Bugün neler yaptınız ?

Kızlar etkili zayıflama kür arıyorum deneyip sonuç alanınız var mı :KK43:
Canım aç karnına her sabah sıcak suya yarım limon sık iç bide arkadaşın dediğini gibi gece uyumadan yarım saat önce 3 kaşık yoğurt bir çay kaşığı pul b. Ve yarım limon ye çok iyi bir tarif bir hafta düzenli yap farkı görüceksin

Yok eşim tav etti beni hastaneye git diyorum sperm testi için gitmiyor naip etmiş Allah dıyo nasipte varsa her türlü olur zaten aylardır her şeyi içime atıyorum zoruma gittş ben kendimi yırtıyorum çabalıyorum ama eşim hiç adam çok rahat tamam bende biliyorum rabbim nasip ederse olur ama biz insan oğluda bir şeyler yapmamız lazım ihmal etmemek lazım o kadar yoruldum ki 1 senedir ben milleti evlenirdim şuan hepsi hamile benimle bir evlenen arkadaş akraba kuzen hepsi hamile kıskanmak değil bu Allah uzun ömirler versin görümcem bile hamile ya zırt pırt durum paşlaşıyo kızım kızım e ben neden kalamıyorum diyorum ne sorunumuz o kadar çok ağladım ki kriz geçirdim bu annelik çok farklı bir şeymiş Allah herkesin gönlğne göre versin çok zor bir şey çoook :KK43:
CAnım seni çok iyi anlıyorum benim de vi buçuk sene olucak yaşım da var
Eşinin sperm testi yapması şart ama erkeklik gururu anladın mı
Biz de sperm için randevu almıştık çünkü doktora gitmiştik ben muayene oldum doktor da eşimden sperm testi istedi o da randevu aldı ne demek kabul etmemek ya
Hatta randevuya gideceğimiz günden bi gün önce eşim o kadar sinirliydi ki bildiğin ufacık şeye kızıyordu hatta o gün ilk kez kuru kayısı almıştı iki kutu gelirken var ya içim cız etti o da haklı düşünsene sorun ondan kaynaklıysa insan üzülür bi de erkek ben de belli etmedim allahtan sorun çıkmadı şükür . Örnek olsun die anlattım yani
Bence şöyle yap de ki aa adetim bi gün gecikti de ki yalan diil geçildiğinde de. Abartarak sancı gibi kasığıma batıyo falan de
Seni hastaneye götüremeyecek kadar eşşek diil heralde gidin doktor sana bakarken Zaten eşini çıkarıyor ya dışarı sen de de işte eşine sperm meselesini konu açarak desin doktor hatta aşağıdan kayıt yaptırın desin

Vay süpermiş nasıl oluyor bu diyett
Kural yok ben kendim uydurdum
Yatmadan o yoğurt kürü ama iki haftadan fazla yapamassın sakıncalı kürü
Gündüz yattığım yerden bile bacağımla kalçama vurdum :)))
Yağmurlu havada bile yürüdüm :)))
Üstüne kat kat giyip salak salak dans ettim :)))
Kalori de genelde 1600 ü geçmedim istediğimi yedim
Kalorileri diyet arkadaşıma üye ol Emin'im en iyi yer
Kalorisi olmayanları da sen kendin diyetkolikten bakıp oraya kaydet
Hee bi de yatışmaya katıl ismini listeye yazdır
eylemsevcan eylemsevcan arkadaşımız yardımcı olur :))) esnek diyet arkadaşlığı topiği

CAnım seni çok iyi anlıyorum benim de vi buçuk sene olucak yaşım da var
Eşinin sperm testi yapması şart ama erkeklik gururu anladın mı
Biz de sperm için randevu almıştık çünkü doktora gitmiştik ben muayene oldum doktor da eşimden sperm testi istedi o da randevu aldı ne demek kabul etmemek ya
Hatta randevuya gideceğimiz günden bi gün önce eşim o kadar sinirliydi ki bildiğin ufacık şeye kızıyordu hatta o gün ilk kez kuru kayısı almıştı iki kutu gelirken var ya içim cız etti o da haklı düşünsene sorun ondan kaynaklıysa insan üzülür bi de erkek ben de belli etmedim allahtan sorun çıkmadı şükür . Örnek olsun die anlattım yani
Bence şöyle yap de ki aa adetim bi gün gecikti de ki yalan diil geçildiğinde de. Abartarak sancı gibi kasığıma batıyo falan de
Seni hastaneye götüremeyecek kadar eşşek diil heralde gidin doktor sana bakarken Zaten eşini çıkarıyor ya dışarı sen de de işte eşine sperm meselesini konu açarak desin doktor hatta aşağıdan kayıt yaptırın desin
Elimden geleni yaptım canım ya alttan girdim ğsteb çıktım ama beyefendi biliyormuş gidiceği zamanı napim artık kendisi bilir canım bşraz o fedakarlık göstersin ölüm hariç herlseyin bir çaresi vardır bu hayatta ne diyim kuzu Allah gönlümğze göre versin kucagımız boş kalmasın tez zamanda hamile kalalım inşallah :KK200:

X