Buluşmaya gitmelimiyim

Bence içten içe istiyorsun :KK53:
Adam bakıcK beğenirse takılacak ,beğenmezse işim var diyip kalkıp kaçacak . E buluş da bize de haber et madem .

Gayet normal evet beğenirse takılacak, beğenmezse takılmayacak ilk buluşma (tanışma) budur zaten. aynı şekilde bende ama. Evet istiyorum net fakat tavırları canımı sıkıyor amacı nedir gerçekten düşündüğüm gibi mi değil mi vs

Valla yüz falan vermedim iki kelime ettik konuya bodoslama girdi tavrı öyle. ya şimdi benden yararlanmaya mı çalışıyosun gibisinden bişeyler desem belki diyecek kezban mısın kızım iki laf ettik diye kendini ne sandın benim peşimde senin gibi bin tane kız var ezik pislik nalett diyebilir :KK45:

1) onun ne diyeceğinin ne önemi var çapsız herif? 2) bence görüşmeyin -ne o öyle, evrak alcam seni de aradan çıkarıyım gibi saçma sapan bir yaklaşım, onun egosu uzaydan bile görünüyordur söyliyim :duduk:

Ya bir de bu yararlanmak terimini artık tarihin tozlu sayfalarına gömmedik mi hala? Oldu da görüştünüz, bir takım cinsi aktiviteler oldu, bu niye sizden yararlanmak olsun? İstemişsinizdir yapmışsınızdır, sanki böyle biz kadınlar öyle şeyler isteyemeyiz ya da sürekli avlanmaya mahkum zavallı ceylan yavrusuymuşuz gibi. Biz de aslan olalım fena mı :KK14:

Gayet normal evet beğenirse takılacak, beğenmezse takılmayacak ilk buluşma (tanışma) budur zaten. aynı şekilde bende ama. Evet istiyorum net fakat tavırları canımı sıkıyor amacı nedir gerçekten düşündüğüm gibi mi değil mi vs
Takılmaktan kastım “cinsel boyut” yani görüşelim tanıyalım birbirimizi değil .adam da bu imaj var .bana kalırsa üzülen taraf sen olurSun gibime geliyor .hayırlısı diyelim

İşim var gelicem çok kaba bir tavır, sanki sizi aradan çıkarmaya çalışıyor yolu düşmüşken. Ben olsam gitmezdim.

Genelde kendi meslekleri ve ya toplumdaki konumları yüzünden üzerlerine yapışmış "ben kralım" havası taşıyan insanların cevapları bunlar.

Yanı herkes bana hasta, beni herkes ister, ama olay benim keyfime kalmış der gibi. Tamamen ben merkezci, rahat, yarını düşünmeden bugüne bakan.

Böyle insanların daha hassas, daha insanî ve aklı selim olmasını bekliyorum, ama bu konudaki türler maalesef hala var, ve hala oksijen tüketiyor.

Demem o ki, görüşme. Böyle bir insandan sana bir şey olmaz. Canını sıkıp, kendini yediğinle kalırsın.

Dilerim sana ve yüreğine hitap eden güzel insanlar çıkar karşına.

1) onun ne diyeceğinin ne önemi var çapsız herif? 2) bence görüşmeyin -ne o öyle, evrak alcam seni de aradan çıkarıyım gibi saçma sapan bir yaklaşım, onun egosu uzaydan bile görünüyordur söyliyim :duduk:

Ya bir de bu yararlanmak terimini artık tarihin tozlu sayfalarına gömmedik mi hala? Oldu da görüştünüz, bir takım cinsi aktiviteler oldu, bu niye sizden yararlanmak olsun? İstemişsinizdir yapmışsınızdır, sanki böyle biz kadınlar öyle şeyler isteyemeyiz ya da sürekli avlanmaya mahkum zavallı ceylan yavrusuymuşuz gibi. Biz de aslan olalım fena mı :KK14:

Bu yoruma verecek cevap bulamadım :KK70: teşekkürler haklısınız egolu biri

Genelde kendi meslekleri ve ya toplumdaki konumları yüzünden üzerlerine yapışmış "ben kralım" havası taşıyan insanların cevapları bunlar.

Yanı herkes bana hasta, beni herkes ister, ama olay benim keyfime kalmış der gibi. Tamamen ben merkezci, rahat, yarını düşünmeden bugüne bakan.

Böyle insanların daha hassas, daha insanî ve aklı selim olmasını bekliyorum, ama bu konudaki türler maalesef hala var, ve hala oksijen tüketiyor.

Demem o ki, görüşme. Böyle bir insandan sana bir şey olmaz. Canını sıkıp, kendini yediğinle kalırsın.

Dilerim sana ve yüreğine hitap eden güzel insanlar çıkar karşına.

