Bugün neler yaptınız ?

Aa bnim esime oyle bisey desinler heryeri arar bulur bulana kadar gezmedigi yer kalmaz mutlaka bulur bnce senin esinde bulur carsida biyere sorsa bulabilir
bulamazzz bulamicakkk banane
Bulur arayan belasini da bulur yemegide

oyle isterlermi siz giderkene biseyler ilk mi istiyolar
Canim ben oyle kotülük düsunmek istemem yinede. Istemezler de benm gorumcem dolabini doldurmayi seviyor kişliklarla.. vs meraki var biraz aklina gelmistir. Ama birazcikin tuhafima gitti. Ben merkeze esimden cok giderim mesela. Istse almam demezdim. Neyse alirsa da alir kendi bilir beni ilgilendirmez. Ilgilenmem soyledigime bakma kim ne istiyosa yapsin.

pes ettin canim yada hic buralarda olmayan bisey isteseydi oranin ozel biseyi yokmu oyle bisey istemedigi kadar kurutmalik var burda ne gerek var ordan yuk etmeye

Aramizda bi tatil mevzusu gecmsti istanbuldayken. Biz izne cikinca oraya gelicez filan dedi hic sormadi siz nabiyosunz filan diye. Bende dedm bizimde iznimiz denk geliyor oraya gelebiliriz kv filan ordalar. Oda basladi sizde kalmayiz şurda kaliriz evinize kalmadk bilmem ne. Bende ayip ediyosun dedim iznimiz ayni gune geliyo demek sucmu dedim.sora alttan flan almaya calisti ama tabi gozume batti ole konusmasi. Otururz konusur ederiz yani ama karaktet olarak o biraz farkli sadece. Yoksa iyidir allah razi olsu herkeste iyi de kotü yonlerde olabilir aile olmak anlayisi gerektirir sadece

pes ettin canim yada hic buralarda olmayan bisey isteseydi oranin ozel biseyi yokmu oyle bisey istemedigi kadar kurutmalik var burda ne gerek var ordan yuk etmeye
Ne bilim iste. Biraz orasi kısıtli bicok yonden ama demekki meshur sandi. Halbuki burasi degil oyle maraş flan oyle

aynen oyle olur aa kurutmalikta evde kalmis tuh filan ay costuk fikirlerde
ben öyle fevri düsünür ama acele hareket etmemeye gayret gosteririm. Ölçer bicerim biraz. Ödün vermeden kendimden

evet canim sonucta farkli huylar farkli insanlar aile oluyo evlilikte ya bide soyle bisey var herkese iyi davranirsan poh pohlarsan senden iyisi olmuyo ama ufacik bisey dedimi ooo senden kotusu yok hele bu gelin oldumu fena sekilde oluyo .Banada oyle emri vaki yapiliyo hep hic gelelimmi musaitmisin nasil olur denmez biz gelcez ya diolar beynimden vuruluyorum konusup anlasiyolar aralarinda en son bn duyuyorum sonra biraz tavir alinca istemiyo gibi goruluyo

Reactions: H M
ben öyle fevri düsünür ama acele hareket etmemeye gayret gosteririm. Ölçer bicerim biraz. Ödün vermeden kendimden
en guzeli yoksa dusundugumuzu aniden yaparsak kotu olur herzaman yaptiklarimiz insaniz bazen sinirle hareket edebiliyoruz

Bak iste bu cok sinir bozucu. En son nasi duyarsin sen agirlican ediceksin. Ben ayar veriyorum valla k.bakmasnlar. diger bekar gormcm bikere en son yola cknca soyledi dedmki bak bana onceden soylemeni isterim cnku ona gore ayarlamam olur misafirim olur bunlari konusalim aramizda dedm oda sora anlayis gosterdi. Ben kavgadan yana degilim uslubtan yanayim.yuzyuze bakicaksn soncta.
Ama aralarinda kararlastirip en son soleme olayi uygun degil.ben esime bnu cok telkinledim sakin ama sakin dedm bole bisey yapma haberm olsun. Herkese de solerim kbakmasin kimse. Ben agirlayac edecem sncta. Nasil baslarsa ole gider. Bak bole soledigim icin saygi duymak zorunda kaliyorlar ama mesela bana kotüsün demezler insan kendine saygi duymakla kötülügü haketmez cnkü

en guzeli yoksa dusundugumuzu aniden yaparsak kotu olur herzaman yaptiklarimiz insaniz bazen sinirle hareket edebiliyoruz
Tabiki canim boyle yapmasini sevmedim bana demesini isterdim. Ama saygi duydum kardesinden istemis alirsa alsin dedim sora kendime. Ama ben kendimi karistiramam ustume vazife olmayan beni ilgilendirmez sadece okadar. Mecbr degildi bana demeye derim toparlarm bosveririm cok buyutulcek bsy degldi zaten abesti biraz oladar.

ya evet cok sinirlerim bozuluyo gectigimiz aylarda yine aynisini yaptilar nasilsa bu biseye karismiyo herseye he diyo diye bnde gorumceme dedim sakin supriz yapma musait olmam temizligim olcak yemeksiz olmaz rezil olurum yapmayin oyle dedim ilk defa dedim dayanamadim artik bn hizmetci degilim yani yokmusum gibi davraniyola

Diceksin tabi en buyuk hakkin. Sakın kendini cekme sende insansin. Gucune gore kendiini ayarlar misafirini agirlarsin. Herkes bi anlayisli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…