Buluşmaya gitmelimiyim

Adama ilk yazan sensin. O da cantada keklik cevap vermis. Sen zaten bosluktaymissin, araniyormussun. Adam da kayitsiz kalmamis. Adamin amaci belli, sadece tanisma beklemiyorsundur sanirim. Sen de istemissin ki yazmissin hatta cevap vermedigi uc gunu dert bile etmissin. Niye soruyorsun ki bulusuyum mu diye. Herkes kendi eder kendi bulur....

K.k soyle k.k boyle deyip ortaligi tozu dumana katip gitmistin banlanmadan once. Hani senin deyiminle esmeri bulmadan once beraber hinlik yaptiginiz arkadasin vardi, hatta bu avukati da bazi hinlikler sonucu bulmustunuz. O arkadasinla da bi istisare etsene. Valla merak ettim ne diyecek o arkadasin :KK48:

Merhaba son durum iyice düşündüm buluşmaya karar verdim. Alt tarafı bir buluşma olursa olur, olmazsa olmaz hem içimide dökerim. Amacı başkaysada zaten ulaşamaz. Dediğiniz gibi onu zorlamaya karar verdim cumartesi buluşalım demişti ya.. benim o gün işim var perşembe günü boşum sadece o gün olur mu dedim (halbuki boşum). Mırın kırın etti ama tamam dedi. Perşembe buluşuyorum dualarınızı bekliyorum gelişmeleri aktaracağım :KK71::KK36:

K.k soyle k.k boyle deyip ortaligi tozu dumana katip gitmistin banlanmadan once. Hani senin deyiminle esmeri bulmadan once beraber hinlik yaptiginiz arkadasin vardi, hatta bu avukati da bazi hinlikler sonucu bulmustunuz. O arkadasinla da bi istisare etsene. Valla merak ettim ne diyecek o arkadasin :KK48:

Çoktan ettik onunla ohaaa hadi kız göreyim seni dedi dedikodu yaptık azcık :KK70:

Merhaba son durum iyice düşündüm buluşmaya karar verdim. Alt tarafı bir buluşma olursa olur, olmazsa olmaz hem içimide dökerim. Amacı başkaysada zaten ulaşamaz. Dediğiniz gibi onu zorlamaya karar verdim cumartesi buluşalım demişti ya.. benim o gün işim var perşembe günü boşum sadece o gün olur mu dedim (halbuki boşum). Mırın kırın etti ama tamam dedi. Perşembe buluşuyorum dualarınızı bekliyorum gelişmeleri aktaracağım :KK71::KK36:

Yalnız gitme bari.
Amacına ulaşamaz deyip rahat davranma.

Ne şekilde ulaşmaya çalışacağını nerden kestirebilirsin

Yalnız gitme bari.
Amacına ulaşamaz deyip rahat davranma.

Ne şekilde ulaşmaya çalışacağını nerden kestirebilirsin

Ters bir hareketi olursa bilirim yapacağımııı :) tamam canım tabiki temkinli olacağım yanıma biber gazı çakı falan mı alsam :KK70: artık sporculuğuma güveniyorum... allahım inşallah iyi geçer ya

Merhabalarrr ben geldim anlayan dinleyen yardım amaçlı yazan yanımda olan herkese teşekkür ederim :KK200:diyorum ve konuma giriyorum.
Önceki konumu okuyan bilir avukat vardı sosyal medyada benle tanışmak istemişti sonra mesaj atmadı bende atmadım konu kapanmıştı. Taa ki düne kadar dün siteye giremedim banlıydım. Dün ben bir resim attım altına arkadaşlar yorum attı falan sonra bu adam (adam demek istemiyorum artık, avukatta demicem habire gözümüze sokar gibi avukat avukat diyorsun diyolar) ne diyim ben buna hanımlar yani şimdi bişey diycem olmıycak... :KK45: ben buna en iyisi esmer diyim isim olsun öyle esmer kendisi çünkü.
Dün işte resim attıktan bir 10 dk sonra falan mesaj geldi bir baktım esmer. yazmış ki napıyosun bende iyiyim bla bla sen napıyosun iyiyim bende nasıl gidiyor falan konuştuk. En son dedi haftasonu buluşalım bekliyorum. Ama uslubu hoş değil yani sanki bana hiç sormuyor bile kendi kendine konuşuyor gibi. Bende neden dedim tanışmak için dedim ya dedi. onu diyeli aradan 4-5 gün geçti farkındamısın dedim. Aaa evet işlerim çok yoğun yazamadım kusura bakma dedi. cumartesi 2 gibi bla bla yerde buluşalım ben oraya gelicem bir kaç evrak almam gerek zaten sende gelirsin dedi. Kızlar böyle başına buyruk, ukalaca konuşuyor kafamı çok karıştırıyor dediğiniz gibi amacı kötüde olabilir ama olmayadabilir tavrı öyle olabilir... bilmiyorum gideyim mi sizce
Bence gitmemelisin insan oglu ciğ süt emmis millet kaç senelik kocasina guvenemiyor.

konunu hortlatmak için geri sarma :KK70:

Yorumunu yeni gördüm saçma sapan konuşuyorsun senin tabirinle ''hortlatmak'' istesem yeni konu açarım burada buna ihtiyacım mı var hem çok mu meraklıyım hortlak bakıyorumda gitmişsin hahahaha tekrar hortlamaman dileğiyle... :halay::KK55::KK25:

X