Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Oooo çok iyi gidiyorsunuz 👍👍 Böyle yapmayın ama sonra bende atmam lazım deyip elimdeki nakiti bitirip karta saracağım 😂
😅
Düşünemiyorum
Şeytan diyo ki kıyıda köşede ne varsa at
Sora da parasız kal
:olamaz:
Kumbara olayı çok değişik ya atasım geliyo devamlı
Bir an önce elde avuçta ne varsa yatırım yapmam lazım ki kumbaraya sarmıyım
Şimdi bile atasım var:bicak:

😅
Düşünemiyorum
Şeytan diyo ki kıyıda köşede ne varsa at
Sora da parasız kal
:olamaz:
Kumbara olayı çok değişik ya atasım geliyo devamlı
Bir an önce elde avuçta ne varsa yatırım yapmam lazım ki kumbaraya sarmıyım
Şimdi bile atasım var:bicak:
Insan dolsun istiyor hemen ,o yüzden atmak istiyorum bende . Yanımda nakit bitince karta sarıyorum yada tekrar para çekip harcıyorum öyle bir kısır döngü oluyor 😂 çok önce başlamalıymışım diyorum birikim işlerine, yine giyip yiyip gezebilirmişim aslında ama daha bilinçli şekilde. Şimdiki aklım o zamanlar yoktu🙄aynı ahhh bir de sigaraya verdiğim paralar bir dönem. Iyiki bırakmışım :KK9:

Insan dolsun istiyor hemen ,o yüzden atmak istiyorum bende . Yanımda nakit bitince karta sarıyorum yada tekrar para çekip harcıyorum öyle bir kısır döngü oluyor 😂 çok önce başlamalıymışım diyorum birikim işlerine, yine giyip yiyip gezebilirmişim aslında ama daha bilinçli şekilde. Şimdiki aklım o zamanlar yoktu🙄aynı ahhh bir de sigaraya verdiğim paralar bir dönem. Iyiki bırakmışım :KK9:
Olsun ya,,, İnsanlar geçmişte ne hatalar yapıyor Paranın çaresi var şükür ki
Ben biriktiriyordum da kumbara olayı uzaktı bana
Ne gariptir ki hafif de stres oldu aslında
Yani habire koymak istiyorum :)
Kumbara yokken böyle derdim yoktu
Maaşımı alınca bi miktarıyla yatırım yapardım tamam
Ama şimdi kafamda kumbara :)
Yerli yersiz para atmacalar :)
Üzerimde para kalmayacak gibi hissetmeler
Sene sonunu görürüm inşallah kumbara efendi ile :KK70:

Yıllardır alırım hediyelik ama hiç bakmam,kuyumcuda sahte gram çeyrek olacağını sanmam 1ceyrek için ticari kariyerini lekelemek istemez esnaf. Sadece kuyumcular arası 3-5tl fiyat farkı olur bazen 10-15 oluyor piyasanın hareketli zamanlarında ,ona dikkat edebilirsiniz ,1 kaç yere sorup alabilirsiniz
Teşekkür ederim :) insan tedirgin oluyo bi

Olsun ya,,, İnsanlar geçmişte ne hatalar yapıyor Paranın çaresi var şükür ki
Ben biriktiriyordum da kumbara olayı uzaktı bana
Ne gariptir ki hafif de stres oldu aslında
Yani habire koymak istiyorum :)
Kumbara yokken böyle derdim yoktu
Maaşımı alınca bi miktarıyla yatırım yapardım tamam
Ama şimdi kafamda kumbara :)
Yerli yersiz para atmacalar :)
Üzerimde para kalmayacak gibi hissetmeler
Sene sonunu görürüm inşallah kumbara efendi ile :KK70:
Siz bu gidişle 1 ayda hedefinize ulaşacak gibisiniz 😊 Hatalardan bir şekilde ders çıkarıyoruz zamanla ...

Günaydın...
İlk ben yazayım dairede baya iş var gün bakamam pek fazla
sabah evden çıkmadan 5 Tl kağıt para vardı onu attım
eşimdede 4 tl bozuk varmış onuda attım
:KK48:
Pide alacaktım dedi evde ekmek var yazık bayatlasın mı dedim attım yine kumbaraya
:halay:

kızlar kumbaralarınızı evde kendiniz mi yaptınız yoksa hazır mi aldınız :) metal açılmayan kutu sordum 9 lira dediler fiyatını :KK43:
Bende 4 TL ye aldım .
Ebatı mı büyük acaba o kadar fazla demişler
İlk sayfada bir tane kumbara resmi var benimde o ebatta sizin büyük müydü bakın bir ilk sayfadan isterseniz.

Bende 4 TL ye aldım .
Ebatı mı büyük acaba o kadar fazla demişler
İlk sayfada bir tane kumbara resmi var benimde o ebatta sizin büyük müydü bakın bir ilk sayfadan isterseniz.
boyutu aşağı yukarı aynı gibi.bugün dolaşcam bir kaç yer 9 tl çok fazla ya.

kızlar kumbaralarınızı evde kendiniz mi yaptınız yoksa hazır mi aldınız :) metal açılmayan kutu sordum 9 lira dediler fiyatını :KK43:
Aboo çok demişler
Ben büyük boy kumbarayı 3.5a aldım. Züccaciyeden

Eğer ucuza bulamazsan kavanozdan yapabilirsin. Ben ucuza bulamasaydım kavanozun kapağına delik açıp kuvvetli yapıştırıcıyla yapıştıracaktım. AÇmamak için 😂

X