Bugün neler yaptınız ?

Sorun ne cnm
Neden düşük oluyor
Ben hiç gebe kalmadım
Ben iki yıl hiç gebe kalmadım sonra hastaneye gittim 3 aylik bir klomen tedavisiyle ikizlerime hamile kaldim ama 5 aylık erken doğum oldu ne yazık ki
Daha sonra
1 buçuk yıl geçti ve kendiliğinden hamile kalmışım ogrenmemle düşük yapmam bir oldu
Şimdi 8 ay oldu düşük yapalı ama tık yok şu an kist tedavisi görüyorum daha sonra yine klomene baslicam

Ben iki yıl hiç gebe kalmadım sonra hastaneye gittim 3 aylik bir klomen tedavisiyle ikizlerime hamile kaldim ama 5 aylık erken doğum oldu ne yazık ki
Daha sonra
1 buçuk yıl geçti ve kendiliğinden hamile kalmışım ogrenmemle düşük yapmam bir oldu
Şimdi 8 ay oldu düşük yapalı ama tık yok şu an kist tedavisi görüyorum daha sonra yine klomene baslicam
Canim benimde bir arkadasimin 3 dusugu oldu. Rahimden ameliyat oldu perde varmis. Simdi rahim filmi cekilecek sen baktirdinmi neden dusuyormus

Daha sonra

Çook geçmiş olsun
çok üzücü bir durum
Peki düşüklerin sebebi araştırıldı mı ?

İkizler normalde hiçbir sıkıntı yoksa bile riskli bir gebelık dönemi
İkiz olmasına bağladı doktorum sürekli erken doğum veya düşük olacagini söylüyordu zaten en Son ki düşugum benim dikkatsizligim sonucu oldu hiç ihtimal veremediğim icin dikkat etmedim
Çook geçmiş olsun
çok üzücü bir durum
Peki düşüklerin sebebi araştırıldı mı ?

İkizler normalde hiçbir sıkıntı yoksa bile riskli bir gebelık dönemi
İkiz olmasına bağladı doktorum sürekli erken doğum veya düşük olacagini söylüyordu zaten en Son ki düşugum benim dikkatsizligim sonucu oldu hiç ihtimal veremediğim icin dikkat etmedim

Çok geçmiş olsun
İnşallah sağlıklı ve hayırlı evlatlarımız olur
İyi bir doktora gitmeni öneririm

İnşallah canım hayırlısı Allahtan tan
Hep hamilelik nasıl bir duygu derdim yaşadım ve rabbim vermedi kaç yıl ikiz verecek diyordum ama nasipleri yokmuş demek ki
Benim icin bebeklerim öldükten sonra onların sütünü boş boş sağmak daha da acimi katmerliyordu
Herşeyde bir hayır vardır elbet

İnşallah canım hayırlısı Allahtan tan
Hep hamilelik nasıl bir duygu derdim yaşadım ve rabbim vermedi kaç yıl ikiz verecek diyordum ama nasipleri yokmuş demek ki
Benim icin bebeklerim öldükten sonra onların sütünü boş boş sağmak daha da acimi katmerliyordu
Herşeyde bir hayır vardır elbet

Seninki daha zor canım
Ben hiç annelik duygusu bilmiyorum
Sağlık ve hayırlı evlatlar versin inşallah
Ama iyi bir doktora gitmeni öneririm
Hangi ildesin

Ben aslında araştırma hastanesine gidip öncelik bazı testler yapmak istiyorum pıhtılaşma ve genetik testi gibi ama gözümde çok büyütüyorm sanki

Bence yaptır canım
Tekrar tekrar düşük farklı sebep olabilir
Sağlıklı bir gebelik olması için doktorun belki yönlendirir?
Senin avantajın gebe kalabiliyorsun
Düşüğe çözüm gerek

ben gebe kalamıyorum

X