Buluşmaya gitmelimiyim

Merhabalarrr ben geldim anlayan dinleyen yardım amaçlı yazan yanımda olan herkese teşekkür ederim :KK200:diyorum ve konuma giriyorum.
Önceki konumu okuyan bilir avukat vardı sosyal medyada benle tanışmak istemişti sonra mesaj atmadı bende atmadım konu kapanmıştı. Taa ki düne kadar dün siteye giremedim banlıydım. Dün ben bir resim attım altına arkadaşlar yorum attı falan sonra bu adam (adam demek istemiyorum artık, avukatta demicem habire gözümüze sokar gibi avukat avukat diyorsun diyolar) ne diyim ben buna hanımlar yani şimdi bişey diycem olmıycak... :KK45: ben buna en iyisi esmer diyim isim olsun öyle esmer kendisi çünkü.
Dün işte resim attıktan bir 10 dk sonra falan mesaj geldi bir baktım esmer. yazmış ki napıyosun bende iyiyim bla bla sen napıyosun iyiyim bende nasıl gidiyor falan konuştuk. En son dedi haftasonu buluşalım bekliyorum. Ama uslubu hoş değil yani sanki bana hiç sormuyor bile kendi kendine konuşuyor gibi. Bende neden dedim tanışmak için dedim ya dedi. onu diyeli aradan 4-5 gün geçti farkındamısın dedim. Aaa evet işlerim çok yoğun yazamadım kusura bakma dedi. cumartesi 2 gibi bla bla yerde buluşalım ben oraya gelicem bir kaç evrak almam gerek zaten sende gelirsin dedi. Kızlar böyle başına buyruk, ukalaca konuşuyor kafamı çok karıştırıyor dediğiniz gibi amacı kötüde olabilir ama olmayadabilir tavrı öyle olabilir... bilmiyorum gideyim mi sizce
Daha önceki konuyu açalı 2 gün oldu.. ne ara 4-5 gün geçti de msj attı da.. üstelik tanışmak isteyen sendin avukat esmer bey değil.. sen sırf ortalığı karıştırmak insanlara hakaret etmek için konu açıyorsun.. bide nick değişmişsin.. kib bye..

Merhabalarrr ben geldim anlayan dinleyen yardım amaçlı yazan yanımda olan herkese teşekkür ederim :KK200:diyorum ve konuma giriyorum.
Önceki konumu okuyan bilir avukat vardı sosyal medyada benle tanışmak istemişti sonra mesaj atmadı bende atmadım konu kapanmıştı. Taa ki düne kadar dün siteye giremedim banlıydım. Dün ben bir resim attım altına arkadaşlar yorum attı falan sonra bu adam (adam demek istemiyorum artık, avukatta demicem habire gözümüze sokar gibi avukat avukat diyorsun diyolar) ne diyim ben buna hanımlar yani şimdi bişey diycem olmıycak... :KK45: ben buna en iyisi esmer diyim isim olsun öyle esmer kendisi çünkü.
Dün işte resim attıktan bir 10 dk sonra falan mesaj geldi bir baktım esmer. yazmış ki napıyosun bende iyiyim bla bla sen napıyosun iyiyim bende nasıl gidiyor falan konuştuk. En son dedi haftasonu buluşalım bekliyorum. Ama uslubu hoş değil yani sanki bana hiç sormuyor bile kendi kendine konuşuyor gibi. Bende neden dedim tanışmak için dedim ya dedi. onu diyeli aradan 4-5 gün geçti farkındamısın dedim. Aaa evet işlerim çok yoğun yazamadım kusura bakma dedi. cumartesi 2 gibi bla bla yerde buluşalım ben oraya gelicem bir kaç evrak almam gerek zaten sende gelirsin dedi. Kızlar böyle başına buyruk, ukalaca konuşuyor kafamı çok karıştırıyor dediğiniz gibi amacı kötüde olabilir ama olmayadabilir tavrı öyle olabilir... bilmiyorum gideyim mi sizce
Ay aman avukat havaları ben diyim, sen buna esmer deme buldumcuk de.

Öyle erkeklerden hoşlanıyorsan git ama çoğu kadın kendilerine sormadan karar veren erkeklerden hazzetmez. Ben olsam gitmezdim hem bu egosu hem ukalalığı hem de "istemem yan cebime koy" tavrı.. ay evrak alcakmışda oraya gelmişken görüşelimmiş.. sanki sen ona öldün bittin

Kim bunları bu kadar kendini bişey zannettiriyor bilmiyorum

Burda diyor ki ;
sen ister gel ister gelme ben evraklar için orda olacağim sende gelirsen araya sıkıştırıp seni bir görürüm.
Güzel misin değil misin ?Ona göre bakarız artık. .

Sakın gitme. Beyefendi öyle özgüvenli ki öyle egosu yüksek ki.. Senin geleceğinden emin. Sende gitme ki insin egosu. Sorduğu zamanda sende umrunda değil gibi ya isim çıktı yine gelirsin de geçiştir.

Ya valla ilk ayrı yazdım sonra birleştirdim sebep yok içimden geldi :KK70: sizde takılmayın boşverin yani tdk MISINIZ ?
Doğup büyüdüğü ülkeye ait dilin yüzlerce saat dersini aldığı halde -anadilinin- en basit kurallarını uygulamayan kişileri uyarması gerektiğini düşünen bir Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. TDK olmaya luzüm yok, ilkokul bebesi olsam da bu uyarıyı yapardım bence çok çiğ duruyor. Bunu çok uygun bir dille yapmıştım fakat siz beni kaşıdınız, avukatlar da anadillerine önem verirler. Seni sırf bu sebepten bile ciddiye almamış olabilir, bence aşırı haklı bir sebep, okuduğum an ben de ciddiye alamadım.

