Bugün Nasılsın Güzelim :)

Bugün Nasılsın Güzelim :)

• Ankete Katılan
    31
göbek bendede var ama bu güzellikleri görünce dayanamıyomm 63 kiloyum
Ben de 63ten 57ye indim şimdi ayva göbek kaldı bi ilk kez istikrarlı bir şekilde yürüyorum bu yolda. Nedeni de sanırım yüksek bel pantolon, kısa üst modası olabilir Göbek fortlayınca garip duruyor haliyle hahaha

ya bende acayip duruyor kiloma göre çok fazla ve kursakta var ya.işim ise yoğun olmuyor sürekli oturuyom

bende kapalıyım ve yüksel bel etek istiyom ama alamıyom

diyet yapıyorum göbek hala benimle ama lütfen bi çözüm bulursan benimlede paylas

Ayva göbeksen benim gibi ben yememi içmemi pek kesmedim açıkçası sadece tıka basa doyurmadım kendimi ve abur cuburu tamamen kestim.(çikolata hariç o da bitter) karın kası çalıştım, squat a başladım günde toplam 30 dk falan. Bol bol yoğurt peynir yedim ama diyet falan diye değil canım çekiyordu aşermiş gibi fakat yoğurdun faydasını çok gördüm. Bi de tabi beyaz şeker ve beyaz unu kestim. Yeşil çay, biberiye, sinameki gibi ot karışımı olan bi çay içiyorum. Bir anda incelmişim valla. Şimdi dümdüz olsun diye devam ediyorum.

ya bende acayip duruyor kiloma göre çok fazla ve kursakta var ya.işim ise yoğun olmuyor sürekli oturuyom

bende kapalıyım ve yüksel bel etek istiyom ama alamıyom

Aaaah ah ne olacak bizim halimiz böyle Erkeklerin hiç bu yakışmaz bu kötü durur derdi yok tabi. Göbekliyken de sever beni eşim modunda olduklarından hiç bahsetmiyorum bile. Evli değilim ama erkek arkadaşım git gide kilo alıyo ama gayet rahat vallahi.

Ben de yaklaşık 10 kilo vermiş olmama rağmen göbüşüm duruyor maalesef
Ve spor yapmak için de bir türlü motivasyon sağlayamıyorum, üstüne üstlük cuma gününden beri 800 gram almışım

Ben de yaklaşık 10 kilo vermiş olmama rağmen göbüşüm duruyor maalesef
Ve spor yapmak için de bir türlü motivasyon sağlayamıyorum, üstüne üstlük cuma gününden beri 800 gram almışım

Ben de bulamıyordum da izlediğim dizilerdeki kızların fiziklerine baka baka kendimi motive ettim

günaydın kızlar ben geldim
kim var kim yok bakim keyfiler nasıllll

dün kısır yaptım bugün kek yakında kiloları buluşturcam kendimle

Selam herkese
Bol ikramlı bir topic gördüm ve bir hamiş olarak kokuları duyup ben de geldim

oooo hoşgeldiniz sen ve meleğine benden de selam olsun güzelim
söyle bakalım cenin ne çekti ne ikram edeyim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…