Bugün neler yaptınız ?

Van edremitteyim clascim
Istanbulu dogdugum yeri ozledim valla havasni mahallemi insanlarii..
Ben 167 boy 75 kiloyum yani gorunuste puruz yok ole ama tabi boya gore fazla iste bi 7 kg daha versem iyi olcak.. hatta 10 kg versem supeeer olacak kilo verimim durmazsa veririm insallah
Ben 60 lara dustummu vucudum direniyor cok..ben 89 gormustm ama hemen attm ustumden:)
Nasıl kilo verdin canım?

Nasıl kilo verdin canım?
Sabahlari ac karna muhakkak ılik su icerim bide limonlu su icerim.. sonra elma yerim..
Mutlaka salata yapar yerim sabah aksam istisnadir sabahlari yemedigim..
Cok sebzeciyimdir :)) zeytin cok yerim haslanmis yumurta marul vs sebze turü mutlaka.. bide sabahlari ac karna dinlenmeli olarak yaptigim kürler var..
Mesela 3 5 gun brokoli kaynatir suyunu ac karna icer kendisini de sabah salata olarak karistirir yerim.. ya da elma salatalik vs sıkarim..
Kür yaparim dinlenerek yani..
Yesilcay tarcin kullanirim cok.. onuda dinlenrrek yaparim..
Bagisiklik yapmasin diye..
Aksamlari 5 te keserim yemegi..
Mutlaka salata ve yesil sebze yemekleri yaparim cogunluk..
Bol su icerim birde..
Yuruyus egzersiz..
Paketli urünleri yemem.
Tatliyi bir yerim diger gun yememeye calisirim onuda vakitli yerim.. oyle iste vs vs bircok sey biraz takviye biraz hareket kilo vermemde skntı olmuyor

He bide sindirim sorunu yasarsam yemek yemem beklerim sindirine kadar gerekirse 1 gün beklerim vucudumu skntiya sokmamak icin

Bugün erken uyandım kahvaltı yaptık Dr a gittim ignesi vurundum manada uğradım temizlik yaptım oturma odasının düzeni ni değiştirdim markete gittim

Sabahlari ac karna muhakkak ılik su icerim bide limonlu su icerim.. sonra elma yerim..
Mutlaka salata yapar yerim sabah aksam istisnadir sabahlari yemedigim..
Cok sebzeciyimdir :)) zeytin cok yerim haslanmis yumurta marul vs sebze turü mutlaka.. bide sabahlari ac karna dinlenmeli olarak yaptigim kürler var..
Mesela 3 5 gun brokoli kaynatir suyunu ac karna icer kendisini de sabah salata olarak karistirir yerim.. ya da elma salatalik vs sıkarim..
Kür yaparim dinlenerek yani..
Yesilcay tarcin kullanirim cok.. onuda dinlenrrek yaparim..
Bagisiklik yapmasin diye..
Aksamlari 5 te keserim yemegi..
Mutlaka salata ve yesil sebze yemekleri yaparim cogunluk..
Bol su icerim birde..
Yuruyus egzersiz..
Paketli urünleri yemem.
Tatliyi bir yerim diger gun yememeye calisirim onuda vakitli yerim.. oyle iste vs vs bircok sey biraz takviye biraz hareket kilo vermemde skntı olmuyor
Beynim yandı :eek:

Deli gibi uykum war.. 3 saatlik uykuyla yiģilicam oldugum yerdeeeee ama cokta erken simdi.. kedi yün yumagina yanaşir ya bende koltuguma ayni öyleyim.. uyuyayim Ben iyisimi:KK51:

X