Buluşmaya gitmelimiyim

Üstüne basa basa "Evet siz, hepiniz!" diyordun ama:)

Neyse ben olsam bırak buluşmayı cevap bile vermem böylesine. Seni çok basite alan bi tavrı var. Zaten orada isim vardi sen de gel diyor. Zamanında yakın bi kız arkadaşım aynı bu ağızda biriyle konuşuyordu. O da kıza şu tarafta isim var gelsene dedi bu saf koşarak gitti. Akşamına telefonda üzerinde ne var demiş kiza:KK53:

Yok ya o kadar da şey yapmam konuşmasına göre uygun cevaplar veriyorum o da öyle sanki istemem yan cebime gibi konuşuyor. çözemedim daha çözsem yapmam gerekeni yaparım... teşekkürler

Siz buranın ağası falan mısınız ? züğürt ağa. Valla 2-3 e takılmadım en fazla 4 olmuştur belkide olmamıştır ne bileyim ben çok mu önemli. Evet ilk ben yazdım, sonra o tanışalım buluşalım dedi konularımı iyi takip etmeni öneriyorum. Burada konu açtım hakaret mi ettim ? Siz gelmişsiniz asıl ortalığı karıştırmaya çalışıyorsunuz
Terbiyeni takın.. bana hakaret etmeye devam ediyorsun.. konuların umrumda bile değil.. isim değiştirmişsin sen olduğunu bilmeden baktım.. sen kendini bişey sanıyorsun ki ben ve bikaç arkadaş ile ilgili konu açmışsın bide şikayet ediyorsun bizi yönetime..

Terbiyeni takın.. bana hakaret etmeye devam ediyorsun.. konuların umrumda bile değil.. isim değiştirmişsin sen olduğunu bilmeden baktım.. sen kendini bişey sanıyorsun ki ben ve bikaç arkadaş ile ilgili konu açmışsın bide şikayet ediyorsun bizi yönetime..

Hakaret falan etmedim terbiyeyide senden öğrenecek değilim çok rahatsızsan yazmazsın olur biter. Evet ettim. Konum bu değil alakasız yorum yapıp konumu saptırma... konuşacağın bir durum varsa özelden yaz burayı karıştırma

Banlıydın o zaman yazamamıştım şimdi yazayım da içimde kalmasın. Neden erkeklere mesaj atıp duruyorsunuz? Bir de ben herkese atarım demişsin. Önüne gelene yılışık yılışık mesaj atan kızlardan nefret ederim. Eminim erkekler de basit olarak görüyordur. Garip yani nasıl utanmıyorsun, belki evli belki sevgilisi var? Bu adam da seni bi yerine takmıyor bunu anlayamicak kadar saf mısın? Amacını 300 metre öteden belli ediyor ama avukat diye heralde gözüne perde inmiş

Banlıydın o zaman yazamamıştım şimdi yazayım da içimde kalmasın. Neden erkeklere mesaj atıp duruyorsunuz? Bir de ben herkese atarım demişsin. Önüne gelene yılışık yılışık mesaj atan kızlardan nefret ederim. Eminim erkekler de basit olarak görüyordur. Garip yani nasıl utanmıyorsun, belki evli belki sevgilisi var? Bu adam da seni bi yerine takmıyor bunu anlayamicak kadar saf mısın? Amacını 300 metre öteden belli ediyor ama avukat diye heralde gözüne perde inmiş

Ne kadar da içinde birikmiş... Erkeklere atıcam tabi kime atıcam kızlara atıcak halim yok. Çok takılma sen bana ya ben öyle kafama esene yazarım evet ama öylesine yani bide seçiciyimdir... herkese değil yani. Yılışıkta mesaj atmadım kimseye. Durum o kadaaar farklı ki... hiç kendimi yoramayacağım. Teşekkürler

Ne kadar da içinde birikmiş... Erkeklere atıcam tabi kime atıcam kızlara atıcak halim yok. Çok takılma sen bana ya ben öyle kafama esene yazarım evet ama öylesine yani bide seçiciyimdir... herkese değil yani. Yılışıkta mesaj atmadım kimseye. Durum o kadaaar farklı ki... hiç kendimi yoramayacağım. Teşekkürler

Senin gibi değişik kızlarla çok karşılaştığım için haddinizi bildiresim geliyor işte napıcan... belki de sevgilime senin gibi kızlar mesaj atmayı kendinde hak gördüğü için bi nefretim vardır. Aklı başında bi insan ( bak kız demiyorum) rahatım yeaa ben bahanesiye önüne gelen karşı cinse mesaj atmamalı. Atarsa da böyle cevaplar alınca ağlamamalı.

