Bugün neler yaptınız ?

Peki nasıl biri canım? ortalığı karıştıran mi yoksa sessiz sakın mi? benimki beddua gibiydi valla Allah düşmanımın başına vermesin
:KK70:
Wc. ve yemek dışında yerinden kalkmadığı için karıştırma huyu yok.. Çok ölümsüz, her şeye negatif bakıyor ve yorumluyor, kızımla ilgili konularda çok müdahale ediyor bir de surekli yaninda biri.olsun istiyor. Bu yüzden disari cikmakta sorun yaşıyorum Ama hastalığından dolayı bunları kabullenmek zorundayim. Bunlar dışında bir sorun yok çok şükür..

:KK70:
Wc. ve yemek dışında yerinden kalkmadığı için karıştırma huyu yok.. Çok ölümsüz, her şeye negatif bakıyor ve yorumluyor, kızımla ilgili konularda çok müdahale ediyor bir de surekli yaninda biri.olsun istiyor. Bu yüzden disari cikmakta sorun yaşıyorum Ama hastalığından dolayı bunları kabullenmek zorundayim. Bunlar dışında bir sorun yok çok şükür..

Anladım canım benimki Herseyi karıştırırdi yatak odami bile ne diyim Allahından bulsun

Canım ne biliyim evlenmeden bana yanlış geliyor yanlış derken her ekeğe güven olmaz anladın sen istese de sakın yapma derim jersey zamanında güzel buna emin bizde imam nikahımızı yaptıktan sonra bir şeyler yaşadık ama tam olmadı kesinlikle o ilk gece heycanını tatmak istedik bide nişanlıydık yarın nolucagımız belli değil diye yapmadık kendine dikkat et canısı :KK200:

X