buluşmamızdan bazı kareler..........

hepinize teşekkür ediyoruz iltifatlarınız için canlarım ciğerlerim ,

asortik karı kızlarımız birbirinden çok hoşlanıyolar o yüzden hep birbirlerini ellemek istediler bizde attık onları popolarına göre takıldılar cicim..

bu arada maşallah kızlar fıstık gibisiniz valla
bebişleri söylemiyorum bile hepsi birer afet

sağolun kızlar,julicim bidahakine muhakkak bekliyoruz cnm hemen tabakları görmüşsün hehehehehe,çiğköfte aldırcam size demiştimya aldırdım kocişe senin yerinede yedik merak etme:))

seyra buluşalım valla msnden görüşürüz ok canım
piroş ya ne yapalım alışacağız füzelerekaydirigubbakcemile3

oyyy oyyy anam hepinize maşallah subanallah
ya bende olmak istiyorum ya çok imrendim 2 böcek 1 çiçek delikafadulden
erkeler hep böcük olcak diil yaaa şakkıdı
valla bayıldım bayıldım hepinize :1rolleyes:

fıstık gibisiniz hanımlar .. kk buluşmaları bi harika dostlugunuz daim olsunhihoyyyt.. bebişler çok datlu sizi gölgele bırakmışlar.. öpüldünüzŞeniz

annelerde bebeklerde çok güzel maşallah bebekler okadar sevimliki mıncıklayasım geldi ya inşallah bizlerde kucağımıza alırız bebişlerimizi

arda benim mememide gördü looo kucağıma aldığımda badimi açıp içeri baktı çapkın erkek işte:)) yerim onu
:1shok: way çapkın way kaydirigubbakcemile3

lavinya sen ardayı unut o olgun kadınlardan hoşlanıyo ,pirayenin annesinin memesine baktı kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

Aklın fikrin yemekte dimi Juli kafa:)cokacimcoook
Walla keşke bende olsaydım siler süpürürdüm:)

Maşallah hepinize kızlar
Eylül fotolardan daha değişik gördüm seni
tanımakta zorlandım.SedoşlaPiroşu hemen tanıdım.Seni bu kim die düşündüm.Allahtan Melisi tanıdım:roflol:

oy oyy
o bebışler ne tatlı
rabbım nazardan korusun
sızınde arkadaşlıgınız bakı olsun

ayy ya bebişleride annelerinide çok begendim.sedoşum cnm arkadasım çok hoş çıkmışsın saclarda çok güzel olmuş bidahakine bana geliyosun bizde koyuyoruz resimleri:)

hepinize teşekkür ederiz kızlar darkçım keşke istanbulda olsaydın sende gelirdin ve tabi diğer arkadaşlarımızda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…