Bugün 10. gün :(

canım 2 hafta önce doktora gittim bebek düşünüyorum benim adet düzensizliğim var amabir sorun var mı diye.kan testi yaptı.alttan ultrasonla baktı.hiç bir sorunun olmadıgını söyledi.adetin düzene girmesi için progeston verdi.adetimin 15.günü başlayacaktım.ama hala başlaya madım.ya cok heyecanlıyım,merak ediyorum ama cıkmazsa bir şey cok cok üzülürüm gibime geliyo.ama en fazla 12 gün gecikirdi adetim.idrar testleri kafamı karıştırdı.bu arada senin sonuç ne zaman belli oluyo?

Üzülmem diyende yalan söyler..
Bu gecikmeler insanı iyice yoruyor, ister istemez hamile sanıyo insan kendini.
Sonra bi bakıyosun ki yokmuş.
Büyük yıkım..
Moral önemli ama bu şekilde moralli olmak zor gibi..
Sonuçlarımıda Saat 4 e doğru alıcam canım.
Tabi çıkarsa..
eyvahedigeldismile

hakkımızda hayırlısı bakalım.inşallah Allah kalbine göre verir.ben artık bir iki gün daha bekleyip direkt kan tahlili yaptırcam.idrar testleri kafa karıştırıyo.bakalım ne olacak.

hayırlısı evet. sende sonuçlarını mutlaka bana yaz.. insan merak ediyo =) inş hamilesindir.. :CüvCüv:

tamam canım öyle bir şey olursa kocamannn bir başlık yazarım zaten:)))

hayırlısı evet. sende sonuçlarını mutlaka bana yaz.. insan merak ediyo =) inş hamilesindir.. :CüvCüv:

selam recelçalışmalara başlamışsın.hadi hayırlısı.senin ne kadar geçti üstünden?benim tam 34 gün oldu o talihsiz günün ardından.bir adet dönemi geçirdim.sabırsızlanıyorum.

10 gün geçti adet günümden.. test yaptırdım gittim sonuçlarını almaya çıkmamış daha off. 5 e doğru çıkar dediler bekle bekle bekle oooooooofffffffffffffff

Hayırlısı olsun senin içinde benim içinde..

hadi hayırlısı inş bebekin yoldadır allahım inşşallah yüzünü güldürür benım içimden gecen galiba sen hamilesin

10 gün geçti adet günümden.. test yaptırdım gittim sonuçlarını almaya çıkmamış daha off. 5 e doğru çıkar dediler bekle bekle bekle oooooooofffffffffffffff

Hayırlısı olsun senin içinde benim içinde..

DAHA ALMADINMII YAA :KK43: NEYSE DUR BAKALAIM CANIM NE ÇIKICAK HAYIRLISI HERŞEYİNN...opuyorumnanaktan

HADİİ YAA :KK43: NEYSE BUNDADA VARDIR BİR HAYIR CANM SAKIN CANINI SIKMA BAKALIM DİĞER AYLAR NE GÖSTERİCEK :Saruboceq:

Doktora gitmem gerekli artık. 10 günlük gecikme sanırım normal değildir.. Hormon tahlili falan ister muhtemelen.. Bu ayda böyle geçti.. Eve gideyim artık ben. Görüşmek üzere :gitme:

canım benim sıkma canını demekki vakti zamanı değilmiş daha böyle düşün....

Evet Malesef..
İnş büyük bi problem yoktur.
Perş akşamı giderim dr. gene yazarım burdan sonuçları..
Hiç başlıcak gibi değil meret =)

hayırlısı buymuş canım üzülme .... bende merak etmiştim ancak bakabildim şimdi foruma ...

Hayırlısı dedim hep.
Demek ki daha zamanı var..
Düşünmemeye çalışıyorum ama zor geçiyo.
Bi süre şok etkisi sürer artık =)

Hayırlısı dedim hep.
Demek ki daha zamanı var..
Düşünmemeye çalışıyorum ama zor geçiyo.
Bi süre şok etkisi sürer artık =)

recel beni hatırladın mı.hani aynı doktora gidip ikimizin ki de düşükle sonuçlanmıştı malesef.benim üzerinden 35 gün geçti.bir an önce tekrar hamile kalmak istiyorum ama biliyorum ki biraz daha sabretmeliyim.senin üzerinden ne kadar geçti canım.çalışmalara ne zaman başladın?merak işte benimde rahmim ne zaman toparlanır merak ediyorum.25. günü adet oldum yani bu ay.inş. sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım.haberlerini bekliyorum.

recel beni hatırladın mı.hani aynı doktora gidip ikimizin ki de düşükle sonuçlanmıştı malesef.benim üzerinden 35 gün geçti.bir an önce tekrar hamile kalmak istiyorum ama biliyorum ki biraz daha sabretmeliyim.senin üzerinden ne kadar geçti canım.çalışmalara ne zaman başladın?merak işte benimde rahmim ne zaman toparlanır merak ediyorum.25. günü adet oldum yani bu ay.inş. sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım.haberlerini bekliyorum.

Evet canım hatırladım tabi ki.. ben 1,5 sene önce erken doğum yapmıştım canım.. düşük değil. ama benim bildiğim kürtajdan sonra 2 ay zaman geçmesi gerekiyor. ben bu ay işte korunmadım ama olmadı ilk deneme başarısız yani.. bakalım bi gidicem dr yarın ne dicek.. sende pek aceleye getirme istersen yerimseniben

Evet canım hatırladım tabi ki.. ben 1,5 sene önce erken doğum yapmıştım canım.. düşük değil. ama benim bildiğim kürtajdan sonra 2 ay zaman geçmesi gerekiyor. ben bu ay işte korunmadım ama olmadı ilk deneme başarısız yani.. bakalım bi gidicem dr yarın ne dicek.. sende pek aceleye getirme istersen yerimseniben

haklısın canım.sabretmek gerekiyor.

X