Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Ama böyle ne kadar olduğunu bilincede heyecanlı olmaz ki

52 hafta kumbarası iyiymişde ben onu hafta x 5 TL duymuştum ama yapamam sanırım çok yüksek meblaları buluyor sonlara doğru
BÖYLE yapınca haftada 52 en fazla arada eline geçenleri de ararsın açınca ne kadar olduğu süpriz olsun ☺

Bu kadar hesaplama suprizi kaçıyor ☺

Merhaba iyi aksamlar hanimlar :) uzun zamandir sizleri takip ediyorum yorumlarinizi okudukca bende hevese geldim:) bundan sonra bende birikim yapicam insallah ama simdi bin tlcik kadar bi birikmisim sizce onu nasil degerlendirmeliyim

Merhaba iyi aksamlar hanimlar :) uzun zamandir sizleri takip ediyorum yorumlarinizi okudukca bende hevese geldim:) bundan sonra bende birikim yapicam insallah ama simdi bin tlcik kadar bi birikmisim sizce onu nasil degerlendirmeliyim

Merhaba hosgeldin aramıza
Suan altın çok yüksek bana kalırsa dolar alabilirsin ama yine de sen bilirsin

Hersey çok yüksek şu an altın,dolar vs biraz bekle bence en çok altın artıyor al ve unut birikip duruyor bende düğün için aldım bugün 8 gramda hedef koymuştum ama bekletiyorum iki aydır ayakkabı giysi bakıyorum ihtiyacım olan seyler bırakıyorum inş gün gelir ev araba vs olur

Ortalık bir durulsun da belki piyasa da durulur ona göre bi karar verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…