Senin gibi değişik kızlarla çok karşılaştığım için haddinizi bildiresim geliyor işte napıcan... belki de sevgilime senin gibi kızlar mesaj atmayı kendinde hak gördüğü için bi nefretim vardır. Aklı başında bi insan ( bak kız demiyorum) rahatım yeaa ben bahanesiye önüne gelen karşı cinse mesaj atmamalı. Atarsa da böyle cevaplar alınca ağlamamalı.

Ağlamıyorum ki gayette gülüyorum. Sen ağla bence sevgilini pek yakında bizim gibi kızlar kapabilir. Mıknatıs gibi çektiğine göre sende bir sorun var demek ki. Dur sevgilini bulayım da yazayım :halay::halay::p
Siz buraya ne içip geliyorsunuz adam evli değil, sevgilisi yok bişeyi yok. Yuva yıkan kadın falan oldum yuhh bee. adam evli sevgilisi falan çıkarsada görüşmem olur biter hayret bir şey. iftira atıyorsunuz bana allaha havale ediyorum.

Adam olesine buluscak senle:) belki istedigimi alirim derdi gibi.. ayrica nazik bi insan sen misaitmisin diye sorar.. ben olsam gitmezdim

Merhabalarrr ben geldim anlayan dinleyen yardım amaçlı yazan yanımda olan herkese teşekkür ederim :KK200:diyorum ve konuma giriyorum.
Önceki konumu okuyan bilir avukat vardı sosyal medyada benle tanışmak istemişti sonra mesaj atmadı bende atmadım konu kapanmıştı. Taa ki düne kadar dün siteye giremedim banlıydım. Dün ben bir resim attım altına arkadaşlar yorum attı falan sonra bu adam (adam demek istemiyorum artık, avukatta demicem habire gözümüze sokar gibi avukat avukat diyorsun diyolar) ne diyim ben buna hanımlar yani şimdi bişey diycem olmıycak... :KK45: ben buna en iyisi esmer diyim isim olsun öyle esmer kendisi çünkü.
Dün işte resim attıktan bir 10 dk sonra falan mesaj geldi bir baktım esmer. yazmış ki napıyosun bende iyiyim bla bla sen napıyosun iyiyim bende nasıl gidiyor falan konuştuk. En son dedi haftasonu buluşalım bekliyorum. Ama uslubu hoş değil yani sanki bana hiç sormuyor bile kendi kendine konuşuyor gibi. Bende neden dedim tanışmak için dedim ya dedi. onu diyeli aradan 4-5 gün geçti farkındamısın dedim. Aaa evet işlerim çok yoğun yazamadım kusura bakma dedi. cumartesi 2 gibi bla bla yerde buluşalım ben oraya gelicem bir kaç evrak almam gerek zaten sende gelirsin dedi. Kızlar böyle başına buyruk, ukalaca konuşuyor kafamı çok karıştırıyor dediğiniz gibi amacı kötüde olabilir ama olmayadabilir tavrı öyle olabilir... bilmiyorum gideyim mi sizce
Bu kadar kaba biriyle tanışmaya bile değmez, yolu düşmüş de beyefendinin geliyormuş ,bir de bunu da belirtiyor

Ben değil o benimle tanışmak istedi evet ilk ben yazdım yazarım yazarım kimseyi ilgilendirmez yukarda cevaplarımı oku tekrar tekrar yazmayacağım

Uffff okudum aşırı boş bı tipsin. Buradaki kadınları eleştirip buraya başlık aciyosun gordugu tipe yaziyosun

X