Bugün Çatı Muayenesi oldum..

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
241
2
43
Kızlar 35 Hftalık hamişim dr gitttik bugün...belimin çok ağrıdığınıo ve geceleri idrara sürünerek kaltığımı söyleyince dr. çatı muayenesi yapalım durumuna göre hareket edelim dedi...bugüne kadar normal doğum diyen ben fikrimi anında değiştirdim O kadar cnm yandı ki anlatamam çok kasıldım kendimi sıktım ondan cnm acıdı ama dr dedi çok dar senin için uygun olan sezeryan dedi ...normal doğum yapamazsın demiyorum ama yapsan da çok zorlanırsın dedi...karar senin dedi bende ağlayarak sezeryan doğum dedim ve 3 haziran gününe doğum günü verdi....allahım nasip ederse o güne kadar sancılanmazsam herhangi bir doğum olayı gerçekleşmezse Prensesi me EYLÜL'üme haziranın ilk haftası kavuşucam....normal doğum yaparım diyodum ama ıhhhh çok zor ya adam resmen avuçladı...epidruralle yaparım dedim ama çıkmaz ki anacım...çok korkuyorum ben yaaaa....

allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder umarım. ben normal doğum istiyorum umarım sorun çıkmaz. ama korku daha çok acı getirir

merhaba arkadaşlar sizlere bişiy danışmak istiyorum... sorum şu; bende ilk defa gördüüm ve çok şaşırtan bişey başıma geldi. benim adet günüm yarın ve dün gece ilişki sonrası 10-15 dakika yattım ayağa kalkar kalkmaz kasıklarıma feci bir sancı girdi ( bu sancı adet sancısının fazlasıydı) ve ardından 2 damla kadar bi kanamam geldi sonra sabaha kadar 1-2 damla kadar geldi ve bugün acayip derecede kasıklarımda adet sancısı gibi bi sancı var sizce neden böyle birşey olur nedeni ne olabilir? yarın eğer adet olmazsam dr a gidicem zaten ama olursamda adetten dolayı diye düşünücem daha sonra gidicem dr.a gidene kadar lütfen yardımcı olurmusunuz?????

acil cevabınızı bekliyorum lütfen... yoksa bu gece uyku girmeyecek....

rabbim hayırlı doğumlar nasip eder inşallah dualarım sen ve senin gibi doğumu bekleyen hamişlerle:)

canım bence sorun etme benim de önceleri oluyordu ilişki sonrası biraz kanama sonra adet başlıyordu yarın sabah adet olmazsan bir dokotra git ama stres yapma bence önemli bişey yoktur üşütmenle alakalı falanda olabilir

canım ya inşallah birşey yoktur çünkü çok korkuyorum inşşallah dediin gibi üşütmeyle ilgili falandır... ama ewet seninde dediin gibi yarın sabahtan randevu alacam akşamına kadar adet olmazsam dr.a gidicem çok merak ediyorum açıkçası....

merhaba arkadaşlar sizlere bişiy danışmak istiyorum... sorum şu; bende ilk defa gördüüm ve çok şaşırtan bişey başıma geldi. benim adet günüm yarın ve dün gece ilişki sonrası 10-15 dakika yattım ayağa kalkar kalkmaz kasıklarıma feci bir sancı girdi ( bu sancı adet sancısının fazlasıydı) ve ardından 2 damla kadar bi kanamam geldi sonra sabaha kadar 1-2 damla kadar geldi ve bugün acayip derecede kasıklarımda adet sancısı gibi bi sancı var sizce neden böyle birşey olur nedeni ne olabilir? yarın eğer adet olmazsam dr a gidicem zaten ama olursamda adetten dolayı diye düşünücem daha sonra gidicem dr.a gidene kadar lütfen yardımcı olurmusunuz?????

acil cevabınızı bekliyorum lütfen... yoksa bu gece uyku girmeyecek....

bence hamile olabilirsin arkadaşım yerleşme kanaması olabilir anlattığın

yerleşme kanaması ilişkiden sonra olmaz ki ansızın gelen birşey...adet kanamasıdır o...ilişkiden sonra başlamıştır....dr gitmen en iyisi...

