Bugün neler yaptınız ?

N nur mawish hosgel din ya canim :KK200:
Kazanirsan sabrinla da kazanirsin kardesim merak etme.. niyet onemli olan :) iyi yonleri yokmu hiç eşinin mesela..
hosbuldum caniim :KK36:var illaki iyi yonleride varda surekli kirdigi icin lafinin nereye gittigini bilmedigi icin iyi yonlerini bazen unutuyorum

hosbuldum caniim :KK36:var illaki iyi yonleride varda surekli kirdigi icin lafinin nereye gittigini bilmedigi icin iyi yonlerini bazen unutuyorum
Eşleri un çuvalina doldurucan sallayacan sallayacan duvara vurucaksin:KK48::halay: bide severken de havaya aticaksin tutmayacaksin haha

Yaa dedikoduyu sevmem giybeti de ama aklima birsey takildiii.. biz izne cikacagiz ya gorumcem eşimi aradi kuru dolma filan varsa getir ordan dedi :KK48::rolleyes:
Bi yandan güldüm bi yandan adam ne anlar kuru dolmadan patlicandan dedim:KK48::hamarat:

kac yil oldu hic duzelmiyo dahada kotuye gidiyo nebileyim ozur dilese ölmez oyle yapan erkeklerin karilari cok sansli imreniyorum
Benimki de son bi iki kere gönlümü alıo o da özür dilemesiz aşkım küstün mü dddi şaşırdım demekki düzelir sen devam et
Herkesin sorunu farklı boşver sen onları
Benim de özendiğini mesela erkeğin ailesinin karşısında olarak eşini korumaktan öte ailesine kızması ben de onlara şaşıyorum paha biçilmez bişey olsa gerek ama herkesin kendine göre sorunları olduğunu düşünce boşveriyrım

Evde olmayi seviyosun ozaman cok guzel calisan kadin olmakta zordur ya isten gel ev isi yap .Esinde memnunmus neguzel
Ben pek ev işi yapamıorum gücüm yetmiyo ki ama yemek şart yemek yapıorum
Temizlik iki haftada bir bazen haftada bir
Ütü allaha emanet
Çamaşır da allaha emanet
:temizlik: Dün temizlik yaptım ama :rolleyes:

Yaa dedikoduyu sevmem giybeti de ama aklima birsey takildiii.. biz izne cikacagiz ya gorumcem eşimi aradi kuru dolma filan varsa getir ordan dedi :KK48::rolleyes:
Bi yandan güldüm bi yandan adam ne anlar kuru dolmadan patlicandan dedim:KK48::hamarat:
Salak...
İnş bulamaz eşin dolma
:KK76: Anlamaz yani

aaa bu olmadi simdi dedikodu sevilmezmi :KK48::KK48:bide o kurutmaliklar heryerde var burdada aktarlarda dolu

aaa bu olmadi simdi dedikodu sevilmezmi :KK48::KK48:bide o kurutmaliklar heryerde var burdada aktarlarda dolu
Sorma ya.. bide gorumcem gaziantepte digeri memur. Ondan istemedi esimden istedi sasirdim:oha: bana soylese hic kirmazdim gene de. Ama o dolma oraya gitmicek:işsiz: adam zaten yogun merkez uzak.

Benimki de son bi iki kere gönlümü alıo o da özür dilemesiz aşkım küstün mü dddi şaşırdım demekki düzelir sen devam et
Herkesin sorunu farklı boşver sen onları
Benim de özendiğini mesela erkeğin ailesinin karşısında olarak eşini korumaktan öte ailesine kızması ben de onlara şaşıyorum paha biçilmez bişey olsa gerek ama herkesin kendine göre sorunları olduğunu düşünce boşveriyrım
ayy hic oyle demiyo yinemi küstun ya diyip bagiriyo delimine guzelce sorsa zaten donus yapcam oo ailesine kizanlara bnde sasiriyorum bnimki gozlerinin icine bakar aman kirilmasin onlar diye aksine herkesin icinde yerin dibine sokar bni

Ama ne bahane bulucanki
Ya eşin anlarsa
Anlamicak zaten kendi bulamayacagi icin bana solicek bende gitmicem almaya. Bana solemedi beni ilgilendirmez dicem zaten bana zorla birsey asla yaptiramazki. Zaten o da ben alamayabilirim dedi. Hala gulesim geliyo adam ne anlar yaa :KK47:

Anlamicak zaten kendi bulamayacagi icin bana solicek bende gitmicem almaya. Bana solemedi beni ilgilendirmez dicem zaten bana zorla birsey asla yaptiramazki. Zaten o da ben alamayabilirim dedi. Hala gulesim geliyo adam ne anlar yaa :KK47:
Aa bnim esime oyle bisey desinler heryeri arar bulur bulana kadar gezmedigi yer kalmaz mutlaka bulur bnce senin esinde bulur carsida biyere sorsa bulabilir

X