Bugun sonuçları öğrendik Fikir verin nolur : ((( Yardim edin kızlar

Blackeyess

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
135
80
25
Kızlar geçen hafta gidip sonuçlarımızı aldık hastanedeki doktor yardımcısı hiç doğru düzgün bakmadan temiz dedi ve folikasit önerdi bizde de şüphelenme vardı güvenmedik çünkü doğru düzgün bile bakmadı dün başka bir hastaneden randevu alıp gittik doktor bize dogal yollarla olmayacağını sadece tüp bebekle olacağını söyledi benim tahlillerim temiz çıktı eşimin de sperm testi morfoloji %2 olduğu için olmayacağını söyledi eğer mucizeyle olursa da düşük olacağını söyledi bende eşimde öldük resmen çok kötü bir duygu doktorun odasından nasıl çıktığımizi bile anlayamadık ne yapalım bana bir fikir verin nolur (((((

Bizde morfoloji %1 di ama bu kadar imkansız konuşmadılar olması mucize vs. öyle birşey söylemediler 3 doktor gezdim üçü de doğal yollarla olabilir değeriniz düşük ama deneyin dediler.
Burda %1 morfoloji ile hamile kalan kişilerde var kendiliğinden. Ben 3 yıl bekledim daha fazla beklemek istemediğim için tüp bebeğe başvurduk iyiki de yaptırmışız Allah bu yolla nasib etmiş morfoloji değişkenli bir değerdir bazı kürler var uygulayabilirsiniz

merhaba günaydın ,
acaba sayınız neydi bizimde morfoloji % 1 sayımız da 10 milyon ve ileri hızı % 6 fln

günaydın toplam sayı nedir ne ileri hıza bakıldı mı ?

Bizim de morfoloji sorunumuz vardı. Üstelik %0. Tüp bebek önerdiler. Doğal yolla olmaz dediler. Geçen sene ilk denemeyi yaptık ve negatif sonuç aldım. Bu sene ikinci denememizi yaptık ve çok şükür hamileyimhiç olumsuz düşünmeyin. Ben hiç kaybetmedim ümidimi. Bu yoldan geçen biri olarak Benim naçizane tavsiyem doğal yolla bekleyip zaman kaybetmeyin. Çünkü doktorların söyledikleri gerçekten doğru. Morfoloji sorununda malesef olsa bile düşük ihtimali çok yüksek. Tüp bebekle bir sürü işlem uygulandı bize. Mikroçiple seçildi spermler. Ve 1. Kalite embriyo oluştu. Ayrıca doğal kür de kullandı eşim. Kesinlikle araştırın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…