Bulantı

amin inşallah canııım benm buay baya süphelii 1 haftadır öğürten mide bulantılarım var aynı zamanda gögüslerimin uçları aşırı derecede acıyo yüzüstü yatamıorum bile adetm 3 gün gecikti gecen gün test yaptırdım ama negatif çıktı adetiminde geldiği yok böylee kaldım
Canım kan testi yaptırsana idrarda herzaman çıkmayabilir çünkü daha 3 gün geçmiş hadı bakalım inşallah hamişsindir
daha yeni istedik cnm bnm 1 aydır işte:) yalnız tam döllenme zamanında ilişki olmadı öncesi ve sonrası oldu..internetten baktım o sırlar hamile kalmak zor oluyormuşş...bide pskolojik sanırım taktıgım için adetimde gecikiyor sanırım..habire tuvalete gidiyorum adet oldummu diye.. bide hamile kalınca aynı adet olmadan önceki belirtilerin hepsi oluyormu onu merak ediyorum.. bide annem ben ve kardeşlerimi istedigi gün hamile kalmışş yani her istedigi an 1 denemede hamile kalmışş ona çekmedim sanırım:)

oooo daha çok yeni şimdiden bu kadar takma canım....herkeste aynı belirtiler olmuyor yani kişiden kişiye değişiyor ama genelde adet belirtisi ile aynı canım.....

bugün benim için büyük gün adet günüm hayırlısı olacaksa olsa da bari beynimi yemesem :KK59:

slm canım..bende senin gibiydim..çok acele ettim..bisürü belirti yaşadım..14. -22.günlerim arası deneme yaptık.tek seferde mayıs ayında :KK70: sonra tabi ben durmadım denemeden 1 hafta sonra koştum kan testine tabi fos çıktı hayal kırıklığına uğradım dedimki artık diğer aya.hazirana geldikkk bn bekliom adet olcam.böle adet belirtileride var..nasıl olsa hamilede değilim okdr eminim böle..1 gün 2-3,, derken yaklaşık 5 gün gecikti ama hala olcakmşım gibiyim..dedim yok olmucak böle koştum test aldım..ve anında çift kırmızı çizgi şok oldum hemen dr ye koştum 5 haftalık hamiştim :KK70: çok şükür şuan 14 haftaşıl olduk..hadi inşallah hamilesindir sende..dualarım seninle:KK71:

merhaba
bende en son 24 ünde regl oldum
2 3 gündür inanılmaz bir mide bulantısı ve baş dönmesi var yattıgım yerde bile
başım dönüyor
şuanda aslında bebek düşünmüyoruz
ve yasmin ilacı kullanıyorum ama korkuyorum
bu kadar bulantı ve baş dönmesi beni şüphelendiryor:18:
en sevdiğim şey kahve yi bile içerken tiskindim resmen bugün
bu kadar sık olmasada geçen ayda bulantım olmuştu
regl olsam rahatlıycam ya

merhaba
bende en son 24 ünde regl oldum
2 3 gündür inanılmaz bir mide bulantısı ve baş dönmesi var yattıgım yerde bile
başım dönüyor
şuanda aslında bebek düşünmüyoruz
ve yasmin ilacı kullanıyorum ama korkuyorum
bu kadar bulantı ve baş dönmesi beni şüphelendiryor:18:
en sevdiğim şey kahve yi bile içerken tiskindim resmen bugün
bu kadar sık olmasada geçen ayda bulantım olmuştu
regl olsam rahatlıycam ya

ilacın yan etkisi olabilir yada oruç tutuyorsanda olabilir.
ama bellide olmaz korunurken hamile kalanıda bilirim ben.
eltim spiral olmasına rağmen gebe kaldı
arkadaşım doğum kontrol ilacını düzenli kullandığı halde hamile kaldı
ben hiç korunmadığım halde hamile kalamadım:KK43::KK9:
ağlanacak halime gülüyorum.

ilacın yan etkisi olabilir yada oruç tutuyorsanda olabilir.
ama bellide olmaz korunurken hamile kalanıda bilirim ben.
eltim spiral olmasına rağmen gebe kaldı
arkadaşım doğum kontrol ilacını düzenli kullandığı halde hamile kaldı
ben hiç korunmadığım halde hamile kalamadım:KK43::KK9:
ağlanacak halime gülüyorum.

