buda bir kadın ve içimizden,doğamızdan biri!!

tövbe tövbe ya,ar damari catlamak ne demek resmen patlamis terbiyesizin...

sevmıyorum neti ya.. gunde 3-4 saatımı gecırsemde sevmıyorum.. artık hersey sıradanlasıyor. ayıp yok.. gunah yok.. namus yokk... bu ne yaa...........

ya bence bu siteye dadanan erkek üyelerden biridir..
böyle bişe yapacak bi kadın direk gider yapar, buraya yazmaz..

naptın rouge bacım. azmanlığın biraz hafifledimi? kocanı boynuzlayabildinmi? :teytey: :teytey: :teytey:
ne yaptın sennn:1no2:
bu düşüncelerin sahibi ben diilim canım..iyi oku..ben konuyu burya taşıyanımklava:

Son düzenleme:
sankim bir erkek bunlaırı yazan.
ne olursa olsun ben bir kadını böyle şeyler yazabşileceğine inanmıyorum

anlayamadığım, sadece tek bir tane mi olumsuz yorum vardı?

peki o zaman bu ar damarı patlamış ahlaksız rezil kepaze neden böyle demiş olabilir?

yorumlar icin sagolun ya acayip destek cikiyorsunuz
yani elinize gecirseniz beni bir kasik suda bogum bogum bogardiniz,
kimse bana hak vermiyor kimse beni anlamiyor
benim sucum yok beni yaradan beni atesli yaratmis ne yapim ya
ben doyumsuzum iste kabulde ediyorum,
bende istemem boynuzlamayi ama kocamda benim hakkimi veremiyor,
erkekler kadinlarini yetersiz görünce gidiyor yapiyor olay olmuyor kadin yapinca
kizil kiyamet
kadinin cani yokmu yaa
insallah bu sefer yakalanmam,
valla yakalanirsam bu yeni cürük kocam kendine yediremez beni gebertir
yasaklara oldum olasi bayilmisim
asiri heyecan veriyor valla
)))

ben de inanıyorum, zaten böyle rezil kadınlar olmasaydı 3. sayfa haberleri olmazdı.
gün geçmiyor ki, eşini çocuklarını başka erkek için terketmeyen kadın haberi çıkmasın.

üstelik ahlaksızlık diz boyu değil artık boyumuzu da aştı toplum olarak için de boğulmaya başladık bile ...

eğer böyle kadınlar olmasaydı dünyada ve ülkemiz de fuhuş aldatma kepazelik rezillikler olmazdı.

bana hiç samimi gelmedi.
biri aklınca eğlenmiş burda.
yapılan yorumları okurken de baya kopmuştur.
ruhsal rahatsızlık böyle birşey işte

bilmiyorum inanamadım bi kadın bukadar arsız olamaz diye düşünüyorum yakıştıramıyorum hiçbir kadına. ama gerçeksede yazıklar olsun diyorum hakikaten nereye gidiyoruz bilmiyorum.

katılıyorum size bana çok mantıklı geldi bu bakış açısı...ama bir bayansa da çok vahim böyle bayanlar çocuk yetiştirirse hele düşünmek bile istemiyorumm

okurken midem bulandı resmen yaaaklava:
ar namus kalmamış artık
bu tür değerlere önem veren bir kişi olarak bu kişiyi kınıyorumklava::enbuyukkk:

ya bence bu siteye dadanan erkek üyelerden biridir..
böyle bişe yapacak bi kadın direk gider yapar, buraya yazmaz..

naptın rouge bacım. azmanlığın biraz hafifledimi? kocanı boynuzlayabildinmi? :teytey: :teytey: :teytey:

kızlar konu başka bir siteden taşınmış KK ile alakası ve konuyu açan arkadaşımızla alakası yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…