Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Selam atmadım bugün para
Geçen gün, kısa aralıklarla 100 er TL attım
Hergün atayım 1, 2, 5,10 ama bilmiyorım kararsızım
O şekil atmayınca devamlılık olmuyor
Atınca da , kumbarayı açtığımda 1 TL
50 kuruş. Say say az para çıkar
Gerçekten bilmiyorım
Gerçi 100 er 100 er saymak da eğlenceli olmaz ki kumbarayı açtığımda
Karışık mı atsam
Aman offf
Bıktım sanırım 100 den
Zaten resmen biliyorum içine kaç kere attığımı
Bi kere 200 attım
Bi kere 100
Bayramdan sora da sadece iki kere 100 er attım
Al sana 500

Herkese selam.

Ben maaşı bekliyorum, elimde hiç param kalmadı: (
Kış aylarında ihtiyaçlarımı alamadığımdan yaz aylarında aldığımdan pek birikim yapamıyorum.

27+28+29+30+31 haftanın toplamı 725 TL yi pazartesi kumbaraya atacağım. Tabii ki dövize çevireceğim: )
Umarım dolar çıkmaz.

Dün 100tl attım sabah da eşimi bozuk atarken gördüm ne kadar Attın dedim 3 tl dedi insan bari bir 10 tl atar dedim yüzüme bakışını görmeniz lazımdı

Geçmiş olsun canım ve tekrardan hoşgeldin

Kızlar ya ben kumbaranın içine gram altını atsam ezilir bükülür mü? Demir ve kağıt para var içinde?
Bir şey olmaz bence. Ben çeyrek altın bile attım kumbarama

Ben burdayım da internetim yoktu gelemedim sizi de çok özledim. Kaçtım mı zannettiniz

Kızlar bn bebek için tedavi görüyorum bırakın birikimi giden paranın haddi hesabı yok:) saka bir yana bebek olsun da para mühim degil
İnşallah hayırlısıyla bir bebeğin olur sağlıcakla kucağına alırsın

Arada döviz alıp atabilirsin. Bozuk da at 1 liraları sayması tümletmeşi kolay oluyor. Sayması da zevkli 25 10 5 kuruş atmıyorum ben onları sayması eziyet. Arada karışık at açınca sayması zevkli olur sürpriz olur

Ooo bereketli olsun

Merhaba herkese

İnternetim yoktu 4 5 gündür gelemedim. En son yazdığımdan beri kumbaraya 6,5 lira girdi

Bu aralar kesatız çok yüksek meblalar atamıyorum. Neyse yılbaşına var daha dolar illaki kumbara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…