Bugün 10. gün :(

aslında işyerime çok yakın.nasıl memnun musun?ssk ücreti ne kadar bilgin var mı canım?henüz kendime bir doktor bulamadım ben

Canım ücretler hakkında pek fikrim yok eşim ödemişti ama şu var diğer hastenelere göre daha pahalı burası..
3 tane kadın uzman ve 1 erkek uzman kadın doğumcu var.
zehra, ayla. medine..
hepsi birbirinden tatlı.
medine hanım zehra hanımın kızı ztn =)
hangisine gidersen hepsi çok iyiler..
ben zehra ve ayla hanıma gittim çok tatlılar.
ama erkek dr tercih edebilirim dersen DALGA DALGIÇOĞLU mükemmel bi doktor.
oda ataköyde. teyzenin dr oda.
nereye çağırırsan gelen bi adam harika. kaprissiz.
ben kadın istediğim için gitmiyorum ona utanıyorum ne yalan söyleyeyim.
Ben çok memnunum tatlım .
tavsiye ederim..
:lepi: :lepi: :lepi:

Saat 10 da randevum var dr la. İlk defa korkuyorum giderken =(
Hala adet başlamadı.
Bakalım ne bekliyo beni.. :a015:

Aynı durum bende de var.Tam 10 gün geçti adetim.
Ama gebelik gibi hisssetmiyorum.Testte yapmadım.Yarın yapcam artık.
Bu gecikmeler çok can sıkıcı,bari bu gecikmeler hamileik olsa diyosun istemesen bile.
Başka bi sebeple gecikmekten çok daha iyidir çünkü.
Canım hakkımızda hayırlısı be (

kalınlaşma adet olabileceğini belirtebilir,ama aynı zamanda rahim kendini gebeliğe hazrlamış olabilir.kesinlikle kan testi yaptırmalısın.

İlaç verdi kullanıp adet görücem.
3. günü gidip hormon testlerim yapılacak =(
pko dan süpleniyorum dedi ama kesin konuşmadı.
testlerden sonra bakalım dedi.
Hayırlısı olsun hepimiz için..
Sanırım zor bi süreç beni bekliyor..
Allah yardımcımız olsun.
Amin..

canım dün bende kan testi yaptırdım 2 ay olacaktı ya adetim olmamıştı.bugün sonucu aldım negatif <2 yazıyodu.doktor banada bir ilaç verdi adet sökücü.ama başlasam mı başlamasm mı kararsızım.ben cok ümitlenmiştim ya bu ay.acaba kendiliğinden olmasını mı beklesem adetimin.bir de belki bilgin vardı 3 hafta önce <0.1 yazıyodu şimdi <2 yazıyo.bunu anlayamadım neye göre değişio bunlar.yok bunlara bakıp ümitlenmedim hiç.

Canım aynen benimde öyle 0,1 çıktı Negatif yani.
ilacıma alır almaz başladım çünkü adet görüp 3. günü dr gitmem lazım.
Biz ne desek yanıltıcı olabilir.
sen dr sözünden çıkma..
Sonuçta biz ne kdr çabalarsak çabalayalım herşeyin bi zamanı var.
Allah ol dedikten sonra biliyoruz ki herşey yalan..
Allah nasip eder inş diyorum artık.
Kafana da takmamaya çalış.
Moralin hep yüksek olsun zor ama bende denicem a.s.

haklısın ya hayatımı son 3 haftadır net başında geçiriyorum.kendimi dinliyorum hep ama bundan sonra bu kadar kaptırmayacam kendimi.sonuçta negatifi gördüm.bi de adet olsaydım tamamen vazgececektim amahayırlısı canım .sana verdiği ilacın adı ne?benimki forlutal adında bir ilaç.

Benimkide o canım..
Farlutal.
Zor bulunuyor falan dedi.
Ama bulduk kolay oldu..
İçtikten sonra 10 gün içinde başlayacak adet..

evt canım banada öyle dedi doktor 10 sonra adet olacak mışım.bizde bir eczanede yoktu ama diğerinde bulduk.bide burası küçük bir ilçe.ben hala başlamadfım içmeye 1-2 gün bekleyecem.

evt canım banada öyle dedi doktor 10 sonra adet olacak mışım.bizde bir eczanede yoktu ama diğerinde bulduk.bide burası küçük bir ilçe.ben hala başlamadfım içmeye 1-2 gün bekleyecem.

Hayırlısı canım.
Çok geciktirme genede..

Kızlar selam,

Benimde adetim 8 gun kadar gecikti. 3 kez idrar testi yaptım negatif. Benim gibi olup pozitif cikan varmi aranizda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…