Bunalımdayım eşimin beni anlamadigini düşünüyorum

Sıkılınca yaz bana sen,ben şevklendiririm seni.Takip ettiğim yabancı diziler,okuduğum seri kitaplar vs vs ben bir uğraş bulurum sana:)

Sonra yeni yeni tarifler çıkar kek kurabiye,bir bakmışsın evde hem yeni şeyler öğrenmiş hem de kültürel etkinliklerde zirve yapmış olursun.Donanımlı olmak iyidir:)
Tamam yazarım :* :) :) kek falan durakoysun istemiyorum ev işi iki gündü canım pasta istiyor onu bile yapmıyorum düşün artık :eek: bi işe yaradigimda yok zaten şu aralar :eek:

Bölümüm önemli değil ya her uni mezunu gibi bende issizim :KK70: calismami istemiyor değil aslında ama çok Seçici
eşiniz size değer veriyor çünkü siz onun hanımısınız.böyle düşünün, ya getir para getir deseydi, ille de çalış deseydi ne olacaktı?

Ruh hastalıkları bölümüne konu acmıştım ama 1 insancik bile yazmadı :KK43: acaba yanlış yere mi yazdım diye buraya geldim :KK43: beni anlayan olur mu :KK43: bunda ne var ki demeyin çünkü ben bunalıma girdim :KK43:
Arkadaşlar depresyona adım attım bence merkeze doğru koşarak ilerliyorum eşim beni anlamıyor anlamıyor anlamaya calismiyor ve ben daha çok sinir oluyorum daha çok sinir daha çok uyuz oluyorum, her geçen gün daha çok şişiyor içim resmen doluyorum doluyorum
Şöyle anlatayım, ben evde durmaya alışkın bi insan değilim çalışıyordum sonra kpss için dershaneye yazildim işi bıraktım sınavdan sonra evlendim. 1 ay sonra babamı kaybettik
normalde lisans mezunuyum 10 aylık is tecrübem hiçbir işe yaramiyor her sektörde farklı bir konumuz var.beb bilgilerimi unuttum artık is başvurusu bile yapmak istemiyorum ozguvenim sıfır :KK43: zaten asgari ücret veriyor çoğu yer.baska is yapayım diyorum eşim müsaade etmiyor. Takmışsin kafanı kendi işim de asgari ücret olucak başka is de diyorsun basvurmuyorsun diyor dün kavga ettik, istemiyorum dedim kendi mesleğini yapmayı sevmiyorum dedim soğudum dedim başka bir iş yapayım dedim atanincaya kadar dedim Hayır dedi onuda ben istemiyorum dedi, ya sen mi calisacaksin ben calisicam dedim istemiyorum içimden gelmiyor kendi işimi yapmak dedim, o zman oturur durursun yerinde dedi, evde patladigimi biliyor halbuki, bilgilerimi unuttum nasıl başvuru yapayım nasıl çalışayım korkuyorum gün geçtikçe hiç beni anlamaya calismiyor, :KK43: .. Oysaki kendisi ise gireceğinde ve kendisini yetersiz gördüğünde ben hep yanında oldum hep destek oldum , ama o beni hiç anlamıyor .. hayatımı sürdürecegim kişi beni anlamıyor ben de burda başkalarının beni anlamasi bana yardım etmesi için derdimi anlatıyorum ne kadar ters bir durum oysa onun beni anlamasi gerekmezmiydi anlamıyor. Her seferinde ben açık açık anlatıyorum destek olmuyosun diye ondan sonra tamam deyip geliyor yanıma, kısacası o beni anlamıyor ben kendimi anlatmak zorunda kalıyorum buda beni bitiriyor. Dün kavga ettik hicbirsey yapasim yok. Bütün gün boş boş vakit geçiriyorum isteksizce sıkıntıyla çok sıkıldım nefret etmeye başladım ev işlerinden ve durum böyle olunca hiiiiicbirsey yapmiyorum inadına bu sıkıntıyla kitap bile okunmuyor tv de izlemiyorum hiçbişey yapmiyorum depresyona adım attım yardım edin.
Her günüm böyle boş ve saçma ve sıkıcı ve en dogru sekilde BIKTIRICI geciyor :KK43:
Canım senin sevgiye ihtiyacın var baban için çok üzüldüm Allah rahmet eylesin. Boşver çalışma çocuk yap bence

Arkadaşım kendine bir iyilik yap o depresyondan çok önce. Uzun süreli depresyon alzheimer bile yapıyor. Aynı karını yasadim. Bagris cagris boşanma lafları girla. Sonra kafama sanki etti ben bu adamla boşanmak istemiyorum bu durumu güzelce cozmem lazım. Aynı senin eşin gibi olan eşim işve cilve sevimlikikle yola geliyormuş. Ben sok adam lokum gibi şuan. Yanarım yanarım o gozyaslarima yanarım. Aylarimi ziyan ettim. Sen de eşini yola getirme yöntemini bulmaya çalış kendini üzmek en yanlış davranis

