Bulantı

gkcenglish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
294
2
Ben hep belirti bölümüne yazıyorum yawww ne zaman acaba hamileyim kısmına yazacağım acaba???? daha adetime bir hafta var ama ara midem bulanıo sabah olabilio öğlen oluo bazen yemekten sora bulanıo az az ,hiç hamileliğe yormak istemiyorum sora üzülüyorum çok offffff 4 deneme fos çıktı bu 5. bakalım.Tek gecede hamile kalanlara hayranım:26:

Canım bu kadar erken mide bulantısı olmazmış gebeliğin 6. haftasında falan başlıyor ben de bir kere de ve korunduğu halde hamile kalanlara hayranım

benim önceden hiç bulanmazdı çocuk düşündüğümüzden beri her ay bulanıyor hep psikolojikkk umarım seninki gerçek olur

merhabalar ben de bebek düşünüyorum ama bizim 2. bebeğimiz 1 kızımız var 3.5 yaşında bu ay denemeler başladı daha adetime 9 gün var
bakalım nolcak sadece gögüslerim batıyor benim
bu arada benim kızıma hamile kaldığımda çok fazla belirti yoktu sadece uykum geliyordu bulantı falan sonrada olmuştu aklınızda olsun. ama kafanıza çok fazla takmayın bazen psikolojik oluyor belirtiler.

Son düzenleme:
of kızlar off Allah benm kadar aratmasın sizlere 7 yıl oldu bekliyoruz... inşallah hamişsinizdir.

Canım bu kadar erken mide bulantısı olmazmış gebeliğin 6. haftasında falan başlıyor ben de bir kere de ve korunduğu halde hamile kalanlara hayranım

bende senin gibi hayranım 2 teyzem var ne zaman isteseler hamile kalabiliyorlar ve teyzemin biri spiralle korunduğu halde gebe kaldı diğer teyzemde 46 yaşında 1 kere tedbirsizlik nedeniyle gebe kaldı hatta adeti olmuş bitmiş hemen o gün nasıl yumurtaları var hep hazırdamı bekliyor anlayamadım tabi 2 çocuğu olduğu için aldırdı bende biçare çocuğum olsun diye bekliyorum işte

Son düzenleme:

Benim de bir arkadaşım 2 çocuğu var dediki ikisinde de kocama hadi bu akşam çocuk yapıcaz dedim oldu dedi
Ama ikisinde de 14. günümdeydim dedi:86:
maşallah ne diyeyim

evet canım bazılarının yumurtaları sanki hazırda bekliyor 14. gün falan da değil adeti biter bitmez bir kere deniyorlar hemen hamile kalıyorlar yada adet dönemine 2 gün kala hamile kalıyorlar anlayamıyorum demekki hali hazırda hep bir yumurtaları var peki bu yumurtlama günleri nerde kaldı??? saf saf yumurtlama günü bekliyoruz

Yumurtayı bekle çatlamasını bekle iyi sperm bekle aslında bir mucizeyi bekliyoruz bir ayda 24 saati bekliyorsun allahın hikmeti ol deyince oluyor bence

yok denemedik doktorumuz tüp bebeği tavsiye etmiyor bir sorun olmadıgı için bekleyin diyo yaşımızda genç

aşılama filan yaptırdınız mı peki hiç?benimde dün adet olmam gerekiyordu yani 10 ağustos birgün önce yaptım negatif stresten gelmiyo galibaaaa.....hakkımızda hayırlısı yüce mevlam cümlemize versin bebiş inşallah.....

hayır aşılamada yaptırmadık bugün kromozom testi için gittik hastaneye taa 2 ay sonraya gün verdiler bide kan aldılar tekrarlayan düşükler için pıhtılaşmamı var falan die onunda sonucu bir ay sonra cıkıcakmış amma uzun yaaa

canım ne için kromozom testi istediler?inş bir problem yoktur....evet süreçler uzun oluyor yüce mevlam hepimizin sabrını arttırsın inş hayırlı evlatlar versin cümlemize.....

canım ne için kromozom testi istediler?inş bir problem yoktur....evet süreçler uzun oluyor yüce mevlam hepimizin sabrını arttırsın inş hayırlı evlatlar versin cümlemize.....

7 senedir hamile kalmaya çalışıyorum bide takip sürecindeyken 2 kere kimyasal gebelik tespit edildi onun için kromozom testi istedi doktor eğer eşimde veya bende bir anormallik varsa oluşmazmız bebek onun için

benimde adetime 3 gün var hamilemiyim diye kaç tane test yaptıgımı bilmiyorum artık.. gerçekten sinir bozucu bşy allahım herkese bir kaç ayda bebek nasip etsin yoksa heray hamilemiyim diye derdi insanı üzüyor.. şuanda heryerim agrıyor kesin adet olcam belirtileirm bariz belli ama ben hamilelige yormak istiyorum heppp

7 senedir hamile kalmaya çalışıyorum bide takip sürecindeyken 2 kere kimyasal gebelik tespit edildi onun için kromozom testi istedi doktor eğer eşimde veya bende bir anormallik varsa oluşmazmız bebek onun için
ah canım ya inşallah problem filan çıkmazda tez vakitte gelir bebişin inşallahhhhhhhhh

canım okadar test yapma ya inanki insan depresyona giriyor boşver beklmeye çalış....diyenede bak zor biliyorum hatta bende yapıyorum ama yapmamamız lazım.....ne kadardır istıyosunuz bebiş?rabbim hepimize versin inşallahhh

amin inşallah canııım benm buay baya süphelii 1 haftadır öğürten mide bulantılarım var aynı zamanda gögüslerimin uçları aşırı derecede acıyo yüzüstü yatamıorum bile adetm 3 gün gecikti gecen gün test yaptırdım ama negatif çıktı adetiminde geldiği yok böylee kaldım

daha yeni istedik cnm bnm 1 aydır işte:) yalnız tam döllenme zamanında ilişki olmadı öncesi ve sonrası oldu..internetten baktım o sırlar hamile kalmak zor oluyormuşş...bide pskolojik sanırım taktıgım için adetimde gecikiyor sanırım..habire tuvalete gidiyorum adet oldummu diye.. bide hamile kalınca aynı adet olmadan önceki belirtilerin hepsi oluyormu onu merak ediyorum.. bide annem ben ve kardeşlerimi istedigi gün hamile kalmışş yani her istedigi an 1 denemede hamile kalmışş ona çekmedim sanırım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…