yaa belki hamileydi yanlış bir hareket falan yaptılar. Bence vakit geçiktirmeden git yinede bir muayene ol derim ben

Kızlar 35 Hftalık hamişim dr gitttik bugün...belimin çok ağrıdığınıo ve geceleri idrara sürünerek kaltığımı söyleyince dr. çatı muayenesi yapalım durumuna göre hareket edelim dedi...bugüne kadar normal doğum diyen ben fikrimi anında değiştirdim O kadar cnm yandı ki anlatamam çok kasıldım kendimi sıktım ondan cnm acıdı ama dr dedi çok dar senin için uygun olan sezeryan dedi ...normal doğum yapamazsın demiyorum ama yapsan da çok zorlanırsın dedi...karar senin dedi bende ağlayarak sezeryan doğum dedim ve 3 haziran gününe doğum günü verdi....allahım nasip ederse o güne kadar sancılanmazsam herhangi bir doğum olayı gerçekleşmezse Prensesi me EYLÜL'üme haziranın ilk haftası kavuşucam....normal doğum yaparım diyodum ama ıhhhh çok zor ya adam resmen avuçladı...epidruralle yaparım dedim ama çıkmaz ki anacım...çok korkuyorum ben yaaaa....

hayırlısı olsun paspalcım:1rolleyes:

Allah hayırlı doğumlar versin inşallah

canım tebiki biras acır ama allah yardımcın oluyo ona kalırsa bende okadar norml doguma egilimli biri gibi görünmüyodum halimle bend ebaya zorlanmıştım o muaynede vee oglumun kafasına da büyük demişti o ordan çıkmas demişti hastalık deildi tabi bu kafa büyüklügü :) ama ben normal bir şekilde yaptım dogumumu allah hakkında hayırlısını versşn canım inş. sag sgalim kavuşursun eylülüne:nazar:

Rabbim kızını sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş.:emir_bebek::emir_bebek:benim kardeşiminde çatısı biraz dar demişti ama normal doğum yaptı.hakkında hayırlısı olsun cnm.normal doğumla korkuların varsa zorlanırsın zaten.:nazar:

kızlar çok korkuyorum ya....bilemezsiniz korkumu....ne yapacağımı da şaşırmş durumdaym

kızlar çok korkuyorum ya....bilemezsiniz korkumu....ne yapacağımı da şaşırmş durumdaym[/QUOT

canım benim , benim halam hemşire. Doktor da normal doğum için bir engel yok diyorsa normal doğum yap bence canım hiç düşünme. Tabiyki korkacaksın dişçiye giderken bile korkuyoruz değil mi? Buraya kadar iyilik sağlıkla gelmişsin son anda yanlış karar verme normal doğum yap. Her anlamda normal doğum gibisi yokmuş.

paspal bence normal dogum yap. doktorlarin cogu paradan ve ugrasmak istemediginden hemen sezerayan olsun diyor bahane ise cok kolay catin dar...

banada aynisi denmisdi ama ben catir catir dogurdum bebegimi ve ertesi gun ayaklandim normal dogum gibisi kesinlikle yok....

bakcezzz artıkın..ne yapacağımı bende bilmiyorum çok çelişkideyim kararszım...

yerleşme kanaması ilişkiden sonra olmaz ki ansızın gelen birşey...adet kanamasıdır o...ilişkiden sonra başlamıştır....dr gitmen en iyisi...

canım ama adet kanaması olsa bugun de devam eder ve yoğun olmazmıydı bugun hiç gelmedi o zaman oldu ve sabahında yani dün sabahtan beri hiç yok yanı adet kanaması gibi bişey diildi onun için hiçbişey anlamadım zaten....

rabbim sağlıka kucağına almayı nasip eder inşallah.dar çatı oldumu zor oluyo.benim annemde öyleymiş doğum yapana kadar perişan olmuş.ama sonuçta normal doğum yapmış.gerçi eskiden sezeryanmı varmış?ama sezeryandada bişey hissetmeden bitmiş olacak.inşallah çooooook kolay bi doğumun olur canım a.s.

ççok tşk.ederim kızlar...bize de doktorum normal doğumdan kaçıyor uğraşmak istemiyor gibi geliyor zatennn...

X