Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Kumbara demeyin bana 🥳
Koca koca kumbaralarda 10.000 TL biriktirdim.
Kansızın biri geldi evimden çaldı gitti.
Bunu yapanda yabancı değil.
Evimi kapımı aşımı paylaştığım biri.
Lütfen birikimlerinizi kimseyle paylaşmayın.
Bazen en yakınızdaki bile şeytana uyabiliyor.
Çok üzüldüm yaa nasıl insanlar var böyle.Rabbim bizi kötü inanlardan korusun

Kızlar bizim kumbara doldu sanki. Artık kağıt para atamıyoruz içine düşmüyor. 1-2 günlük bozuk para yerimiz kaldı. Hergün en az 10-20 arası bozuk atıyorum. Beklediğimden erken doldu kumbara. Belki yılbaşına kadar ikinci bir kumbara alabiliriz.
Ay gercekten mi çok şanslısın maşallah diyelim

Arkadaşlar merhaba..eşim konut ben ihtiyaç çekip ev almak istiyoruz..bu şekilde elimize de 4 bin kalıyor..4 bin ile geçinebilir miyiz? Herkes yapamazsın diyor, çok arada kaldım..bana görüşlerinizi rica etsem belirtir misiniz

Arkadaşlar merhaba..eşim konut ben ihtiyaç çekip ev almak istiyoruz..bu şekilde elimize de 4 bin kalıyor..4 bin ile geçinebilir miyiz? Herkes yapamazsın diyor, çok arada kaldım..bana görüşlerinizi rica etsem belirtir misiniz
Çocuk varsa zor olabilir ama 4 binde kötü bir para değil.. bizimde elimize 3 bin kalıyor geçinmeye çalışıyoruz hatta kredi kartlarını kapatırsak çok daha iyi olacak.

Kızlar bizim kumbara doldu sanki. Artık kağıt para atamıyoruz içine düşmüyor. 1-2 günlük bozuk para yerimiz kaldı. Hergün en az 10-20 arası bozuk atıyorum. Beklediğimden erken doldu kumbara. Belki yılbaşına kadar ikinci bir kumbara alabiliriz.
Maşallah
Kumbaranın boyutu neydi?
BEbimki büyük kumbara Mayıs'tan beri atıyorum dolmadı :anneadayı:

Arkadaşlar toplam 1350 tl kağıt para, 500 tl 1’lik, 50 kuruş ve diğerleri 178 tl çıktı. 50 küsür lira da döviz. Toplam 2028 tl. Kızlar daha fazla çıkar diye bekliyordu.

Eklentiler

• 3A2D4BA4-874E-4FC9-9583-C559D8618695.jpeg
    3A2D4BA4-874E-4FC9-9583-C559D8618695.jpeg
    100,2 KB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar toplam 1350 tl kağıt para, 500 tl 1’lik, 50 kuruş ve diğerleri 178 tl çıktı. 50 küsür lira da döviz. Toplam 2028 tl. Kızlar daha fazla çıkar diye bekliyordu.
Çok güzel birikmiş bence 👍🏼
Ne yapmayı planlıyordunuz bu parayla

Konu sahibi açtığımız kumbara fotoğraflarını ilk sayfaya eklese keşke. Konuya ilk kez bakanları şevke getirirdi

Çok güzel birikmiş bence 👍🏼
Ne yapmayı planlıyordunuz bu parayla

Konu sahibi açtığımız kumbara fotoğraflarını ilk sayfaya eklese keşke. Konuya ilk kez bakanları şevke getirirdi

Kızlar bisiklet ve akülü araba almak için biriktirdi ben de para attım. 3.000 lazımdı biriktirememişiz. Üstünü babamız tamamlayacak inşallah. Yine de 3 ay için güzel birikim. Kızlar da çok sevdi biriktirme olayını.

X