Bugünkü gündemden ötürü uyuyamiyorum

Bu cani pislik acaba garipoğlu olayından etkilenmiş olabilir mi ? Nedense garipoğlu ailesinin bir ayin yaptığı söyleniyordu.Bu şerefsiz kendince ayin falan mı yaptı acaba.Tamda cemin mezarı açıldıktan sonra aynı olayı yapıyor.Muhtemelen haberlerde garipoğlu ailesinin haberlerini gördü ayin ve zenginliği bu yüzden münevverin kurban edildiğini.Garipoğlu ailesi gibi zengin olabilmek için kendince ayinmi yaptı acaba.Zaten satanistmiş.Satanislikte böyle kurban edilme olayları var.Allahım sen kızların ailesine sabır ver.İki kızıda kesmiş aynı şekilde.Aynı şekilde kesmesinin altında kesinlikle bu neden var.Off içim yanıyor içim.

Anneyi oraya katil cagirmis olmalı. Ve gerçekten insanlar nasıl bu kadar duyarsız orada anneyi durdurmaya calisiyorlar ama dediğiniz gibi biri de mantıklı hareket edip uzerini kapatmıyor hatta video çekmeye koyulmus insanlar var. Ve bu genc kizin mahrem denen bir seyi kalmadi fotograf butun x te dolasiyor hala insanlar paylaşıyor olmuse bile saygıları yok ben şok icindeyim ve aşırı derecede korkuyorum 😣
Kanım dondu içim cok cok tuhaf anlatamıyorum kendımı daha öncede böyle olay oldu annesının kafasını kesmişti maddeden dolayı şimdi bugun olan seyle aynı adelet yok olmıcakta bugun başımıza birsey gelse ülkede göründüğü gibi serbest kalacaklar başımızdakiler sagolsun mahfettiler bizi

Vidéo ve foto gormedim sadece haber okudum
Cok etkilendim emziren anneyim
cocugum bu gece cok degisik sekilde agladi hic yapmadigi bisekilde
Korkumuydu baska bise anlayamadim

Arkadaslar yanlis anlamayin bu soyleyecegimi ama ben izin icin Turkiyeye gelmeye artik cok korkuyorum. 2 yildir gelmiyoruz seneye esim istiyo ama benim 3 cocugum var hangi birini nasil korucam aklim cikiyo simdiden

Malesef bende gördüm.. çok kötü oldum. Keşke daha fazla yayilmadan kaldirilsa. Gözümün önünden gitmiyor kızın başı, bedeni. Görmeyen varsa lütfen özellikle aratıp bakmasın, korkunç.
Yolda yürümeye korkar oldum ben. Ki ben haftanın 3 4 günü yalnızım, eve geç gelir hadi eve git ya da biz bırakalım diyenlere kızardım bişey olmaz diye. Ama artık korkuyorum. Ne yapicaz, nasıl korucaz kendimizi çocukları bilmiyorum.

Malesef bende gördüm.. çok kötü oldum. Keşke daha fazla yayilmadan kaldirilsa. Gözümün önünden gitmiyor kızın başı, bedeni. Görmeyen varsa lütfen özellikle aratıp bakmasın, korkunç.
Yolda yürümeye korkar oldum ben. Ki ben haftanın 3 4 günü yalnızım, eve geç gelir hadi eve git ya da biz bırakalım diyenlere kızardım bişey olmaz diye. Ama artık korkuyorum. Ne yapicaz, nasıl korucaz kendimizi çocukları bilmiyorum.
Tam elim gidiyo arama butonuna sonra duruyorum
Su aralar ruh sagligim iyi degil zaten. Iste ev cocuklar is guc yetisemuyorum derdinden. Daha dogrusu dert sandigim seyden. Onu izlersem emin olun kafayi bozarim
Narin olayi oldu, esime diyorum koye gitmeyelim. Herseyi birbirine karisti kafamda... bu olayi gorursem gercek anlamda asla gelmeye cesaret edemem:KK43:

Bu cani pislik acaba garipoğlu olayından etkilenmiş olabilir mi ? Nedense garipoğlu ailesinin bir ayin yaptığı söyleniyordu.Bu şerefsiz kendince ayin falan mı yaptı acaba.Tamda cemin mezarı açıldıktan sonra aynı olayı yapıyor.Muhtemelen haberlerde garipoğlu ailesinin haberlerini gördü ayin ve zenginliği bu yüzden münevverin kurban edildiğini.Garipoğlu ailesi gibi zengin olabilmek için kendince ayinmi yaptı acaba.Zaten satanistmiş.Satanislikte böyle kurban edilme olayları var.Allahım sen kızların ailesine sabır ver.İki kızıda kesmiş aynı şekilde.Aynı şekilde kesmesinin altında kesinlikle bu neden var.Off içim yanıyor içim.
Çizdiği resimler bulundu, lucifer mührü şekline uygun beden çizmiş psikopat.
Defalarca tedavi görmüş, 5 kez hastaneye yatış kaydı varmış.
Yani anlamıyorum suç kaydı olan sokakta, hastaneye yatan arka kapıdan geri mi çıkıyorlar?
Bu ülkede hiçbir mercii işini yapmıyor.
Mahlukat kasap, psikolojik hasta nasıl kasapta çalışır?
Hedefine giden yolda adım adım çalışmış, aile desen tın, bunun doktoru öğretmeni tın, napıyoruz biz acaba?
Yaratık için söylemiyorum adalet sistemi böyle olmasaydı da yapacaktı bu, e burada başka dişliler işlemiyor, onu da görüyoruz.
Her yerimiz çürümüş.

