Bugün neler yaptınız ?

5 yildir devamli savas veren benim zaten.. neler neler yapmistim onun icin anlatsam dudaginiz ucuklar heralde.. of neler olmus genede sen birakmamisin dersiniz.. ama inan anlatmaya bile gucum yok. Cok yoruldum zaten

Insanin ici gercekten allah ile doluysa kimse giremez araya... anlayis onemli.. yok bizde benim bildigim bildik diyor adam . En ufak bisey oluyor isitip isitio onune koyuyor. Biktim artiik

En zor insan tipi.. Iyi veya kötü, Allah hakkında herseyin hayirlisini versin canim
Evet benim sinavimda buymus diyorum herseyi ben bilirim diyor adam.
Yok benle konusurken bile kafasinda matametiksel olarak hesap yapiyormus.. okadar zekuyim diyor yanii

Ay sinirim bozuldu geldiler banaa

Canım bende ayı durumdayımm kıskançlık hat safa çamaşır asamazdım balkona bizim evi karşısı park istemez balkona çıkım hava alim annemlere tartışarak giderim benm de böylew daha fazla sı varda Allah biliyooo tamam biraz da olsa düzeldi ama baskısı hala aynıı

Insanin ici gercekten allah ile doluysa kimse giremez araya... anlayis onemli.. yok bizde benim bildigim bildik diyor adam . En ufak bisey oluyor isitip isitio onune koyuyor. Biktim artiik
Zaten oyle dolu oldugu icin giriyor canim :) girmez degil girer evliya degilz biz bazen mum kadar etmeyen dertler ediniyoruz.Allah a siginirsan bicok seyde kismen bertaraf olur ama bizm gafletimiz cok o yuzden ne kadar ole olmaya calissak ta iki taraf aynen bole olsada girer şeytan. Onun işi bu cnku. Dediigim dedikse bnu soradan kırmak zor ama tepkini koyarak dene.allah yardimcn olsun

Evet canim . Aynen oyle. Bazen yolun sonu gibi gorunuyor ama, allah bilir onuda.

Ayni biz bende cikamazdim balkona, ama inlar duzeldi. Baski var yani. Onu giyme ordan yurume ..

Tabi aciklama yapcan bnde yapiyom bak basimi kaldiramiyom uyku tutmiy cocuk var ölekmi.Oklavayla mi dovcen bni aplaaaa

Biz 15 aydır evliyiz ilk 1 2 düşünmedik daha sonra düşünmeye başladık yani 1 sene oluyo :) Sende ne gibi sorun var

Burda biri bana neler kullandiniz diye sormustu ben unuttim kimdi o kisi. Solicektm unuttum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…