Bugün neler yaptınız ?

Bugun nabtim kar var yuruyus yapamiyorum hastayim spor yapamiyorum.. buda sıkıcı oluyor biraz kitablarimi okuyorum vs vs..
Soda iciyorum oturuyorum kösss kösss:)

Gğnaydın kızlar dün yoğundum nişanı vardı işyerinden arkadaşımın aile arasında dışarda ama beni çağırdı eşimle oraya gittik geç geldik yazamadım ben de

Sen nasilsin daha iyimisin ruhun nasil
Apartmanda bi cocuk hep agliyor susmuyoor simdikilerin virisiiii hic bitmiyor nabicaz biz haha
Olsun da bebeğimiz düşünürüz ahahaaa
İyiyim şükür yaa inanır mısın umurumun umrunda diil artık
Hadi gel adet günü şakın bi gün bile şaşma gel kan gelll
Yarım senedir bi gün geç olmadım maşallah ama bebek olmuyo Aman da amannnnnn çok da tınnnnn
O kan buraya gelecekkkkkkkk

Reactions: H M
o gün sana madalyonunu vericem

Ver ver aynı gün kanıcak var yaaaaaaaaa bekliorum o kanııııııııııı
:) bosver ya belki yumurcak gelicek ne biliyon kii simdiden istemem sinyali verme olumlu konus olmassa olmaz nabican olunca yazarsin bak.. insanin hayati bir anda degisebiliyor yeterki vakti gelsin

:) bosver ya belki yumurcak gelicek ne biliyon kii simdiden istemem sinyali verme olumlu konus olmassa olmaz nabican olunca yazarsin bak.. insanin hayati bir anda degisebiliyor yeterki vakti gelsin
Yüz senedir olumlu konuştum yaa adaleti sağlamam lazım
Çok istiyorum o ayrı
İnşaşşah hayırlısıyla olur ikimizinde

Yarın Pazartesi sendromu yaşıcam hatta akşama doğru her hafta oluyo
Haftaiçi giderken hiç sorun yok ama Pazartesi

Yüz senedir olumlu konuştum yaa adaleti sağlamam lazım
Çok istiyorum o ayrı
İnşaşşah hayırlısıyla olur ikimizinde
Hic bisey yokmus gibi duşün cokta olunmlu olmann kimseye faydasi yok tabi. Neyse salla yaa aman.:)

Aynı benim eşim çok iyi anlıyorum seni nu yüzden ... ama sen kırıldığını belli etmeye devam et pes etme bi gıdımcık olsa da düzelicek yavaş yavaş
kac yil oldu hic duzelmiyo dahada kotuye gidiyo nebileyim ozur dilese ölmez oyle yapan erkeklerin karilari cok sansli imreniyorum

N nur mawish hosgel din ya canim
Kazanirsan sabrinla da kazanirsin kardesim merak etme.. niyet onemli olan :) iyi yonleri yokmu hiç eşinin mesela..

Evde olmayi seviyosun ozaman cok guzel calisan kadin olmakta zordur ya isten gel ev isi yap .Esinde memnunmus neguzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…