Bugün neler yaptınız ?

Canım ne biliyim evlenmeden bana yanlış geliyor yanlış derken her ekeğe güven olmaz anladın sen istese de sakın yapma derim jersey zamanında güzel buna emin bizde imam nikahımızı yaptıktan sonra bir şeyler yaşadık ama tam olmadı kesinlikle o ilk gece heycanını tatmak istedik bide nişanlıydık yarın nolucagımız belli değil diye yapmadık kendine dikkat et canısı :KK200:
Ayni fikirdeyim.
Ben bizimkine baş edemiyordum desem yeridir.
Ta ki resmi nikahim kiyildi ayni gün benimle birlikte oldu sabirsiz.

Öyleyse sunu söyleyeyim canim.
Evlenmeden önce birsey yaşama. O ortami yaratmayin yani evine filan gitme yalniz kalma. Ve açik açik söyle istemiyorum diye.beklesin sabretsin .
Evet, haklısın.. Ve bunun için küsüp ayrilacaksa da zaten gerçek niyeti de ortaya çıkmış olur...
Biz böyle diyoruz ama sanki.istemiyorum demek.icin geç kalmış.. Sonuçta sürtünmeyle de olsa birseyler yaşanmış..

Evet, haklısın.. Ve bunun için küsüp ayrilacaksa da zaten gerçek niyeti de ortaya çıkmış olur...
Biz böyle diyoruz ama sanki.istemiyorum demek.icin geç kalmış.. Sonuçta sürtünmeyle de olsa birseyler yaşanmış..
Gayecim benimle kafa mi buluyosun yahu:halay:
Tabiki toplumumuzda kotü bakarlar.
Hele erkekler. Anlatamasin işin icinden çikamazsin. Kendiler kizlarin gunahini alir alir
Evlenmek istediklerinde de bakire el degmemis ister
Haklısınız bakın bana gore de önemli bi sey

Allah kurtarmış bacım :KK70: inşallah aynı kabusu bir daha görmek zorunda kalmazsın (esin tek.erkek çocuksa öyle oluyor ya genelde )..
Amin ablam görmem inşallah. eşimin abisi var kw orda kalıyo şimdi. zaten hiç anlaşamıyorz 5 yıl boyunca hep kavga ettik Allah kavuşturmasn bi daha :KK70:

Bu kadar kötü gözle mi bakıyor insanlar bakire olmayan kıza
Kötü gözle bakan biz değiliz, kötü gözle bakanlardan kendini koruman için bir uyarı olarak düşün.. erkek arkadaşının kız kardeşi varsa ona sor kız kardeşi seninle yaşadıklarını başkasıyla yaşamasına ne tepki verirdi? Burdan kendisinin bakire olmayan kızlara nasil gozle baktığını anlarsin..Ama dikkat et, çok ters tepki verebilir. Kaldırabileceksen, cevabın altindan kalkabileceksen, çünkü çok ağır bir cevap ta duyabilirsin..

Kötü gözle bakan biz değiliz, kötü gözle bakanlardan kendini koruman için bir uyarı olarak düşün.. erkek arkadaşının kız kardeşi varsa ona sor kız kardeşi seninle yaşadıklarını başkasıyla yaşamasına ne tepki verirdi? Burdan kendisinin bakire olmayan kızlara nasil gozle baktığını anlarsin..Ama dikkat et, çok ters tepki verebilir. Kaldırabileceksen, cevabın altindan kalkabileceksen, çünkü çok ağır bir cevap ta duyabilirsin..
Başka insanları örnek veriyorum ona göre sevgi gösterisi oluyor

Ya silemiyorum mesajı artık yazmış oldum ama sen.okumadin farzet. Gerçekten sorarsın da, kalbini cok kotu kirarsa senep oldugum icin vicdan azabi duyarım.. sen sorma böyle birsey. Sadece artık istemiyorum desen yeter.. Canım acıyor falan dersin..

X