buda bir kadın ve içimizden,doğamızdan biri!!

ya açıkcası ben çok samimi bulmadım
kesin bizim siteye dadanan erkek müsvetteleri familyasından bu da...
almiş bi nik ahali kekliyo aklınca...

yada hakkaten hatun fazla ateşli
kendini pazarlıyo
kocasını aldatıcak herifi bulmak icin bu yolu deniyo :nazar:
yani bi kadının ar damarının bu denli su sızdırıyo olması mide bulandırıcı :kahve:

tamamen katılıyorum bi kadın ne kadar azgın olsa böle olabilirmı ya :1shok::1shok:

Walla bana da gerçek gibi gelmedi kafa buluyo galiba:mymeka:
Böyle düşünen kadınlardan da erkeklerden de iğreniyorum.Allah akıl dağıtırken böyle insanlar şemsiye altındalarmıydı acepkötükedihüso
Allah akıl fikir versin
Allah ıslah etsin ne diyeyim:1closedeyes:

arkadaşlar bir sitede geziniyordum,sitede itiraflar,hüzünler,mutluluklar vs.paylaşılmış..bu konu dikkatimi çekti..daha da ilgimi çeken ise birçok yorum arasında sadece bir tek kişinin yorumunun olumsuz olmasıydı... paylaşmak istedim,sizlerle.. kadınlar nereye gidiyor ,dersiniz..!

Yeni Kocamda Çürük Çıktı!

Selam Arkadaşlar...Uzun zamandır aranızda yoktum sizleri özledim valla, eminim sizlerde beni çok özlediniz. Ben bu arada evlendim, benden 3 yaş küçük biriyle. Evlenmişken çıtır olsun dedim. Sizden iyi olmasın eşim çok iyidir, ama eşimin iyi biri olması, anlaşmamız beni mutlu etmiyor. Neden mi? Biliyorsunuz ben cinselliğe çok önem veren biriyim. Yani ben bu konuda tatmin olamassam mutlu olamıyorum. Benim de ne kötü kaderim varmış yarabbim, ya da ben fazlasını mı istiyorum bilmiyorum. Aldatmayı düşünmedim eşimi seviyorum da ama ne zamana kadar diye de düşünmüyor değilim hani... Ne diyeyim eşime; ´´Kusura bakma kocacım sen beni o konuda mutlu edemiyorsun, boşanalım yoksa seni aldatacam´´ mı diyeyim. Olmaz ki ama... Ya türk erkekleri alınmasın ama bizim türk erkeklerinde ne varsa dilinde var icraat da sıfırlar. Şimdi biliyorum bana kızacaklar ama öyle... Şimdi yazarlar da sen adamını görmemişsin gibi sözler. Erkekliklerine asla laf ettirmezler birde, benim karnım tok bu laflara. Neyse benim düşünmem lazım şimdi; aldatsam mı aldatmasam mı, bir an önce karar vermeliyim...

yorumlardan sonraki msjı;

yorumlar icin sagolun ya acayip destek cikiyorsunuz
yani elinize gecirseniz beni bir kasik suda bogum bogum bogardiniz,
kimse bana hak vermiyor kimse beni anlamiyor
benim sucum yok beni yaradan beni atesli yaratmis ne yapim ya
ben doyumsuzum iste kabulde ediyorum,
bende istemem boynuzlamayi ama kocamda benim hakkimi veremiyor,
erkekler kadinlarini yetersiz görünce gidiyor yapiyor olay olmuyor kadin yapinca
kizil kiyamet
kadinin cani yokmu yaa
insallah bu sefer yakalanmam,
valla yakalanirsam bu yeni cürük kocam kendine yediremez beni gebertir
yasaklara oldum olasi bayilmisim
asiri heyecan veriyor valla
:-))))

son mesajı;

neyse ben kacayim..
kocami aldattigim zaman gelir itiraf ederim,,
simdilik benden bu kadar, byeeeeee
-tatlicadiarzu-kötükedihüso

bu ne azmanlık ayol. garımısın herüfmüsün anlayamadık. ama bi sapuh olduğun kesin. Allah ıslah eylesin seni. :eek:klava:kötükedihüsolülülülülülülaelaelaelaelae

tobe tobe sabah sabah....
bunu bır erkek yapsa erkekdır...denır gecerız...
bız bayanlar yakıstıramıyoruz...aldatmayı ....cunkı fıtratımızda yok...
demıs ya ateslı bayan allah oyle yarattı dıye....bence o kendı kendnı bastan yarattı...
ve zınanın gunah oldugundan haberı varmı..doyumsuz bayanın...
oh doyumsuzmuş...eee doyuyomuymuş barı...
ne yaparsınız boylelerıde cıkıyor....
bızlerın arasında bır defolu...uretım hatası...tobe tobe..

