Bugün neler yaptınız ?

yaa neguzel ya kendimi bildim bileli hic duzenli olmadim ilaclarla isde blki bastan beri uc ayda bir di artik 4 senedir filan senede iki defa anca yasli gibi hissediyorum kendimi
Rabbim sifa versin. Bunye iste benim annemde ignesiz olmazmis. Igneyi de deneybilirsin. Dedigim.hapi yabana atma doktoruna danis ve dene ben az gecikse 1 2 tane atiyorum.gunde 1 tane 300 mg hoop geliyor etkili yani

Rabbim sifa versin. Bunye iste benim annemde ignesiz olmazmis. Igneyi de deneybilirsin. Dedigim.hapi yabana atma doktoruna danis ve dene ben az gecikse 1 2 tane atiyorum.gunde 1 tane 300 mg hoop geliyor etkili yani
bi arastirayim hemen adet olacaksam alirim cunki okadar sey denedim banamisin demedi ya

yok hic verilmedi bna gitmiyorum bi senedir artik fobi oldu bnde doktora gitmesi
Bende cok sevmem hastaneyi de doktoru hatta oturup aglasim geliyor gitmeden once. Fobim var aynen. Neysem ben kactmmm en hizlisindannn grsszzzzz.. hayirli geceler grss bu arada classmaatis bakalim mujdeni bekliyoruzzzzz denemesi sendendi. Ama ben hp ole yatardm genelde

Aaa hayir ola nere

Tamam sağol inş

Nabalim yaa az sahile gidicem esimle maviliklerde stres aticam hava guzell gunesliii..
Sabahtandir bacagim cekiliyordu benimdw azaldi biraz..
Bizde yedik yeni afiyet olsunnn

Nabalim yaa az sahile gidicem esimle maviliklerde stres aticam hava guzell gunesliii..
Sabahtandir bacagim cekiliyordu benimdw azaldi biraz..
Bizde yedik yeni afiyet olsunnn
Geçmiş olsun geçmiş şükür
Sağol sana da afiyet olsun gezin güzelce hava almak da iyi gelir

Klomen kullaniyormusun nasil gidiyior?
Evet tam üstüne sordun diomuşum şimdi yatıorum 20 dak hareketsiz elimde tel
Yumurtlama günüm de altı aralık bu sefer yumurtlamaya iki gün kala bişey yapmamaya çalışıcam bari klomen boşa gitmesin
Bu akşam da bi tane alıcam bitiyo. Bugün

Reactions: H M
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…