Ben de uyuyamıyorum, herkes uyuşturucu etkisi vs yazmış internette ama uyuşturucu etkisi filan değil diyor emniyette çalışan eşim, çocuk daha önce şizofreni tedavisi görmüş diyor.

Tam elim gidiyo arama butonuna sonra duruyorum
Su aralar ruh sagligim iyi degil zaten. Iste ev cocuklar is guc yetisemuyorum derdinden. Daha dogrusu dert sandigim seyden. Onu izlersem emin olun kafayi bozarim
Narin olayi oldu, esime diyorum koye gitmeyelim. Herseyi birbirine karisti kafamda... bu olayi gorursem gercek anlamda asla gelmeye cesaret edemem:KK43:
Siz şanslısınız, biz gelmeye korktuğunuz yerde yaşamaya hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Ben de uyuyamıyorum, herkes uyuşturucu etkisi vs yazmış internette ama uyuşturucu etkisi filan değil diyor emniyette çalışan eşim, çocuk daha önce şizofreni tedavisi görmüş diyor.
Yok ya yemezler.
Resimleri bir şizofren için çok net, tertemiz ve sabit.
Ne uyuşturucu ne bir şey.
Atlama videosunu izledim, atlamadan önce eli kafasına gidiyor, kendini de mi kesiyor anlayamadım, arkası dönük atlıyor algıladığıma göre ama kendi kafasını bir eliyle tutma, diğer eliyle yatay bir hamlesi var.
Etkide olan bu kadar bilinçli şekilde planlı vahşeti gerçekleştiremez.
Üstü başı kan içinde semt değişiyor, nasıl oluyor bunlar?

Sanırım ayrı ayrı hastanelerde psikolojik tedavi görmüş deniyor. Durum bu kadar kötüyse neden yatırmadilar, başka suçları varsa neden içeri atmadılar. Çok kızgınım buna sebebiyet veren herkese

Yok ya yemezler.
Atlama videosunu izledim, atlamadan önce eli kafasına gidiyor, kendini de mi kesiyor anlayamadım, arkası dönük atlıyor algıladığıma göre ama kendi kafasını bir eliyle tutma, diğer eliyle yatay bir hamlesi var.
İşte herkes uyuşturucu etkisinde, uyuşturuxu bağımlısı o yüzden böyle vs yazıyorlar fasa fiso. Her şey bilinçli. Ben baktım atlama videosuna, boynuna ip bağlamıştı, ip vardı. Düşerkeb aşağı kısımda takla atar gibi havada döndü öyle düştü.

Yok ya yemezler.
Üstündeki kıyafetler simsiyah, ben kan göremedim. Siyahta kan rengi belli olmaz ki?

İşte herkes uyuşturucu etkisinde, uyuşturuxu bağımlısı o yüzden böyle vs yazıyorlar fasa fiso. Her şey bilinçli. Ben baktım atlama videosuna, boynuna ip bağlamıştı, ip vardı. Düşerkeb aşağı kısımda takla atar gibi havada döndü öyle düştü.
Yok, ipi ayağa kalkarken söküyor. O ip surun yanında başka bir şeye bağlı, görüntüye göre bir şeye benzettim ama öyle bir uzuv olmasını istemediğim için beynimden sildim görüntüyü.
Dünya üzerinde ne kadar suç belgeseli varsa izlemeye çalışırım, özel ilgi alanım.
Bu hasta saykoları tanımak için iyi ipuçları oluyor ve dolayısıyla insan okumada önemli katkı sağlıyor.
Bayağı literatüre girecek bir trajedi bu lakin gençlerin suç ilişkisi toplumsal boyutta acilen incelenmeli.
Dark web, sosyal mecralar ve buna cesaret veren her türlü içerik didik didik edilmeli.
Beyin yıkama hat safhada, birçok alana inanılmaz iş düşüyor da bizim ülkede bakkal market kargo hariç hiçbir sistem işlemiyor.
Kaybettiğimiz kızlara içim yansa dahi bunun bir katilden çok öte suça özendirme ile ilintili olduğunu düşünüyorum.
Kimse durduk yere katil olmuyor hele böylesi bir vakanın izleri seneler öncesinden okunabilirdi.

Üstündeki kıyafetler simsiyah, ben kan göremedim. Siyahta kan rengi belli olmaz ki?
Elleri kolları, yanında bıçağı, ayakkabısı, saçı başı kokusu?
Mükemmel şekilde temizlenmiş olması mümkün değil.
Ben en az 20 metre öteden kan kokusu alırım mesela.

Saçma sapan korkunç video ve oyunlarla büyüyen bir nesil var ortada artık. Hepsi şiddete ve cinayete meyil ettiriyor çocukları ve gençleri. Ben öğretmenim beni benim gibi meslektaşlarım hatta özellikle sağlıkçı kardeşlerim çok iyi anlar. Durum çok kötü. Son on yılda yüz yıl geriye gittik. Düzeleceğine dair umudum sıfır. Geri kalan normal insanlarda bu olaylar yüzünden anksiyete panik atak oldu zaten. En azından sosyal medyadan uzak durmak lazım ruh sağlığı için

X