bence bunu yazan bir erkek ve kendince forum içi kamuoyu yoklaması yapmaya çalışmış herhalde-tatlicadiarzu-

hiç birimiz bunu düşünen va hayata geçirmek isteyen bir kadını kabul etmek istemiyoruz! ama hayatta gerçek olan acı durumlarda var yazık ki...acıkçası ben inanıyorum bu tarz da kadınların olduğuna..sayıları her ne kadar az da olsa varlar..kimisi içsel hayatında,kendi kabuğunda yaşarken ,kimide bu yolla hayalet gibi iç düşüncelerini büyük bir pişkinlikle anlatıp ,gizli olan kendini ve düşüncelerini acığa vurup bende varım ,buyum diyebiliyor...

ne kötü bir örnek acep bu hatun kendini ne olarak sınıflandırıyor Allah hidayet versin
birde utanmadan yaptıklarını iyi bir halt yemiş gibi anlatmışmı:1no2:
yazıklar olsun kötükedihüso

hani bunlara bişi deniyo ya onlara bile hakaret olur bu tip kadınlara öle demek...nasıl insanlar var yarabbim ya...iğrenç mahluk kadın bile değil...

kötükedihüsoeğer bu kişi bayansa kısırlaştırılsın soyu tükensin .üremesine kesinlikle müsade edilmesinyasakkelime

kadın zarafeti kadın asaleti diye bişe vardı eskiden...şimdi o da kalktı ...artık ne yapacağını şaşırmış insanlarla doldu ortalık...allah doğru yoldan ayırmasın...çoluğumuz çocuğumuz var...:kahve:

bana inandırıcı gelmiyor bu itiraflar.
fantezilerini yazıyorlar daha çok, ya da kendini vitrine sundukları bir site olarak kullanıyorlar.

bu kadına söylencek sadece birşey var
ama siteden atılabilirim
susuyorum..

çüşş yane itiraf dediysek bu kadar da demedilnaniknaniknaniknanik:kızgın:

açıkçası bana da samimi gelmedi uydurulmuş bi itiraf gibi aman naplalım belkide öyledir ne yaparsa yapsın bakalım sonunu kendi hazırlar tabiki olumulu düşünce araması saçma... :KK70:

arkadaşlar bir sitede geziniyordum,sitede itiraflar,hüzünler,mutluluklar vs.paylaşılmış..bu konu dikkatimi çekti..daha da ilgimi çeken ise birçok yorum arasında sadece bir tek kişinin yorumunun olumsuz olmasıydı... paylaşmak istedim,sizlerle.. kadınlar nereye gidiyor ,dersiniz..!

Yeni Kocamda Çürük Çıktı!

Selam Arkadaşlar...Uzun zamandır aranızda yoktum sizleri özledim valla, eminim sizlerde beni çok özlediniz. Ben bu arada evlendim, benden 3 yaş küçük biriyle. Evlenmişken çıtır olsun dedim. Sizden iyi olmasın eşim çok iyidir, ama eşimin iyi biri olması, anlaşmamız beni mutlu etmiyor. Neden mi? Biliyorsunuz ben cinselliğe çok önem veren biriyim. Yani ben bu konuda tatmin olamassam mutlu olamıyorum. Benim de ne kötü kaderim varmış yarabbim, ya da ben fazlasını mı istiyorum bilmiyorum. Aldatmayı düşünmedim eşimi seviyorum da ama ne zamana kadar diye de düşünmüyor değilim hani... Ne diyeyim eşime; ´´Kusura bakma kocacım sen beni o konuda mutlu edemiyorsun, boşanalım yoksa seni aldatacam´´ mı diyeyim. Olmaz ki ama... Ya türk erkekleri alınmasın ama bizim türk erkeklerinde ne varsa dilinde var icraat da sıfırlar. Şimdi biliyorum bana kızacaklar ama öyle... Şimdi yazarlar da sen adamını görmemişsin gibi sözler. Erkekliklerine asla laf ettirmezler birde, benim karnım tok bu laflara. Neyse benim düşünmem lazım şimdi; aldatsam mı aldatmasam mı, bir an önce karar vermeliyim...

yorumlardan sonraki msjı;

yorumlar icin sagolun ya acayip destek cikiyorsunuz
yani elinize gecirseniz beni bir kasik suda bogum bogum bogardiniz,
kimse bana hak vermiyor kimse beni anlamiyor
benim sucum yok beni yaradan beni atesli yaratmis ne yapim ya
ben doyumsuzum iste kabulde ediyorum,
bende istemem boynuzlamayi ama kocamda benim hakkimi veremiyor,
erkekler kadinlarini yetersiz görünce gidiyor yapiyor olay olmuyor kadin yapinca
kizil kiyamet
kadinin cani yokmu yaa
insallah bu sefer yakalanmam,
valla yakalanirsam bu yeni cürük kocam kendine yediremez beni gebertir
yasaklara oldum olasi bayilmisim
asiri heyecan veriyor valla
:-))))

son mesajı;

neyse ben kacayim..
kocami aldattigim zaman gelir itiraf ederim,,
simdilik benden bu kadar, byeeeeee
-tatlicadiarzu-kötükedihüso

naptın rouge bacım. azmanlığın biraz hafifledimi? kocanı boynuzlayabildinmi? :teytey: :teytey: :teytey:

X