ilacı 1 senedir kullanıyorum
hiç bu zaman akadar yan etki göstermişti
oruçta tutmuyorum bilmiyorumki
evet cevremizde var ahp kulanırken kalanlar
inşallah sende en kısa sürede hamile kalırsın

idrar testi yapmadım zaten kan testi yaptırdım ama bir çok kişide duydum hamile olmasına rağmen ilk başta negatif cıkmış sonradan pozitifi görmüşler o yüzden bekliycem biraz daha sat 11 temmuzdu cuma günü bi daha gidicem hastaneye bakalım

slm canım..bende senin gibiydim..çok acele ettim..bisürü belirti yaşadım..14. -22.günlerim arası deneme yaptık.tek seferde mayıs ayında :KK70: sonra tabi ben durmadım denemeden 1 hafta sonra koştum kan testine tabi fos çıktı hayal kırıklığına uğradım dedimki artık diğer aya.hazirana geldikkk bn bekliom adet olcam.böle adet belirtileride var..nasıl olsa hamilede değilim okdr eminim böle..1 gün 2-3,, derken yaklaşık 5 gün gecikti ama hala olcakmşım gibiyim..dedim yok olmucak böle koştum test aldım..ve anında çift kırmızı çizgi şok oldum hemen dr ye koştum 5 haftalık hamiştim :KK70: çok şükür şuan 14 haftaşıl olduk..hadi inşallah hamilesindir sende..dualarım seninle:KK71:

ah blueangel1771 ah keşke bende bu ay senin gibi olsam hala adet olmadım ama göğüslerim dışında bi belirti de yok ne test alasım var ne dr gidesim var nasıl olsa adet olurum die bekliyorum benim adet düzensizliğim var mayıs ayında yumurta takibi yaptırmıştım çok umutlandım 44. gün adet oldum temmuzda 31. gün adet oldum bu düzene göre bu hafta içinde adet olmam lazım ama hangi gün bilemiyorum ki geç ti geçmedi anlıyayım offfff sıkıntı bastı yine akşam akşam:KK58:

ayın 23 24 gibi adet olacam son 1 haftam kaldı işte şimd başlamalıydı gögüs şişkinliği ağrısıda son 3 4 kala vucudumu çok iyi tanıyorum ama bu sefer yumurtlama dönemimden beri gögüslerim şiş ve sızlıyor.
kızlar gögüs ölçüm 84 ten 87 ye çıktı her gecen gün biraz daha büyüyor kilo aldım desem ramazandan dolayı 59.5 tan 60 oldum oda şişlik aslında yumurtlama belirtilerimin arasında gögüs şişmesi ve acıması yoktur 4 yılda ilk defa oluyor bu da açıkcası beni heyecanlandırıyor.
onun dışında son hafta olduğu için halsizlik uyku hali baş ağrısı o tarz belirtilerimde başladı bu arada yumurtlamadan beri bel ağrımda devam ediyor.
aslında son 1 hafta kala benim adet olacağımın en büyük belirtisi vajinamın üstünde sertlik ve bacaklarımda ağrı olmasıdır.
fakat bu ikisi yok.
son 2 gün kala anlayacağım parmakla rahim testi yapıyorum o en doğru sonucu veriyor.

merhaba kizlar
benim de icime kurt dustu normalde yasmin kullaniyorum ama
normal olmayan bir akinti basladi . gecen ay kupkuruydu bu ay ise
ped taktim bekliyorum adet olsum saniyorum bakiorum akinti. niye acaba boyle oldu.
batma da var, uykumda. belki oructan bulemiyorum anlayamadim.
2 gun icinde olmam lazim olsamda biran once artik umutlanmasan ya beklemek zor oluyor

geçen ayın 15.inde adet oldum acaba bu ay ne zaman olcam en fazla 45 günde bir adet olmuştum bugün 37. gün 33. günde test yapmıştım negatif.Geçen ay 31. gün adet oldum offf bıktım bu hesaplardan offfff:95::95::97::97:

X