Tavrı itici gitmezdim. Ben böyle değer vermeyen tavırlı insanlara sınır oluyorum

Ay aman avukat havaları ben diyim, sen buna esmer deme buldumcuk de.

Öyle erkeklerden hoşlanıyorsan git ama çoğu kadın kendilerine sormadan karar veren erkeklerden hazzetmez. Ben olsam gitmezdim hem bu egosu hem ukalalığı hem de "istemem yan cebime koy" tavrı.. ay evrak alcakmışda oraya gelmişken görüşelimmiş.. sanki sen ona öldün bittin

Kim bunları bu kadar kendini bişey zannettiriyor bilmiyorum
Artık kadınlar koşuyor erkeklerin peşinde
Adamlar hiç uğraşmıyor bile
Kibar falan olmaya kızı tavlamaya çalışmıyorlar
Tek msjla kızla buluşuyorlar zaten

Artık kadınlar koşuyor erkeklerin peşinde
Adamlar hiç uğraşmıyor bile
Kibar falan olmaya kızı tavlamaya çalışmıyorlar
Tek msjla kızla buluşuyorlar zaten
Aynen ya bizim babalarımız böyle miydi bi kızı mahalleden beğenir 2 yıl sadece bakarak özleyerek beklerlerdi

Şimdilerde hiç bi duygunun, anın, hatıraların kıymeti kalmadı. Herşey kolay elde edilebilir oldukça değeri de azaldı.. zorlukla elde ettiğimiz için sevgiler birliktelikler o kadar güzeldi demek zamanında. Ne yazıkki ben o döneme denk gelemedim

Siz bu avukatla buluşmayı, gorusmeyi belliki cok istiyorsunuz .Bir kere gorusmekten bir sey kaybetmem diyorsaniz bulusun ama size cok farkli muamele yapicak sanki, cunki sizi hic ciddiye almiyor.Uslubundan belli.

Aynen ya bizim babalarımız böyle miydi bi kızı mahalleden beğenir 2 yıl sadece bakarak özleyerek beklerlerdi

Şimdilerde hiç bi duygunun, anın, hatıraların kıymeti kalmadı. Herşey kolay elde edilebilir oldukça değeri de azaldı.. zorlukla elde ettiğimiz için sevgiler birliktelikler o kadar güzeldi demek zamanında. Ne yazıkki ben o döneme denk gelemedim
Evet şimdi pazardan karpuz seçer gibi sosyal medyadan tanımadıkları kızlara resmini görüp msj atıyorlar
Kızda dünden razı
Hele kariyerliyse eli yüzü düzgünse tamam
Kimse bana iyi kibar falan demiyor
Öküz gibi tiplerle gidip buluşuyorlar
Aonrada terk edilince ağlıyorlar

Zaten konu sahibi ilk mesaj atti adama tanisalim mi diye :))
Atmamış olabilir ama adam ciddiyetsiz egoist çünkü biliyor kızı düşüreceğini
Adam başka kızlarada yazıyordur eminim
İşim var oralarda senide göreyim demek ciddi bir davranış değil
Görmeden sözler vermek doğru değil ama böyle öküzde olunmaz
Gerçi olsa bile elde ediyorlar işte
Ondan bu kadar rahatlar

Atmamış olabilir ama adam ciddiyetsiz egoist çünkü biliyor kızı düşüreceğini
Adam başka kızlarada yazıyordur eminim
İşim var oralarda senide göreyim demek ciddi bir davranış değil
Görmeden sözler vermek doğru değil ama böyle öküzde olunmaz
Gerçi olsa bile elde ediyorlar işte
Ondan bu kadar rahatlar
Ilk konu sahibi tanisma mesaji attigi icin bu davranislar normal adama kim bilir avukat parali gozuyle kac kiz yaziyor.
Kim mesaj aldiysa agirdan alir kendini adam oyle yapiyor.Zaten bulusmasin adama yazik :)

Daha önceki konuyu açalı 2 gün oldu.. ne ara 4-5 gün geçti de msj attı da.. üstelik tanışmak isteyen sendin avukat esmer bey değil.. sen sırf ortalığı karıştırmak insanlara hakaret etmek için konu açıyorsun.. bide nick değişmişsin.. kib bye..

Siz buranın ağası falan mısınız ? züğürt ağa. Valla 2-3 e takılmadım en fazla 4 olmuştur belkide olmamıştır ne bileyim ben çok mu önemli. Evet ilk ben yazdım, sonra o tanışalım buluşalım dedi konularımı iyi takip etmeni öneriyorum. Burada konu açtım hakaret mi ettim ? Siz gelmişsiniz asıl ortalığı karıştırmaya çalışıyorsunuz

Doğup büyüdüğü ülkeye ait dilin yüzlerce saat dersini aldığı halde -anadilinin- en basit kurallarını uygulamayan kişileri uyarması gerektiğini düşünen bir Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. TDK olmaya luzüm yok, ilkokul bebesi olsam da bu uyarıyı yapardım bence çok çiğ duruyor. Bunu çok uygun bir dille yapmıştım fakat siz beni kaşıdınız, avukatlar da anadillerine önem verirler. Seni sırf bu sebepten bile ciddiye almamış olabilir, bence aşırı haklı bir sebep, okuduğum an ben de ciddiye alamadım.

Valla ilk öyle yazmıştım ayrı olarak sonra canım istedi birleştirdim buda benim serseri serbest stilim :rapci:

X