Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak
biz de eşimle kumbarada para biriktirmeye başladık
hatta ağzına kadar doldu geçen saydık 250 tl civarında var

şimdi ben bunları nasıl tümletebilirim ?

Şok a101 falan uğraşmak istemiyor anlamadım bende bakkal falan da yok buralarda
Bankalar tümler mi acaba
Aslında bozuk para onların işine geliyor. Ben 1 liraları 10 lira olacak şekilde bantlıyorum aynı şekilde 50 krşları da 5 lira olacak şekilde. Saymaları da kolay oluyor. Bankadan hiç tümletmedim.

Bende a101de bimde tümletiyodum varsa getirin diyolardı bozuk para çok islerine yarıyor hemde saymadan kiloyla ölçüp hesap yapıyodu cocuk

Aa benimde kumbaram var,bende yazayım😂 13₺ attım,marketten kalanı
Bizim burdada marketteki kızlar surat asıyolardı bozuk parayı görünce. Bende şimdi kapı girişinin oraya küçük bir çanak koydum.1 liranın altındaki paraları oraya koyuyorum. Her markete gidişimde birazını alıp,küsuratta kullanıyorum. 7,90 tuttu diyelim 90 kuruşu ordan mesela..o zaman ekşitemiyolarda suratlarını. bende paramı tümlete tümlete biriktiriyorum.

Aa benimde kumbaram var,bende yazayım😂 13₺ attım,marketten kalanı
Bizim burdada marketteki kızlar surat asıyolardı bozuk parayı görünce. Bende şimdi kapı girişinin oraya küçük bir çanak koydum.1 liranın altındaki paraları oraya koyuyorum. Her markete gidişimde birazını alıp,küsuratta kullanıyorum. 7,90 tuttu diyelim 90 kuruşu ordan mesela..o zaman ekşitemiyolarda suratlarını. bende paramı tümlete tümlete biriktiriyorum.
Ekmek vs alırken cok işe yarıyor canım bende öyle biriktiriyorum yada pazarda harcıyordum

X