buluşmamızdan bazı kareler..........

ayy ya bebişleride annelerinide çok begendim.sedoşum cnm arkadasım çok hoş çıkmışsın saclarda çok güzel olmuş bidahakine bana geliyosun bizde koyuyoruz resimleri:)
cnm benim teşekkür ederim bende sana gelmeyi çok istiyorum bu hafta arkadaşımın düğünü var ondan sonraki hafta kesin gelicem zaten sende yazlığa gidiosun gitmeden mutlaka bebişlerimizi bir araya getirelim bundan sonraki buluşmaya kızlar bana gelicek sende gelirsin hemde tanışmış olursunuz cnm benim eğer burda olursan tabiiŞeniz

ohh ne güzel herkes birbirine gelip gidiyor böle uzaktakiler ne olacak bizim gibi hiç düşünen yok :çok üzgünüm:

şaka bir yana hem annelere hem de o bebişlere maşallah acayip güzel olmuş resimler yaa
:nazar:

cnm benim teşekkür ederim bende sana gelmeyi çok istiyorum bu hafta arkadaşımın düğünü var ondan sonraki hafta kesin gelicem zaten sende yazlığa gidiosun gitmeden mutlaka bebişlerimizi bir araya getirelim bundan sonraki buluşmaya kızlar bana gelicek sende gelirsin hemde tanışmış olursunuz cnm benim eğer burda olursan tabiiŞeniz

cnm bnm ben en gec haziran ortasında gitcem ozamana kadar su buluşmayı ayarlasakta görüşsek hep beraber ne güzel olur

SÜPER ...SÜPER ... Kızlar süpersınız ne guzel ya hepınız ıstanbuldasınız ve bıaraya gelıyosunuz bebıslerde tabıkıne
EVET Antalyaya tatıle gelırsenızde ben mısafır edeyım sızlerı olmaz mı ?yazda gelıyo nasılsa ....

Ay süpersiniz ya bebeklerede annelerede masallah ..
Walla özendim yaw bende keske istanbulda olsaydım :KK43:
Gerci geliorum anneme ama denk gelemeyiz heralde :KK43:

maşallah kızlar
bebekler de siz de cok güzelsiniz
Allahım nazardan korusun
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X