Bugünkü gündemden ötürü uyuyamiyorum

Şimdi başka açıdan izledim evet ipi takmış çıkarmamış ve maalesef yan surda gördüğüm şey kızın bedeninin devamı heherhalde.
Malesef yan tarafta duran kızın cesedi, katilin öldükten sonra yakin çekim fotoğrafını gördüm boynunda ip var. Boynunun kırılıp çabuk acısız ölüm olması için bu yöntemi seçtiği yazıyor bir sayfada
Madde kullansa bu kadar bilinçli yapamaz gibi herseyi

Ay neler oluyor ne oldu yine hiç haberleri okumuyorum narin olayından sonra olay ne çok etkilenmişsin o yüzden kendince de çok haklısın bende olsam korkardım. Psikoloğa danışmak istermisin belki seni rahatlatır ? Sevgilinden neden korkuyorsun sana ne yaptı ? Lütfen böyle olayları ailenle paylaşmaya korkma anlat ki herkes yardım edebilsin. Sesini çıkarmaktan asla korkma

Sadece ekşi sözlükte haberi okudum ve twitter'da çocuğun çizdiği resmi gördüm. O dakikadan beri asla twitter'a giremiyorum önüme fotoğraf falan düşer diye. Bir de sansürlü bir fotoğraf gördüm, ne olduğunu anlamamıştım sonradan tahmin ettim bahsi geçen fotoğraf olduğunu. Buna rağmen buz kestim, hala bütün vücudum aşırı gergin. Bir de yanlışlıkla görseydim travma olurdu. Lütfen kimse merakına yenilip haberin detaylarına bakmasın korkunç bir olay

Instagrama giriş yapabiliyorum ama akışta 12 15 saat önceki paylaşımlar çıkıyor. Sizlerde de öyle mi

Çizimi gördüm 6 parça şeklinde çizimi.Kızlarıda zaten 6 parçaya bölmüş.Polisler surda diğer uzuvları aramışlar hepsini farklı noktalara koymuş.Kafasını aşağıya atmış.Tasarlamış herşeyi.Şerefsiz pislik.Zaten iple kendini asıyor ama sonra ip kopuyor çok feci bir şekilde düşüyor.

Aklıma Bağcılar'da ki anne olayı geldi. bir insanın canına kıymak nasıl bir canilikse bu bir yana , parçalara ayırmak nasıl bir canilik aklım almiyor.

Aslında söylemeye de dilim varmiyor asiri vahsice bir olay
Yani simdilik danisabilecegim bir psikolog imkani yok cevremde. Aileme de tüm detayları ile anlatıp korkutmak istemedim annem de etkilenirdi yuzeysel bahsettim. Ama gordugum fotograflar aklimdan silinmiyor sabaha kadar telefona kilitlenmis bir sekilde bakıyorum dikkatimi dagitmak için de fayda saglamadi aslında sevgilim bile dememeliyim 3 aydır hayatımda olan biri ve davranislari kontrolden çıkınca guvenemedigim için ayrildim, engelledim. Ama kafasına estikce beni başka baska kisilerden ariyor ulaşmaya calisiyor bu da beni tedirgin ediyordu. Ve ufak tefek seylere bile sinirlendigini öfkesini kontrol edemedigini gorunce onu tam tanimadigimi farkettim saplantılı gibi davranmasindan korkuyorum. Cunku ben istemediğimi belirttigim halde hayatımda olmaya calisiyor. Artık biriyle tanismaya bile korkuyorum

Bu kadar seyi nasıl tek basına yapabiliyor bilmiyorum. Sanırım ilk kızı farkli bir semtte oldurdu ve yer değiştirirken hic mı farkedilmedi o kadar kısa surede nasil izleri temizledi çok soru var.

Benim anlamadığım iki kizida aynı günde mi öldürdü. Annenin olduğu videoyu sansürlü izledim aman yaRabbi çok korkunçtu.
Kendini de mi öldürdü?

insanlar gördüğünü yapıyor. neden japonlar hara kiri yapıyor. birbirlerinden onu gördükleri için. bizim sorumsuz medyamız da bu iğrençlikleri paylaştıkça ne kadın cinayeti, ne sapıklık ne de pedofili biter.
seni nasıl bir toplum yapmak istiyorlarsa sabah akşam onu izlettiriyorlar. sen de dönüp onlardan biri gibi oluyorsun. hele cahil cühela dolu bir toplumda hiç akıl süzgecinden geçmeden bu rezillikler kabul görüyor.bizim insanımız da medyamız da adam olmaz. sansür doğru kullanıldığında iyi bir şeydir arkadaşlar. ama gel de millete laf anlat.
bu arada ne x, ne insta ne de buradan başka sosyal medyam yok. ama duyduklarım bile yeterince rahatsız ediyor. en iyisi kullanmamak. beyninizi çöp görüntülerle ve bilgilerle doldurmayın

Haber savas vs izlemiyorum takip etmiyorum yanimda birileri açınca da aşırı etkileniyorum çünkü sokakta markete pazara giderken bile can güvenliğimiz yok dahasi öldürülsek bile kimseye ceza yaptırım da yok yani bu ülkede insan hayatı ucuz o yüzden olabildiğince dışarı az çıkarım ve muhatap oldugum insanları dikkatli seçerim

ben de uyuyamadım kızlar ya. Yakın savunma taktikleri okuyorum sosyal medyaya yazmışlar hep. Erkek iş arkadaşlarıma hile gülümsemiyorum artık. Geçen birine yardımcı oldum diye herkesten numaramı soruşturmuş. İmitasyon tam tur aldım, hoş kimsenin umrunda olmuyor ama. Anne falan olmak istemiyorum bu ülkede

Görselleri görmediğim halde çok etkilendim gece ve rüyamda köydeyiz bir kadın öldürülüyor sesini duyuyoruz sadece çığlıklarını. Sesi duyan kedi köpek hayvanlar bile kaçıyor hepimiz kaçıyoruz

Çok etkilendim, çok tedirginim. Madde bağımlıları çok büyük sorun. Sadece onlar değil tabi ki, ancak bağımlıların neredeyse hepsi suç makinesi gibi. Bu durumdan kurtulmamız şart.
Ayrıca kadın düşmanlığını normal hale getiren sayfaları, toplulukları paylaşmışlar. Çoluk çocuğu toplayıp, içlerindeki canavarın büyümesine yardımcı olan bu gruplar, bu şrfsz zibidiler bulunup ciddi yaptırımlarla cezalandırılmalılar. Unutulmamalı.
her gördüğüm sayfayı bundan sonra şikayet edeceğim. Kadın cinayetini, şiddeti normalleştiren, katillere imparator diyen, milleti gaza getiren paylaşım yapan gördüğünüz her sayfayı siber suçlara, cimere şikayet edin lütfen.

Kızlar hadi bazılarını tipinden anlıyoruz da bu caniye bakınca, hiç demezsin katil tipi var diye. Gencecik bir oğlan. Çok endişeliyim. Suçluların çoğu salıverildi. Bilmem kaç sabıkası var ama dışarda adam. Adalet, hukuk nerede? Allah korkusu, kuldan utanma zaten yok..

Maalesef gördüm. Uzun zamandır beni ilk defa etkileyen bir video oldu. Nasıl bir toplum olduk, ne hale geldik, neden geldik. Gerçekten bir sürü soru var kafamda..

Ben de ekside olayi okuyup çizdiği resmi gördüm. Bana yetti maalesef. Gece uyuyamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…