A Armin28 e Katılıyorujm, üzülmek neye yarar,çözüm gerek ama önce sizin sağlığınızönemli

Canım senin sevgiye ihtiyacın var baban için çok üzüldüm Allah rahmet eylesin. Boşver çalışma çocuk yap bence
Hergün çocuk sever gibi sevip oksayip duruyor beni aslında .saolun bu arada :KK43: çocuk yapmak beni çok korkutuyor valla h :O

Arkadaşım kendine bir iyilik yap o depresyondan çok önce. Uzun süreli depresyon alzheimer bile yapıyor. Aynı karını yasadim. Bagris cagris boşanma lafları girla. Sonra kafama sanki etti ben bu adamla boşanmak istemiyorum bu durumu güzelce cozmem lazım. Aynı senin eşin gibi olan eşim işve cilve sevimlikikle yola geliyormuş. Ben sok adam lokum gibi şuan. Yanarım yanarım o gozyaslarima yanarım. Aylarimi ziyan ettim. Sen de eşini yola getirme yöntemini bulmaya çalış kendini üzmek en yanlış davranis
Aynen illa işte cilve istiyorlar bende onu yapamiyom :KK43: hiç yanasmiyosun deyip duruyo :) kocami çok seviyorum ama nedense isteksizim oda ayrı bi konu :eek:

valla eşinizin son emlakçı olayında söyledikleriyle haklı öncelikle bunu bilin ,sokak arası bir emlakçıda çalışılmaz ne sigortası ne yemeği hiç birşey yok bildigim ,madem çalışmak istiyorsunuz asgari ücretli sigortalı olan bir işiniz olsun bu kadar çalıştığınız da boşa gitmemiş olur,siz sinirlenip geriliyorsunuz fakat onun açısından da düşünmek lazım ,yazık değilmi emeğinize yeri gelir maaşınızı alamazsınız

valla eşinizin son emlakçı olayında söyledikleriyle haklı öncelikle bunu bilin ,sokak arası bir emlakçıda çalışılmaz ne sigortası ne yemeği hiç birşey yok bildigim ,madem çalışmak istiyorsunuz asgari ücretli sigortalı olan bir işiniz olsun bu kadar çalıştığınız da boşa gitmemiş olur,siz sinirlenip geriliyorsunuz fakat onun açısından da düşünmek lazım ,yazık değilmi emeğinize yeri gelir maaşınızı alamazsınız
Birsürü emlakçı var buralarda birinden biri iyidir heralde ya hepsimi kötü

Etrafta digru düzgün is yok gerçekten heryerde emlakci ilanı o yüzden hep onu söyledim sanırım bende :)

Kendi işinizi maaşı az diye yapmak istemiyor başka iş yapmak istiyorsunuz doğru mu anladım?
Mesela hangi iş size kendi alanımızdan daha fazla maaş sağlayacak araştırdınız mı? Vasıfsız bir işçi de asgari alıyor çünkü

Buyuk marketlerin sarkuteri unlu mamuller gibi reyonlarini gida muh takip ediyor yari idareci gibi ozdilekde calistm ben basimizda hep gida muh vardi oyle yerlerde calismak istemez misiniz?esiniz kizar mi buna da

Asgari veriyorlar bize de , bide meslegimden soğudum diyebilirim ilk iş yerinde edindiğim tecrubeyle. Gda.muhendiis olarak başladım ise fakat gördüm ki işim dışında herseyi yapıyorum. Yok Araba sevkiyatı yok elektrik değerleri bilmemne bilmemne. Benim işimi yapabilcegim bir alanda yok hani sırf gda Müh çalıştırıyoruz demek için alıyorlar zorunlu olduğu için işte bu esnada tam olarak soğumaya başladık o yüzden yapmak istemiyorum :KK43:

Buyuk marketlerin sarkuteri unlu mamuller gibi reyonlarini gida muh takip ediyor yari idareci gibi ozdilekde calistm ben basimizda hep gida muh vardi oyle yerlerde calismak istemez misiniz?esiniz kizar mi buna da
Yok tabi kızmaZ ama öyle yerlerde tanıdık yok hiç, malumunuz herkes referansla giriyor yani illaki bir isim veriliyor öyle yerlere bide tecrübe istiyolar ben çalıştım ama tecrübe yok diyebilirim bi iş yapmadıgim için öyle olunca özgüvenim de bitti geri duruyorum :KK43:

Yok tabi kızmaZ ama öyle yerlerde tanıdık yok hiç, malumunuz herkes referansla giriyor yani illaki bir isim veriliyor öyle yerlere bide tecrübe istiyolar ben çalıştım ama tecrübe yok diyebilirim bi iş yapmadıgim için öyle olunca özgüvenim de bitti geri duruyorum :KK43:
Siz yinede basvurun bence Allahtan umit kesilmez ne kadar basvuru o kadar sans
Bahtiniz acik olsun inss.

X