Amin cümlemize. haklısınız

Adam avukat olmasaydı sizi böyle takmayan, küçümseyen, karşı cins yerine koymayan biriyle buluşmaya gidecek miydiniz gerçekten? Adamın işi var diye sizi takmıyor, istediği zaman durup dururken yazıp buluşuyoruz diyor sizin fikriniz, zamanınızın olup olmaması umrunda değil, çünkü koşa koşa gideceğinizden emin, çünkü daha önceki ukalalıklarına tepkisiz kalmışsınız.

Adam avukat olmasaydı sizi böyle takmayan, küçümseyen, karşı cins yerine koymayan biriyle buluşmaya gidecek miydiniz gerçekten? Adamın işi var diye sizi takmıyor, istediği zaman durup dururken yazıp buluşuyoruz diyor sizin fikriniz, zamanınızın olup olmaması umrunda değil, çünkü koşa koşa gideceğinizden emin, çünkü daha önceki ukalalıklarına tepkisiz kalmışsınız.

Bazılarının karakteri böyle olabilir ama içinde kötü bir niyet olmayabilir. evet mesleği olmasa bu kadar takılmazdım belki şöyle gerek mesleği gerek karakteri aklıma geldi belkide iyidir dedim işte

Bazılarının karakteri böyle olabilir ama içinde kötü bir niyet olmayabilir. evet mesleği olmasa bu kadar takılmazdım belki şöyle gerek mesleği gerek karakteri aklıma geldi belkide iyidir dedim işte

Mesleği ne kadar önemli olursa olsun karşınızda sizi kendine denk görmeyen, normal bir insanın hakettiği saygıyı göstermeyen bir adam var. Söylediklerini yaparsanız "bana böyle davranmanı kabul ediyorum çünkü ben fazlasını haketmiyorum" demiş olursun. Mesleği ya da karakterinin etkisiyle böyle davranmaya alışmış biri zaten ne kadar iyi bir insan olabilir ki?

Merhabalarrr ben geldim anlayan dinleyen yardım amaçlı yazan yanımda olan herkese teşekkür ederim :KK200:diyorum ve konuma giriyorum.
Önceki konumu okuyan bilir avukat vardı sosyal medyada benle tanışmak istemişti sonra mesaj atmadı bende atmadım konu kapanmıştı. Taa ki düne kadar dün siteye giremedim banlıydım. Dün ben bir resim attım altına arkadaşlar yorum attı falan sonra bu adam (adam demek istemiyorum artık, avukatta demicem habire gözümüze sokar gibi avukat avukat diyorsun diyolar) ne diyim ben buna hanımlar yani şimdi bişey diycem olmıycak... :KK45: ben buna en iyisi esmer diyim isim olsun öyle esmer kendisi çünkü.
Dün işte resim attıktan bir 10 dk sonra falan mesaj geldi bir baktım esmer. yazmış ki napıyosun bende iyiyim bla bla sen napıyosun iyiyim bende nasıl gidiyor falan konuştuk. En son dedi haftasonu buluşalım bekliyorum. Ama uslubu hoş değil yani sanki bana hiç sormuyor bile kendi kendine konuşuyor gibi. Bende neden dedim tanışmak için dedim ya dedi. onu diyeli aradan 4-5 gün geçti farkındamısın dedim. Aaa evet işlerim çok yoğun yazamadım kusura bakma dedi. cumartesi 2 gibi bla bla yerde buluşalım ben oraya gelicem bir kaç evrak almam gerek zaten sende gelirsin dedi. Kızlar böyle başına buyruk, ukalaca konuşuyor kafamı çok karıştırıyor dediğiniz gibi amacı kötüde olabilir ama olmayadabilir tavrı öyle olabilir... bilmiyorum gideyim mi sizce

Bence hemen ayağına gitme tavrı ukalaca. Biraz daha çabalasın

Burada sadece sizler mi varsınız siz yapmayabilirsiniz isteyen herkes yorum yapabilir
Üstüne basa basa "Evet siz, hepiniz!" diyordun ama:)

Neyse ben olsam bırak buluşmayı cevap bile vermem böylesine. Seni çok basite alan bi tavrı var. Zaten orada isim vardi sen de gel diyor. Zamanında yakın bi kız arkadaşım aynı bu ağızda biriyle konuşuyordu. O da kıza şu tarafta isim var gelsene dedi bu saf koşarak gitti. Akşamına telefonda üzerinde ne var demiş kiza:KK53:

Adım gibi eminim mesleğinden dolayı ona bu toleransı gösteriyorsun. Aşağılaöak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın ama ne bileyim okumuş olmasaydı beğenmediğin bir meslek sahibi olmasaydı seinle böyle konuşan biriyle buluşmak ister miydin?
İster en yakışıklı doktor, hakim, oyuncu olsun.. böyle konuşandan hayır gelmez..

X