Bugün neler yaptınız ?

Aaa peki normalde günü gününe adet oluyo muydun
Evet canım 35 günde bir oşuyodum en son 27ekimde gördüm sonra yokk ben sonra o ay dostinex kullandım prolaktin yüksek çıkmıştı ondan kullabdım sonra adet olmadım diyorum acaba ondan mı

Evet canım 35 günde bir oşuyodum en son 27ekimde gördüm sonra yokk ben sonra o ay dostinex kullandım prolaktin yüksek çıkmıştı ondan kullabdım sonra adet olmadım diyorum acaba ondan mı
O da olabilir ama boşver boşver hiç ümitlenme hayal kırıklığı olmasın beklicez bakalım adet olcaz mı ben de clomen kullandım ilk kez ama boşver inanma hamile olduğuna yalancı gebelik olurmuş sora

O da olabilir ama boşver boşver hiç ümitlenme hayal kırıklığı olmasın beklicez bakalım adet olcaz mı ben de clomen kullandım ilk kez ama boşver inanma hamile olduğuna yalancı gebelik olurmuş sora
Zaten 4 defa yaptım 22 günde bu ay yokk belli adet yokk tarlusal kullandınmı canım bem 4gündür kullanıyorum ama etki yokkk

aa bk canim tekrardan prolaktinin cikmis olabilir bu prolaktin yuksek olanlarda ha bire cikar ve adet olunmuyo bnimde hep yuksektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…