Bugün neler yaptınız ?

H M H M
Sence kullanırken iki günde bir mi ilişkiye girsem hangisi mantıklı
Bişeyi yapıoken tam yapim ve yumurtlama günü ilaç bitmiş olucak yumurtlamada kullanamıcam
Bu arada günaydın:KK36:
Mantikli mantikli. Ben gunde 2 kez kullanmistim. Evet gun aşiri olmasi iliskinin en mantiklisi. 14.gun ise yumurtalama10 12 14 16 daha iyi diyor doktor. Esinin testlerinde de bi problem yoksa insallah

Nasıl geçti ne dedi
Rahim temiz enfeksiyon iltihsp flan yok dedi.ben akıntının cok oldugundan bahsettim iste.. fizyolojik aknti o dedi yumurtladan olur dedi vs. Evre1 polikistik over sın dedi ama sende hafif bu durum dedi..
Bebeklikten gelen birsey bu dedi. Yuzundede sivilcelenme filan yok dedi tuylenmende yok sanirim dedi söle bi süzdü :KK48:
Obur ay gel yumurtani takip edelim dedi ne zaman catliyoe nasil gelisiyor vs. Hormon testlerinde normal dedi bi sorun yok dedi.
Esinin de testlerijni getir bakalim dedi. Biraz da kilo vermen sana yardimci olur dedi.. cok kilolu deglim ama cok zayifta degilim jste. Bende dedm zaten veriyorum suan dedm onunuzdeki ay iyice vrrmis olarak gelriim dedim ama 1 bucuk ayi bulur istanbula gidicem.hastaligimda o zamanlar cnku. Bakalim artik

Hayirli kandiller herkrese bu arada dularinizda birbirimizi unutmayalim:dua:

Rahim temiz enfeksiyon iltihsp flan yok dedi.ben akıntının cok oldugundan bahsettim iste.. fizyolojik aknti o dedi yumurtladan olur dedi vs. Evre1 polikistik over sın dedi ama sende hafif bu durum dedi..
Bebeklikten gelen birsey bu dedi. Yuzundede sivilcelenme filan yok dedi tuylenmende yok sanirim dedi söle bi süzdü :KK48:
Obur ay gel yumurtani takip edelim dedi ne zaman catliyoe nasil gelisiyor vs. Hormon testlerinde normal dedi bi sorun yok dedi.
Esinin de testlerijni getir bakalim dedi. Biraz da kilo vermen sana yardimci olur dedi.. cok kilolu deglim ama cok zayifta degilim jste. Bende dedm zaten veriyorum suan dedm onunuzdeki ay iyice vrrmis olarak gelriim dedim ama 1 bucuk ayi bulur istanbula gidicem.hastaligimda o zamanlar cnku. Bakalim artik
Sorun Zaten yoktu yine Yok şükür sevindim senin adına
Normalde hangi şehirdi??
İstanbul CAnım Benim CAnım istanbulum
KAç kilosun boyun kaç??
İnşallah tez zamanda iyi haberler alırsın

Sorun Zaten yoktu yine Yok şükür sevindim senin adına
Normalde hangi şehirdi??
İstanbul CAnım Benim CAnım istanbulum
KAç kilosun boyun kaç??
İnşallah tez zamanda iyi haberler alırsın
Van edremitteyim clascim
Istanbulu dogdugum yeri ozledim valla havasni mahallemi insanlarii..
Ben 167 boy 75 kiloyum yani gorunuste puruz yok ole ama tabi boya gore fazla iste bi 7 kg daha versem iyi olcak.. hatta 10 kg versem supeeer olacak kilo verimim durmazsa veririm insallah
Ben 60 lara dustummu vucudum direniyor cok..ben 89 gormustm ama hemen attm ustumden:)

Van edremitteyim clascim
Istanbulu dogdugum yeri ozledim valla havasni mahallemi insanlarii..
Ben 167 boy 75 kiloyum yani gorunuste puruz yok ole ama tabi boya gore fazla iste bi 7 kg daha versem iyi olcak.. hatta 10 kg versem supeeer olacak kilo verimim durmazsa veririm insallah
Ben 60 lara dustummu vucudum direniyor cok..ben 89 gormustm ama hemen attm ustumden:)
Eş durumundan mı geldin sen çalışıo mısın
Bence 10 kilo vermen gerek yavaş yavaş ama.....

• Beğen
Reactions: H M
X