Bugün neler yaptınız ?

Sen n
Yapip yapmamak senin isteğin tabiki simdiyeli bi zarari olmadi yapanlarin.. ebe benim icin yapmasina gerek yok dedi hatta ben yine de yaptim. Oh iyiki yapma dedi dedim kayinvalideme o yap deyip duruyordu:) midem bulanir yapamam dememe ragmen bi zararini gormeden suyla yuttum yaptim. Miden de rahatsuzlik filan yoksa sen bilirsin yani ebe bnu 1 kere yutsa yeter demisti.. bende klomen tedavisine baslarsam 1 2 ay sora yapicam yine insallah.
sen tam olarak nasıl yaptın kısaca söyler misin

Ben alabaligi aldim balikcidan ikiye ayirdim iyice yikadim icini.. ic kısım etlerini kestim sorada dildim iyicene.. bi kaseye koydum zeytinyaginida hafif döktum buladim hepsine. Buzdolabina koydum sabahlari ac karna 1 cay kasigi dolu dolu alip suyla agzima attim. Adetin 5ngu basladim 6 gun de bitirdim. Muthis bi yum. Akintisi flan oldu.. ama biz o zaman tabi mesguliyetlerimiz vardi evimizde degildik misafirlikteydik. Yapabilirmiyim diye denemistim kendimi.. 2 ay gecmesini bekliyorum yine yapicam kismtse

Eşime balık ver bana balık dedim kahkaha attım
Sora da ağlamaya başladım gözümde yaşlar var şuan
Tamam sakin birsey yokk nefess nefesss:KK48::KK73:
Gercektenmi agladin. Hassas zamanindamisin hayirdir:)

Ben alabaligi aldim balikcidan ikiye ayirdim iyice yikadim icini.. ic kısım etlerini kestim sorada dildim iyicene.. bi kaseye koydum zeytinyaginida hafif döktum buladim hepsine. Buzdolabina koydum sabahlari ac karna 1 cay kasigi dolu dolu alip suyla agzima attim. Adetin 5ngu basladim 6 gun de bitirdim. Muthis bi yum. Akintisi flan oldu.. ama biz o zaman tabi mesguliyetlerimiz vardi evimizde degildik misafirlikteydik. Yapabilirmiyim diye denemistim kendimi.. 2 ay gecmesini bekliyorum yine yapicam kismtse
Tek alabalık dimi :kk77:

H M H M soğan kürünü incir vb duymuştum ama bunu ilk duyuyorum
Sağolasın
Allah razı olsun
Yapıyım yarın alıyım balıkçıdan

• Beğen
Reactions: H M
H M H M soğan kürünü incir vb duymuştum ama bunu ilk duyuyorum
Sağolasın
Allah razı olsun
Yapıyım yarın alıyım balıkçıdan
Sogan kurünü yapip ardindan da yapilir ama grek yoksa sogani yapmayabilirsin. Adetin 6 7 si basla ama catlatma ozelligi varya yumurtlamaya yakin olsun.insallah faydasi olur. Kismet bu isler sendede allah razi olsun.denemesem deneyenler olmasa demezdim bilmedigim birseyi. Denersin mide kotu gibi olursa yarida kesersin. Benm tavsiye ettklerimde bi sknti olmadi sukur

Ben cikiyorum erken kalkan uykudan dort köse olur boyle:KK51:hayirli geceler allah rahatlik versin hepinize.. en guzel gunun ve geceniz olsun insallah:KK55: allaha emanettt grsss

Sogan kurünü yapip ardindan da yapilir ama grek yoksa sogani yapmayabilirsin. Adetin 6 7 si basla ama catlatma ozelligi varya yumurtlamaya yakin olsun.insallah faydasi olur. Kismet bu isler sendede allah razi olsun.denemesem deneyenler olmasa demezdim bilmedigim birseyi. Denersin mide kotu gibi olursa yarida kesersin. Benm tavsiye ettklerimde bi sknti olmadi sukur
Tmm anlıom seni
Soğanı yapmıştım yapmam bi da bi işe yaramadı
Sence klomeni de yumurtlamaya yakın mı kuşlanıyım

Tmm anlıom seni
Soğanı yapmıştım yapmam bi da bi işe yaramadı
Sence klomeni de yumurtlamaya yakın mı kuşlanıyım
Yok klomene adetin 5nci gunu ya da 4ncu gunu baslaman gerek onda keyfiyet yok:)bide doktorla takip ediceksin ki etmen lazim.. kendinmi kullanicaksin oyle.. gunde.2 tane kullanan var 3 tane kullanan var vs

Yok klomene adetin 5nci gunu ya da 4ncu gunu baslaman gerek onda keyfiyet yok:)bide doktorla takip ediceksin ki etmen lazim.. kendinmi kullanicaksin oyle.. gunde.2 tane kullanan var 3 tane kullanan var vs
Doktor verdi evet
Dün başladım işte 6ncı günü
Peki bitince iki gün ilişkiye girmeyin falan die yazıodu
Bi hafta da gün aşırı
Sana kısaca şunu soruyorum ilaç
Bitince yumurtlamama iki gün kalıo mantıklı mı sence ??

H M H M
Sence kullanırken iki günde bir mi ilişkiye girsem hangisi mantıklı
Bişeyi yapıoken tam yapim ve yumurtlama günü ilaç bitmiş olucak yumurtlamada kullanamıcam
Bu arada günaydın:KK36:

X