Bugün doğuma gidiyorum

Arkadaşlar dün kontrolumuz vardı dün akşam... doktorum bebeğin 3500gr olduğunu ve duruşunun makat pozisyonunda olduğu yani anlıycanız bizim kızın kanala kıcı girermiş yani sıkışmış iyice heran doğum yapabileceğimi bununda risk olduğunu söyledi oysa ben ne kadar çok normal doğum istemiştim doktorumda öyle 2cm açılma olsun yeter diyordu.. şimdi öyle tuhafım ki dün akşamdan beri size yazmayı istiyorum.. bugün kızımı beren imi kucağıma alcam kızımı merak ediyorum şaşkınım tarifi yok hissettiklerimin. sizlere hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız yalnız bir hamilelik geçirdim bu dönem gerçekten bana birer dost oldunuz hepinizi çok seviyoruma.s.bana bol bol dua edin nolur dualarınızın bana iyi geleceğini düşünüyorum... allah hepimizin yardımcısı olsun ağrısız sızısız doğumlar hepimizea.s.a.s.

cnm hadi gözün aydın .. hayırlısıyla kucaklarsın inş. bebişini ..

allah yardimcin olsun ne guzel herkes aliyor bebegini hadi canim al da gel saglikla hayirlisi ile yavrunu
simdiden gecmis olsun tebrikler

canım dualarımız seninle allah yardımcın olsun inşallah ağrısız sızısız kolay atlatırsın ilk günlerini.

hayırlısı olsun canım allah analı babalı büyütsün darısı bizlere inşallah...

Sezeryan yada normal ne farkeder ki? Sonunda bebeğinize kavuşmayacakmısınız?
En büyük mutluluk o olmalı...Mutluluklar dilerim...

sanırım ki kızına kavuşmuşsundur umarım iyisinizdir canım benim
allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

annam bugünmü alıcan kuzunu hadi hayırlısı gerci bu saate kalmamış kavuşmuşsundur yavruna hadi hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş. annesi a.s.

Allah analı babalı büyütsün inşallah şuan herşey yolunda bebeğin kucağındadır tatlım.Allah hepimize nasip etsin

canım slm nasılsın bitanemneslican güzel sözlerin için teşekkürler

Son düzenleme:
Arkadaşlar dün kontrolumuz vardı dün akşam... doktorum bebeğin 3500gr olduğunu ve duruşunun makat pozisyonunda olduğu yani anlıycanız bizim kızın kanala kıcı girermiş yani sıkışmış iyice heran doğum yapabileceğimi bununda risk olduğunu söyledi oysa ben ne kadar çok normal doğum istemiştim doktorumda öyle 2cm açılma olsun yeter diyordu.. şimdi öyle tuhafım ki dün akşamdan beri size yazmayı istiyorum.. bugün kızımı beren imi kucağıma alcam kızımı merak ediyorum şaşkınım tarifi yok hissettiklerimin. sizlere hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız yalnız bir hamilelik geçirdim bu dönem gerçekten bana birer dost oldunuz hepinizi çok seviyoruma.s.bana bol bol dua edin nolur dualarınızın bana iyi geleceğini düşünüyorum... allah hepimizin yardımcısı olsun ağrısız sızısız doğumlar hepimizea.s.a.s.

canım allah yardımcın olsun bizede hayırlı bebişler nasip etsin inşallah bizlerde senin gibi bebek sahibi oluruzda doğumlara gideriz rabbim yardımcın olsun sana binlerce melek göndersin yardım etsin dualarımız seninle

a.s.herkese slm ne güzel :çok üzgünüm:anne olmak dimi darısı bizlerin başına :teselli:allahım inşallah bizlerede bebegimizi kucagımıza alıcagımız günü nasıp kısmet eder :1hug:allahım saglıklı büyütmek nasıp kısmet etsin mutlu günlerinizle yaşayın kocaman öpüyorum Şeniz:emir_bebek::emir_bebek:

canım şimdi almışsındır kuzucuğunu kucağına ..Allah analı babalı büyütsün...Darısı bekleyenlerin başına....:asigim::asigim::asigim:

ay nasıl oldu acab neler hissetti bebeği kucağındadır şimdi allah bizlerede nasip etsin ben daha yolu yarılayamadım bile :) ama olsun beklemekte güzel

ilkyas bebişin kollarındadır şuan.. ne güzel. umarım kolay geçmiştir sezeryanın. Allah bebişinle birlikte uzun ve sağlıklı ömür verir inşallah...

canım şimdi bebişin kollarındadır allah analı babalı büyütsün datısı bizlerin başınaaa

rabbım sağ salim kurtarsın ikinizide inşallah..nasıl doğduğu değil sağlıklı olması önemlı canım sıma canını gerısı boş hepsı gelıp geçer yavrunu kucağına aldığında..hayırlı haberlerle gel inşallah

canım allah analı babalı büyütsün.ne güzel almışsındır bebişi kucağına.darısı bizim başımıza

X