullenmek zorunda.

Etrafta çok fazla gayrimenkul ofisi var çoğuda eleman arıyor, ne güzel işte ofis işi bedenen bir yoruculugu da yok ama neymiş oralarda çalışanlar açık giyiniyomus dikkat çekmek için müşteriyle ilgileniyomus vıcık bir ortam oluyomus onu bile istemiyor ya tanimasam eşimi cahil dicem

Olaya sinirli şekilde girmeyin, düzgün düzgün belirtin ters tepmesin. Eğer eşiniz bağırırsa filan da sakinliğinizi koruyun ve kararlı olduğunuzu görsün. Bunu er ya da geç kabullenmek zorunda.
Deneyecegim ama bende sinirli bi insnaim sabrederim sabrederjm sonra bi patlarim boom. Iste o zman vallaha cok kirici oluyorum hakliyken haksiz oluyorum :/ Beni anlamaya çalışsa hersey ne kadar da kolay olacak oysa

Ona göre sıkıntı yok onun hareketlerinde :/ ben başka iş bulucam dedim oda istemiyorum kendi işini yap dedi bende onu istemiyorum dedim o zamn Otur dur evde dedi
sanki esin senin calismani istemiyor gibi. Bilmiyorum yanlis yorumluyor olabilirim. Bide sacma geldi esinin dusuncesi. Benim su muhendisi arkadasim bir donem satis temsilciligi yapmisti.

Şu an evde oturup ayaklarımı uzatıppp keyif yapmak isterdimm..

Bugünlerin biraz tadını çıkarsann,ben evlenince çalışmayı düşünmüyorum mesela evde sıkılacağımı sanmam,spordu kurstu kitap okumaktı film izlemekti misafir ağırlamaktı geçer günlerim.

O kadar kötü bakıyorsun ki olaylara sen çalışsan inan işinde de huzurlu olmazsın.Bir yere takılıp düşündükçe sıkıyorsun.

İş ,kısmettir illaki bulacaksın,Allah kimseyi rızıksız bırakmaz.İstediğin iş için biraz daha fazla beklemen lazım.

Sana tavsiyem,istersen çadırda yaşa istersen sarayda ister patron ol ister işçi mutlu olmak bulunduğun yere konuma göre değişmez.O insanın içinde olacak.

İnan yeri gelir,eşinin bile umrunda olmazsın,çünkü o sen değil,senin gibi düşünemez seni çok iyi anlamısını bekleme.

Kendineiyi gelen şeyleri yapmayı dene,güzel bir fincan çay al eline, aç sevdiğin bir filmi gir battaniyenin altına benim yerime izle.

sanki esin senin calismani istemiyor gibi. Bilmiyorum yanlis yorumluyor olabilirim. Bide sacma geldi esinin dusuncesi. Benim su muhendisi arkadasim bir donem satis temsilciligi yapmisti.
Çalışmami istemediginden değil de içi rahat etmiyor ama evet bencede saçma çünkü hiçbir işyeri kusursuz değil

Çok güzel söylemişsin doğrusu haklısın ama hafta sonu yada arada bir yapsam ben böyle şeyleri bana yeter, ev bana göre değil pek o yüzden çok bunaldim aslında

Dün konuştum bayanlar Saygısızlık ettiğini söyledim çalışmak istiyorum önüme taş koyuyosun dedim herseyi o olmaz bu olmaz diye eleye eleye dedim. Otur dur evde ne demek dedim, sen mi calisacaksin ben calisicam dedim, kuklamiyim ben dedim istediğin beğendiğin yer olursa beni gondercen yok olmazsa gondermicen dedim, ben Istiyorum belki ben çalışıcam niye taş koyuyon önüme dedim , önce bi sessizlesti evet benim dediğim yer olcak dedi sustu Sonra düşündü durdu amacım öyle taş koymak falan değil dedi, kıskanıyorum sadece dedi emlakcida hoşuma gitmiyo dedi , ha senin keyfine kaldık yani dedim mantıklı konuş biraz dedim keyfi şeyler söyleme dedim emlakcida ev falan bakılmaya gidilceginde senide götürür dedi yakınlaşmya çalışır dedi bilmemne dedi sacmaliyosun dedim, konu sen olunca endiseleniyorum dedi, her yerde karsilasilabilir bu tip insanlar la dedim bi orası mi dedim, bahane bulma dedim , falan filan derken. En azından skalasini genişletti adam, Cumartesi çalışan yerleri de eliyordu bişey kalmıyordu elde en azından onları kabul etti, oyh böyle işte bilemedim bi işe yaradı mi bu kavga bu konuşma

Çok güzel söylemişsin doğrusu haklısın ama hafta sonu yada arada bir yapsam ben böyle şeyleri bana yeter, ev bana göre değil pek o yüzden çok bunaldim aslında

Canım benim ismek in kursları var maddi olarak da yorulmazsın.Almanca ,ingilizce,arapça dil kursları var mesela,sonra yetenek kursları kara kalem,ney,gitar ,bağlama..Bunlardan birine illaki ilgin vardır.

