Bugün neler yaptınız ?

bi bardak ictim yitermi acep
Hayyıırrr vallla kızlarr Allah razı olsun ben bu toğik sayesinde su içyorumm valla ben deli givi asitli içecwkler içerdim ama su ağzıma sürmezdim bide bu aralar namazla aram açıktıı sayenizde tekrardan başladımmmAllah hepinizden razı olsunn boll bolll çocuklarınoz olsunnn yetişemeyin :KK70::KK70::KK70:

Hayyıırrr vallla kızlarr Allah razı olsun ben bu toğik sayesinde su içyorumm valla ben deli givi asitli içecwkler içerdim ama su ağzıma sürmezdim bide bu aralar namazla aram açıktıı sayenizde tekrardan başladımmmAllah hepinizden razı olsunn boll bolll çocuklarınoz olsunnn yetişemeyin :KK70::KK70::KK70:
Bak hele o zararli icecekleri kesinlikle icmeyin organlara yazik vallah bn hic icmiyom artik sadece maden suyu suyunun icine limon at dahada cok iciyo insan cok hos bi tadi oluyo

Sen de sağol kız sevindim valla hadi o zaman popunu kaldır ve iki bardak su içip gelioz

X