BUgün Berat kandili, birbirimize isimle dua edelim mi???

gunerseyma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
117
5
Arkadaşlar bugün duaların kabul olacağı gün ve birbirimize ettiğimiz dualar da makbuldür, o sebeple ismini ve sıkıntısını yazsın isteyen ve okuyan da o isme o derdi için dua etsin.

Önce ben sıkıntımı yazıyorum, henüz kimsecikler yok, ismim Şeyma ve sıkıntım henüz eşimle karı-koca olamadık Rabbim diledikten sonra olmayacak yoktur

evet birbirimize ettiğimiz dualar kabul olurmuş benim ismim irem bu yaz marmara üniversitesine geçiş yapmak istiyorum marmara üniversitesine hayırlısıyla geçmem için dua ederseniz sevinirim bende sizlere dileklerinizin kabulu için dua ederim

Önce ben sıkıntımı yazıyorum, henüz kimsecikler yok, ismim Şeyma ve sıkıntım henüz eşimle karı-koca olamadık Rabbim diledikten sonra olmayacak yoktur

İkimiz içinde dua edeceğim kizlar
Damla bende, hayirli bir ev bulmak istiyorum bende
Dua edin lütfen.
Rabbim hepimize bol iman, bol rızık versin

Kizlar bana da dua edin.13 gun sonra 27 yasim oluyor.amma hale yuva kuramadim. Cok kismetler cikdi amma her birini bir seyler dedim.kaliba onlarin ahu beni tutdu 😥Allahim beni aff etsin
tez bir zamanda konlume gore biri ile hayirli yuva kurmam icin dua edermisiniz.Saglam cocuklarim olsun.baska bir sikintim da var bura yazmiyorum. O sikinti hall olsun. Hasta dayim iylessin.annem babam uzun saqlam omur sursunler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah istediğin bölümü ve üni.yi kazanırsın hayırlısıyla:)
İkimiz içinde dua edeceğim kizlar
Damla bende, hayirli bir ev bulmak istiyorum bende
Dua edin lütfen.
Rabbim hepimize bol iman, bol rızık versin
Amin inş., Rabbim en güzel evi nasip etsin sana :)
Rabbim sana da herkese de hayırlı bir eş nasip etsin inş., kandil günü göremedim mesajlarınızı, cenaze çıktı, oraya gittim, şimdi ettim hepiniz için dua, yine de rabbbim kabul eder inş. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…