Bugün neler yaptınız ?

Yatmasalardi bacim ne edeyim :KK71::KK71::confused::confused:hunili huniliyi gorunce kacar nasilsa en fazla dover kafami kirar
N nur mawish yatmasalardı ne ediyim mi :KK57:
Ulen keyfimizden mi yatıoz
Erkek arkadaşım gibi açıklama yapıom dibine kadar :)) dedim ya hem uyku bastı hem şarkım bitiyo
Şarjım birliğinde alarm çalmaz işe gidemem düşünsene :))
Wcye kalktım allahtan bi baktım şarj yüzde bir kesinlikle biterdi düşünsene yanmıştım
Bi daha açıklama yaparsam var yaa sen bittin bittin :sopa:

Bu arada adetim üçüncü günü sadece vi gün fazla kan geldi diğer günler hiç sıvı kan diildi
Havalar stres ve ilaçtan olsa gerek
Yok yerleşme mi acaba yok bilmem ne boşa umutlanamam
Umutlanmanın birinci koşulu adet gecikmesi bence o da oldu ben d ve sonu hüsran oldu gördüğünüz gibi... habire bu konuda sıkmıcam sizi ama yazasım gelio arada
:KK70: ne guzel yazmisin. Hep umutluyuz son ana kadar nabicaksin adet oldun gecti artk vakti saati ne zamansa o zaman olucak canim yapcak bisey yok ben buna alistim artk

Icimden gelmiyor eve geldiginden beri bagrarak kinusuyor bende o da . Evin huzurunu ben bozuyormusum...
Yoruldum. Zamaninda okadar caba gosterdim ki icimden gelmiyor ne yazikii odamdayim uyuycam dunde ayri yattik, buunde gelmese sasirmaz
Canim bazen hersey bitcek gibi eşlr arasinda ama oyle olmaz.siz ne kadar birbirinize bagli kalirsaniz okadar kuvvetlenir baginiz yani bazen tartismalar bile baglar insanlari.ayri uyumayin ayni yatakta birbirinize kizarakta olsa uyuyun. Uzulme gecer insallah konuyu detayli bilmiyorum tabiki ama eşler arasini şytan cok bozar girer araya..

Ben sana demiştim bacim N nur mawish al iste cikti raydan :KK17:
N nur mawish yatmasalardı ne ediyim mi :KK57:
Ulen keyfimizden mi yatıoz
Erkek arkadaşım gibi açıklama yapıom dibine kadar :)) dedim ya hem uyku bastı hem şarkım bitiyo
Şarjım birliğinde alarm çalmaz işe gidemem düşünsene :))
Wcye kalktım allahtan bi baktım şarj yüzde bir kesinlikle biterdi düşünsene yanmıştım
Bi daha açıklama yaparsam var yaa sen bittin bittin :sopa:

Neler yaşadınız hangi yollardan geçtiniz bilemem ama evlilik kolay kurulmadığı gibi kolay da bozulmamali. Lutfen kendinizden baska kimseyi dinlemeyin. Birkaç naçizane tavsiyem; eşinizle daima açık olun birbirinize. Küsmek sorunları ertelemek anlamına gelir, kavga da etseniz bagirsaniz da çözüme ulaşmaya çalışın. Empati kurun ve eşinizden de bunu isteyin. Erkekler biraz sabırsız tahammülsüz oluyor tartışma anında, siz durumu yonetirseniz daha sağlıklı olacağını düşünüyorum

Benim esimin hic bir konuda beni dinleyecegini sanmiyorum.. acayip baskin karakter.. dedigim deduk caldigim duduk der acikcasi..

X