Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Benim cuzdan kumbaram, eski bir cuzdan. Damacana iyi hos da, aylarca para bos bos orada yatacak ve degeri dusecek.
Teneke kumbarada bile bir ceyreklik para birikince sanirim acacagim. Yazik erimesin...

Benim cuzdan kumbaram, eski bir cuzdan. Damacana iyi hos da, aylarca para bos bos orada yatacak ve degeri dusecek.
Teneke kumbarada bile bir ceyreklik para birikince sanirim acacagim. Yazik erimesin...
Ben kumbaralari yatırım için değil de kira parami biriktirme amacıyla kullanmayı düşünüyorum şimdilik ama sonra 5 litrelik şişede para tutma işinden vazgeçtim , ozrengin in de dediği gibi görünen yerlere para koymayim.Ya aslında ben kendime çok harçlık ayirmadigim için kumbaralik paralar da cikmiyor,sınav ücretlerini koyarım,maaştan maaşa artanlari filan ins olurss

Ağustos ayının son haftasından bu yana cüzdan kumbarada bir vesile 850 tl birikmiş
Önümüzdeki haftalarda oğlanlar kitap ve giysi sipariş ettirecekler oralardan gelecek paraları da eklerim
Haftalık mutfak parasından eklerim

Haftaya maaş ,ayrıca eğitim tazminatı yatırılır eylül ayı içerisinde bari 10 gr altın alabilseydim
Külçe altınını 100 grama tamamlamak istiyorum
Olmazsa cumhuriyet, yarım altın ,çeyrek şeklinde neye yeterse öyle alırım
O anki ruh halim neye elverirse

Niyet olsun, hepsi olur.
Bol bol sinav gorevin ciksin insaallah...

Bir an önce gelsinler
6 Gr külçe altına niyet ettim.Annem eve kendi parasıyla kap kaçak alıyor.Parasini iade edeyim desem benim hesap şaşar.Almasa keşke.Cok ihtiyacım olmayanı almak istemiyorum en iyisi annemdeki paraya el koymak ve Euro'ya çevirmek böyle olmicak

Ihtiyac yoksa veya eldekilerle idare edilebiliyorsaniz haklisin, bir sekilde engel olabilirsin.
Yaninda kaldiklari icin, seni mutlu etmek istiyordur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…