Ben çalışan biri olarak hem dile gittim,hem bağlamaya bir yandan da 2.üniversite devam ettim kpss kursunu saymıyorum bu arada:)

Böyle olursan eşine de daha az sararsın inan,şimdi boşukltan ve yalnızlıkdan adamın yağtığı veya yapmadığı her şey sana batar.Büyütülmeyecek şeyleri bile büyütürsün,sonra adı olur anlaşamıyoruz.

Ev,huzur yeridir canım.Evin huzuru inan kadında bitiyor,düz mantık erkeklerde o inceliği arama.10 erkekten 2 si ancak ince ruhlu,diğerlerini kadın eğitiyor.Yuvayı dişi kuş yapar dedikleri bundan olsa gerek diye düşünüyorum.

Kendini bu aralar eşten işten soyutla,çok güzel yabancı diziler var birini takip et,dilin de gelişir hem ( Ben ing böyle ilerlettim)

Belki 10 sene iş bulamayacaksın misal,hepp böyle depresif dolanamazsın.Birazcık silkelen ve biraz da durumunu kabullen.

Depresyona koşarken ilk sapakta bir psikoloğa uğrasanız?
Valla buaim sebebim ev ve bu iş konusu ve kocamin beni anlamamasi, yani sorun bu , çözüm de bu bence :/ psikoloğa kocam gitsin beni anlaması için biraz seans almalı bence :)

Canım benim ismek in kursları var maddi olarak da yorulmazsın.Almanca ,ingilizce,arapça dil kursları var mesela,sonra yetenek kursları kara kalem,ney,gitar ,bağlama..Bunlardan birine illaki ilgin vardır.

Ben çalışan biri olarak hem dile gittim,hem bağlamaya bir yandan da 2.üniversite devam ettim kpss kursunu saymıyorum bu arada:)

Böyle olursan eşine de daha az sararsın inan,şimdi boşukltan ve yalnızlıkdan adamın yağtığı veya yapmadığı her şey sana batar.Büyütülmeyecek şeyleri bile büyütürsün,sonra adı olur anlaşamıyoruz.

Ev,huzur yeridir canım.Evin huzuru inan kadında bitiyor,düz mantık erkeklerde o inceliği arama.10 erkekten 2 si ancak ince ruhlu,diğerlerini kadın eğitiyor.Yuvayı dişi kuş yapar dedikleri bundan olsa gerek diye düşünüyorum.

Kendini bu aralar eşten işten soyutla,çok güzel yabancı diziler var birini takip et,dilin de gelişir hem ( Ben ing böyle ilerlettim)

Belki 10 sene iş bulamayacaksın misal,hepp böyle depresif dolanamazsın.Birazcık silkelen ve biraz da durumunu kabullen.

Ne guzel konusuyosun sen oyle ya tam benim dusunce tarzim tabii depreyon disindaykenn :) yanimda keske sen gibi konusabilecegim biri olsa valla, Galiba mecbur böyle şeylere hobilere Sarıcam artık napalim :/

Ne guzel konusuyosun sen oyle ya tam benim dusunce tarzim tabii depreyon disindaykenn :) yanimda keske sen gibi konusabilecegim biri olsa valla, Galiba mecbur böyle şeylere hobilere Sarıcam artık napalim :/

Sıkılınca yaz bana sen,ben şevklendiririm seni.Takip ettiğim yabancı diziler,okuduğum seri kitaplar vs vs ben bir uğraş bulurum sana:)

Sonra yeni yeni tarifler çıkar kek kurabiye,bir bakmışsın evde hem yeni şeyler öğrenmiş hem de kültürel etkinliklerde zirve yapmış olursun.Donanımlı olmak iyidir:)

bölümünüz ne, siz ne tip bir iş arıyorsunuz, eşiniz çalışmanızı istemiyor mu onu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…