buluşmamızdan bazı kareler..........

arda benim mememide gördü looo kucağıma aldığımda badimi açıp içeri baktı çapkın erkek işte:)) yerim onu

Seda Arda kime çekti böyle :))) Şaşırdı çocuk etraf karı dolu :))
Melis fotomodel gibi davranmış
Pireyede oyun canavarı her halinden belli
Hepsine kocaman MAŞALLAH

evet melis ne zaman foto çekmeye kalksam hemen makinaya bakıyo caadı artist mi olcak nekaydirigubbakcemile3

valla süpersiniz kıskandım sizi . levent civarlarında buluşursanız bigün bende gelirim.mesela metrocıty cevahir akmerkez kanyon profilo falan olabilir.isteyen herkes de gelir güzel olur:))

ayyy hepiniz çok tatlısınız yaaaaa:)))analarda bebelerde kavurmuş ortalığı aferin benim damadım ardaya bakmamış pas vermemiş sağlam karakterli benim damadım:KK70:

Seyra gÖrÜynmu herkes buluŞtu bı senınle ben kaldıkkkk ben haftaya gelıcem trabzona yaĞmurun kontrolÜ var

lavinya sen ardayı unut o olgun kadınlardan hoşlanıyo ,pirayenin annesinin memesine baktı kaydirigubbakcemile3

iftira atma uleynnn dAmadıma gerçi pirayenin annesininkilerde bakılmayacak gibi değil valla aynı benim gibi:):)

kuzuların hepsine 41 kere maşallahh :nazar: valla hepsi birbirinden cimcime çıkmış ama arda tam ağır abi :))
ee kızlarr siz bebelerin gölgösinde kalmışssınız :))) şaka bir yana ama bu kasım bebeklerinde ve annelerinde var bir hikmet hepsi birbirinden güzeller.:nazar:

ilahi seyra ama üçüzlerim olsa güzel olurdu fakat böle bakımlı değil saç baş biribirine karımı görürdünüz resimlerde benim
buarada oğlum çapkın mapkın ama ağırdan alıuo kendini anası gibim :KK70::KK70::KK70:

maasallah maasallah
kuzulara mı baksam analarına mı?
kuzuların sırınlıgı guzellıgı tam ısırmalık oldugu asıkar zaten dee
analar da yakmıssınız ortalıgı yawww

bebişlerede annişlerinede kocaman maşallah bayıldım birlikte fotolarınıza, allah nazarlardan saklasın hepsinide:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar süper çıkmışsınız hepinizde ama bu bebelerin dötünü açıp çekmenizde ki mantığı ne
hemde ardanın yanında aaaaaa

Tam hasta olacak zamanı bulmuşum ben de ne talihsizim. O karelerde olmayı çok isterdim neyse kısmet değilmiş artık bir dahakine. Seda sana inşallah gelicem bir dahakine. Olmadı bana gelirsiniz. Bende istiyooooom. Üçünün birarada yattığı fotoğraf yok mu. Melisle Piraye cıbıl cıbıl çok tatlılar. Arda gerçekten çok cool. Onlar çok şeker siz çok güzel, boş tabaklar da gözümden kaçmadı :))

valla julcim silip süpürdük tabakları hele bi tatlı yapmıştı piroş mükemmeldi ikinciyi bilem yedik :KK70::KK70::KK70:
asorticim onlar popoşlarını açtığında benim oğluşum uyuyordu oyüzdende üçünü çekemedik yoksam bende soyacaktım oğlanı :KK70::KK70::KK70:

X